مری کی Letourneau معلم زندانی برای تجاوز به دانشجو می میرد

سیاتل — Mary Kay Letourneau که با او ازدواج سابق ششم-کلاس, دانش آموز پس از او محکوم به تجاوز به او شده است. او

توسط AKHBAREBARTAAAR در 18 تیر 1399

سیاتل — Mary Kay Letourneau که با او ازدواج سابق ششم-کلاس, دانش آموز پس از او محکوم به تجاوز به او شده است. او 58.

او وکیل دیوید Gehrke گفت: چند رسانه های خبری Letourneau درگذشت سهشنبه از سرطان است. او بلافاصله پس از بازگشت یک ایمیل از آسوشیتد پرس.

Letourneau بود ازدواج از داشتن مشکلات با ازدواج او در سال 1996 زمانی که Vili Fualaau بود زودرس 12 ساله در Letourneau کلاس در شوروود ابتدایی در بارین جنوبی سیاتل و حومه.

در مورد 1:20 a. m در ژوئن 19, 1996, پلیس کشف آنها را در یک وانت پارک شده در Des Moines, مارینا.

Letourneau و سپس 34 ابتدا به افسران گفت: پسر 18 ساله بود بالا بردن سوء ظن است که چیزی از جنسی بود. اما در ایستگاه پلیس Fualaau و Letourneau رد وجود "لمس کردن است." به جای آنها گفت: Letourneau شده بود نگهداری از کودکان پسر و او را از خانه اش پس از او و شوهر او تا به حال مبارزه.

حدود دو ماه پس از مارینا حادثه Letourneau باردار شد با زن و شوهر اول ، فرزند دوم خود را به تصور می شد در سال 1998 پس از Letourneau تا به حال مجرم به تجاوز به کودکان و دریافت 7 1/2 سال حبس که به حالت تعلیق در وضعیت او هیچ ارتباطی با Fualaau.

Letourneau و Fualaau ازدواج در 20 مه 2005 در وودینویل واشنگتن پس از او به پایان رسید زمان خدمت در زندان است.

Fualaau و Letourneau قبلا مشخص می شود رابطه خود را به عنوان یکی از عشق و نوشت: حتی یک کتاب هم — "Un Seul جرم l'amour" و یا "تنها یک جرم عشق است." داستان خود را نیز موضوع ایالات متحده آمریکا شبکه ای فیلم "همه دختر آمریکایی."

پادشاه دادگاه شهرستان سوابق نشان می دهد Fualaau خواسته دادگاه برای جدایی قانونی از Letourneau در 9 مه 2017.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن