ساخت حس از COVID-19 داده های اجتماعی فاصله و آنچه در پیش روست

در آوریل 3, آرتور reingold می, استاد اپیدمیولوژی و رئیس بخش اپیدمیولوژی و آمار زیستی در دانشگاه برکلی دانشکد

توسط AKHBAREBARTAAAR در 26 فروردین 1399
در آوریل 3, آرتور reingold می, استاد اپیدمیولوژی و رئیس بخش اپیدمیولوژی و آمار زیستی در دانشگاه برکلی دانشکده بهداشت و جنیفر Chayes دانشیار شهردار پردیس بخش از محاسبات داده های علم و جامعه و دین از دانشکده اطلاعات صحبت با دستیار معاونت اجرایی ارتباطات دن Mogulof مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

عدم اطمینان در مورد کوروناویروس فراوان: هر روز ما در حال deluged جدید و گاهی متضاد اطلاعات در مورد ویروس خود را, چگونه برای محافظت از خودمان و چه بد همه گیر ممکن است دریافت مقدار از آن مربوط توسط نمودار و آمار است که به نظر می رسد به روز دقیقه است.

در دانشگاه برکلی اول زندگی برکلی مکالمات: COVID-19 پخش آرتور reingold می, استاد اپیدمیولوژی و رئیس بخش اپیدمیولوژی و آمار زیستی در دانشگاه برکلی دانشکده بهداشت و جنیفر Chayes دانشیار شهردار پردیس بخش از محاسبات داده های علم و جامعه و دین از دانشکده اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با مردم چگونه ما می توانید شروع به ایجاد حس همیشه در حال تغییر چشم انداز خبر داده و توصیه هایی است که آمده اند برای مشخص COVID-19 بحران است.

بخشی از مشکل reingold می گفت: این است که در حالی که COVID-19 ممکن است شبیه به سایر بیماری ها مانند سارس و یا آنفولانزا ما هنوز هم نمی دانم به اندازه کافی در مورد ویروس — به خصوص در مورد آن است که چگونه منتقل می شود — را مطابق توصیه ها و پیش بینی.

این تغییر درک چگونه این ویروس منتقل می شود باعث شده است که مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) به در نظر گرفتن توصیه که حتی افراد سالم سایش پوشش صورت در عمومی یک مرحله که آن را به حال تایید شده قبل از.

"چه جدید و چه گیج کننده است این است که ما باید به طور کلی گفت: در گذشته که افراد سالم در رفتن در مورد کسب و کار خود را نمی نیاز به پوشیدن یک ماسک" reingold می گفت. "که توصیه اتحادش را تغییر به معنای واقعی کلمه در عرض چند روز به دلیل به رسمیت شناختن است که این ویروس به طور بالقوه در حال گسترش توسط افرادی که هیچ نشانه ای ندارند."

به همه چیز را پیچیده تر بیشتر اطلاعات در مورد میزان عفونت و انتقال به شدت بستگی به تست که از ایالتی به ایالت متفاوت است و هنوز هم به شدت محدود در ایالات متحده Chayes اشاره کرد.

"این بسیار کثیف و اطلاعات آن در حال جمع آوری بسیار متفاوت در نقاط مختلف کشور" Chayes گفت. "هیچ یک از ما تست شده است اما برخی از مناطق در حال آزمایش بسیار بیشتر از مناطق دیگر است. و به طوری که باعث می شود آن را مانند نگاه به عنوان اگر این بیماری است که با داشتن یک بسیار متفاوت پیشرفت آن واقع است."

اگر ما می تواند شروع به گرفتن کنترل بهتری بر اطلاعات گسترده از طریق تست و ردیابی تماس و یا پیگیری از کسانی که آمده اند در تماس با افراد آلوده ممکن است ما پیدا کردن راه هایی برای پایان دادن به برخی از پناهگاه در محل مقرر.

"چه می تواند شما را اگر شما واقعا می تواند در آزمون مردم ؟ سپس شما ممکن است شروع به اجازه مردم به جامعه کمی بیشتر است. اما شما باید قادر به آنها را به عقب" Chayes گفت. "پس من باید یک تلفن در اینجا این گوشی می توانید به من بگویید که در آن من شده است که من بوده ام ، ما مردم کار بر روی حفظ حریم خصوصی محافظت شده راه تماس با ردیابی."

از مهندسی جدید انواع هواکش به مبارزه با اطلاعات غلط آنلاین برکلی دانشجویان و استادان هستند اختصاص زمان و تخصص خود را برای پیشبرد درک ما از COVID-19, Chayes گفت.

"برکلی جامعه واقعا پا تا" Chayes گفت.

این سری ویدئو ادامه خواهد داد و در هفته ها و ماه های آینده با COVID-19-مربوط به اطلاعات و مشاوره از استادان و کارشناسان در رشته های متنوع. از طریق پرسش و عنوان سمینار و میزگرد آنها خواهد شد بحث در مورد آنچه آنها می دانند که آنچه آنها در حال یادگیری و برش را از طریق امواج از اغلب گیج کننده و ضد و نقیض بودن اخبار تولید شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

کمک مالی برای حمایت از دانش آموزان و UC برکلی COVID-19 آزمایش و پژوهش است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن