معقول ایده اصلاحات: درخواست پلیس برای انجام کمتر

یکی از جذاب پلیس-ایده های اصلاحات به ظهور در پی جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس قابل توجه است برای سادگی آن است.

توسط AKHBAREBARTAAAR در 16 تیر 1399

یکی از جذاب پلیس-ایده های اصلاحات به ظهور در پی جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس قابل توجه است برای سادگی آن است. بسیاری نگران حوادث رخ می دهد پس از افسران در پاسخ به اختلالات جزئی مربوط به افراد بیمار روانی یا غیر امور کیفری. چرا که نه جست و خیز پلیس و به جای تماس با مددکاران اجتماعی و یا روانی-بهداشت حرفه ای ؟

این یک عقل سلیم سوال پرسید نه تنها اصلاح طلبان بلکه برجسته مقامات پلیس. "ما در حال درخواست از پلیس برای انجام بیش از حد در این کشور" دالاس رئیس پلیس دیوید براون گفت: چهار سال پیش. "در اینجا در دالاس ما رو سست سگ مشکل اجازه می دهد که پلیس در تعقیب سگ های سست. مدارس موفق, اجازه دهید آن را به پلیس ... پلیس هرگز به معنای حل همه این مشکلات است."

خوشبختانه بیشتر محلات تحقق آن را ممکن است زمان نه تنها به نظر بهتر پلیس استراتژی اما غیر پلیس استراتژی به عنوان به خوبی. سان فرانسیسکو مقامات تایید کرده اند که برنامه ای برای استفاده از آموزش غیر مسلح اجتماعی-کار حرفه ای برای پاسخ به روال تماس مربوط به افراد بی خانمان اختلافات بین همسایگان و نظم و انضباط مدرسه مسائل. آن است که رئیس پلیس را حمایت. شهرستانها از جمله اوکلند ساکرامنتو و لس آنجلس با توجه به مدل های مشابه.

این یک ایده جدید است. سی سال پیش یوجین اورگان, کالج شهر 172,000 مردم شروع به نیروی انسانی یک ون با غیر مسلح پزشکان و مشاوران برای پاسخ به خودکشی تهدید مواد مخدر-اعتیاد و بی خانمان مسائل – "مشکلی که وجود دارد هیچ آسان رفع" و "در دست پلیس اغلب خشونت تبدیل شد" با توجه به های اخیر گزارش سی ان ان. شهر گسترش این برنامه است. بیشتر تخمین ها حاکی از آن است که قابل ملاحظه ای موفق است.

این کشور در نهایت به نظر می رسد آماده به در نظر گرفتن روش های جایگزین. وجود دارد هزاران مزایای بالقوه است. آن را آسان تر برای ارسال روت اجتماعی کارگران به مقابله با یک حادثه جزئی از آن است که به آموزش مجدد هر افسر پلیس به اینکه عملا مددکار اجتماعی. آن را به احتمال زیاد به کاهش خشونت برخورد.

این سیاست ها را کاهش می دهد مقدار از زمان سازمان های پلیس صرف اختلالات جزئی و اجازه دهید آنها را به جای تمرکز بر جرم جدی است. به لس آنجلس تایمز گزارش داده است که "پلیس اختصاص بیش از 90 درصد" از 21 میلیون دلار است که در سان فرانسیسکو صرف بیش از یک سال به اجرای بی خانمان-قوانين مرتبط. این یک سوء استفاده از منابع پلیس. آنها در میان پرهزينه ترين خدمات هر شهرستان را فراهم می کند بنابراین چنین اصلاحاتی می تواند در نتیجه صرفه جویی در هزینه.

قوه مقننه است و با توجه به مجمع لایحه 2054 که ایجاد خلبان برنامه برای استقرار مشاوران و دیگر غیر-کارکنان پلیس برای مقابله با بی خانمانی بلایای طبیعی و دیگر شرایط بحران. "این لایحه طراحی شده است به ده-تشدید بحران کاهش واکنشی خشونت و ارسال خدمات حیاتی به افرادی که یک زمان سخت تر از دسترسی به شدت مورد نیاز خدمات اورژانس گفت:" آن نویسنده سیدنی Kamlager-کبوتر D-Los Angeles, در بیانیه ای.

این اقدام دو حزبی حمایت. ما مانند مفهوم و پروژه های آزمایشی به طور کلی با توجه به آنها ارائه یک راه برای آزمایش ایده های جدید قبل از نورد آنها را در سراسر دولت است. بر اساس شبیه تفکر کمیسیون ارتباطات فدرال را توسعه داده است یک اورژانس 988 تدریس خصوصی در خانه. آن را شبیه به 911 اما محفوظ است و روان-بهداشت و درمان اضطراری – یک ایده معقول با توجه به این که حدود یک چهارم از این افراد کشته شده توسط افسران پلیس بودند دچار مشکلات روانی.

هیچ تعمیر ساده به کشور پلیس مشکلات اما ایجاد جایگزین پاسخ به عدم خشونت این است که یک انسانی مقرون به صرفه و غیر جنجالی راه برای شروع است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن