بازار گرم تا پس از دو ماه coronavirus لرز

اوج فروش در بازار جنوب کالیفرنیا به طور معمول شروع می شود در Superbowl یکشنبه هر سال و گسترش طریق ممکن است. اما با شروع stay-at-home سفارشات در اواسط ماه مارس حاوی ویروس بازار مسکن پرتاب شد در گوش خود.

در حال حاضر که ما در حال اقدام با بازگشایی اقتصاد ما وضعیت آب و هوا گرم و مردمی که خود را صرف کردن زمان خرید خانه در هر وب سایت آنها می توانید پیدا کردن تقاضا است ramping تا یک بار دیگر.

اجازه دهید به بررسی که در آن ما با داده ها.

با توجه به استیون توماس’ گزارش روز مسکن, تقاضا برای جنوب کالیفرنیا خانه در اواسط ماه مارس بود که 52 درصد کمتر از زمان مشابه در سال گذشته. در حال حاضر تقاضا است تا 69 درصد در چهار هفته اخیر.

موجودی است که هنوز هم نسبتا کم با حدود 32,000 جنوب کالیفرنیا خانه برای فروش امروز نسبت به مورد 45,000 این زمان در سال گذشته است. علاوه بر این انتظار می رود جنوب کالیفرنیا در بازار هم کاهش یافته است از 108 روز در اواسط ماه آوریل با 61 روز.

کسانی که همه عالی نشانه هایی است که ما به طور کامل در کسب و کار و که مقید کردن تقاضا است و انگیزه مردمی را ارائه می دهد و باز سپردن.

با تقاضای بالا و نسبتا کم موجودی های متعدد ارائه می دهد بخشی از ما طبیعی است. خریداران باید در بالای لیست جدید را به عنوان آنها ضربه زدن به بازار و سپس مسلح با PPE قبل از تصویب نامه و یا تعهد تصویب (و حتی بهتر) رفتن به خرید و دریافت که ارائه شده.

فروشندگان نیاز به ارزیابی همه ارائه می دهد و در نظر بگیرید که چگونه برای مقابله با هر یک به طور مستقل با توجه به معامله نقاط ارائه شده است.

خریداران باید آگاه باشند که قیمت در حال حاضر در حال برگزاری قوی است. هیچ COVID-19 تخفیف در دسترس در بازار مسکن در حال حاضر.

به طور معمول تعداد زیادی از روز در بازار (DOM) می فرستد یک سیگنال به خریداران که می گوید “چیزی باید اشتباه این خانه – آن را نشسته است در بازار برای مدت زمان طولانی!”

لطفا درک کنید که برای یک خانه با 60 تا 90 روز در بازار فروشندگان و خود عامل ذکر شده در صفحه اصلی در پایین نقطه از این بیماری همه گیر. آنها را برش را کمی شل; درک کنند که حتی اگر آنها آن را در خود نگه دارد در طول اقامت در خانه سفارش روز در بازار نگه داشته جمع آوری.

برای مثال اگر شما یک خانه با 80-90 روز در بازار متوجه این بدان معناست که فروشندگان قرار دادن خانه خود را در بازار روز, بیس بال, بهار, آموزش لغو شد و یا روز بازار سهام برای اولین بار در زمان یک قطره.

چه کسی می توانست پیش بینی سه ماه پیش که ما را به ماندن در خانه در این مدت ؟

اجازه ندهید که تعداد زیادی از روز در بازار ترساندن شما در طول این بی سابقه بار.

بروید نگاه کنید و برای خودتان تصمیم می گیرید اگر یک دلیل دیگر از COVID-19 که در خانه نشسته است در بازار است.

لسلی سارجنت Eskildsen است یک عامل با ملک یک گروه. او را می توان در 949-678-3373 یا [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de