در صنعت توسط نمایندگان گزارش آمد در آنها با چاقو

یک مرد کشته شده توسط Los Angeles County Sheriff نمایندگان در صنعت در اوایل ماه ژوئن در آمد در آنها و دیگران با

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 تیر 1399

یک مرد کشته شده توسط Los Angeles County Sheriff نمایندگان در صنعت در اوایل ماه ژوئن در آمد در آنها و دیگران با چاقو و نادیده گرفته سفارشات به رها کردن آن گروه گفت: در گزارش ثبت آنلاین.

این گزارش واصل شد که این تحقیقات ادامه داد: ارسال اشاره کرد و حساب است نه نهایی.

دو نماینده از کلانتر صنعت ایستگاه که در پاسخ به یک ماه ژوئن 7 تماس در 17300 بلوک راه آهن خیابان شات Jarrid هرست با توجه به گزارش.

نمایندگان گفته شد که کسی تا به حال زده شده است توسط یک قطار باری در 2:20.m.. آنها صحبت کرد و با کارکنان راه آهن در صحنه و هرست زانو زدن در کنار یک متوقف شد ،

گزارش لیست هرست در سن 38 اگر چه پزشکی قانونی پرونده و همچنین چندین اعلامیه می گویند او 35.

"به عنوان نمایندگان نزدیک شد و از او خواست اگر او خوب بود هرست ناگهان مطرح چاقو بالای سر خود و در شارژ معاونان و کارکنان راه آهن" با توجه به روایت های ارسال شده به بخش کلانتر شفافیت صفحه وب است.

"پس از هرست نادیده گرفته و سفارشات مکرر برای متوقف کردن و ادامه داد: برای پیشبرد نمایندگان هر یک معاون شلیک سلاح خود را قابل توجه هرست چندین بار."

هرست پایدار متعدد زخم گلوله به نیم تنه بالایی. او منتقل شد به پومونا دره بیمارستان جایی که او مرده.

بر اساس این گزارش هرست به تازگی منتشر شده است از آریزونا زندان سه روز قبل و تا به حال سفر به کالیفرنیا در یک اتوبوس.

هیچ نماینده و یا غیر نظامی دیگر زخمی شدند.

محققان گزارش شده پیدا کردن یک شکار چاقو استفاده هرست بر روی زمین و در صحنه است.

نمایندگان از امور داخلی دفتر دفتر بازرس کل و لس آنجلس دفتر دادستان منطقه و نظام عدالت یکپارچگی بخش نیز تحقیق در مورد تیراندازی.

هر کسی با اطلاعات است که تشویق به تماس کلانتر قتل در اداره 323-890-5500. ناشناس نکات ممکن است دریافت از طریق Crimestoppers در 800-222-8477.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب