مری کی Letourneau معلم که در زمان زندان برای امر با دانشجو می میرد در 58

سیاتل — Mary Kay Letourneau یک معلم است که با او ازدواج سابق ششم-کلاس, دانش آموز پس از او به اتهام تجاوز به او

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 تیر 1399

سیاتل — Mary Kay Letourneau یک معلم است که با او ازدواج سابق ششم-کلاس, دانش آموز پس از او به اتهام تجاوز به او در یک مورد که جلب بین المللی عناوین درگذشت. او 58.

او وکیل دیوید Gehrke گفت: چند رسانه های خبری Letourneau درگذشت سهشنبه از سرطان است. او بلافاصله پس از بازگشت یک ایمیل از آسوشیتد پرس.

Letourneau بود ازدواج از داشتن مشکلات با ازدواج او در سال 1996 زمانی که Vili Fualaau بود زودرس 12 ساله در Letourneau کلاس در شوروود ابتدایی در بارین جنوبی سیاتل و حومه.

در مورد 1:20 a. m در ژوئن 19, 1996, پلیس کشف آنها را در یک وانت پارک شده در Des Moines, مارینا.

Letourneau و سپس 34 ابتدا به افسران گفت: پسر 18 ساله بود بالا بردن سوء ظن است که چیزی از جنسی بود. اما در ایستگاه پلیس Fualaau و Letourneau رد وجود "لمس کردن است." به جای آنها گفت: Letourneau شده بود نگهداری از کودکان پسر و او را از خانه اش پس از او و شوهر او تا به حال مبارزه.

حدود دو ماه پس از مارینا حادثه Letourneau باردار شد با زن و شوهر اول ، فرزند دوم خود را به تصور می شد در سال 1998 پس از Letourneau تا به حال مجرم به تجاوز به کودکان و دریافت 7 1/2 سال حبس.

Letourneau و Fualaau ازدواج در 20 مه 2005 در وودینویل واشنگتن پس از او به پایان رسید زمان خدمت در زندان است.

Fualaau و Letourneau قبلا مشخص می شود رابطه خود را به عنوان یکی از عشق و نوشت: حتی یک کتاب هم — "Un Seul جرم l'amour" و یا "تنها یک جرم عشق است." داستان خود را نیز موضوع ایالات متحده آمریکا شبکه ای فیلم "همه دختر آمریکایی."

پادشاه دادگاه شهرستان سوابق نشان می دهد Fualaau خواسته دادگاه برای جدایی قانونی از Letourneau در 9 مه 2017.

سیاتل وکیل آن Bremner, دوست Letourneau در سال 2002 زمانی که او نماینده Des Moines, اداره پلیس در طرح دعوی در دادگاه آورده Fualaau را ادعا شهرستان و منطقه موفق به محافظت از او را از معلم. یک هیئت منصفه در بر داشت در برابر خانواده در مدنی. Bremner, بازدید Letourneau در زندان و خود را برای ناهار بعد از انتشار.

"او پذیرفته شده است که آن جرم بود و که او تا به حال به او خدمت می کنند اما زمانی که او کردم او نمی ساکن" Bremner گفت. "او در حرکت رو به جلو در یک راه بسیار مثبت و افزایش آن ، او کسی من روت شده است. من واقعا می خواستم او را به خوبی انجام دهد و او انجام داد."

در دادگاه مدنی پس از چند دلار به طرح دعوی در دادگاه توسط Fualaau مادر اداره پلیس و مدرسه منطقه اصرار عاشقانه خیلی عجیب و غریب است که هیچ کس نمی تواند پیش بینی آن است. منطقه وکیل گفت: این شروع کردن محوطه مدرسه پس از پایان سال تحصیلی به پایان رسید. پلیس معتقد است که آنها به سادگی به حال هیچ شواهدی از سوء استفاده جنسی تا زمانی که خیلی دیر شده بود.

Bremner گفت: از Letourneau و Fualauu ارتباط: "هر کس گفت: آن را نمی خواهد آخرین اما حداقل برای 20 سال است."

Letourneau بود از توستین. پدر او جان G. Schmitz, یک نماینده کنگره از اورنج کانتی از 1970-73.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب