با هیچ مدرسه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس بسیاری از ورزشکاران که هنوز هم تا به حال کالج انتخاب ها را انجام می دهند بنابراین در رسانه های اجتماعی و سیستم عامل های دیگر است اما در مورد لوس التس دبیرستان Madelyn Roel چیزی که قرار بود برای جلوگیری سنتی ثبت نام مراسم در مقابل خانواده و دوستان است.

اما به جای آن اتفاق می افتد در یک دبیرستان یا دانشجویی چهار از آن اتفاق افتاد در Roel خانواده حیاط جلویی با ده ها تن در دست او به عنوان ساخته شده در اطلاعیه برای ثبت نام به دانشگاه ورمونت و امضا نامه اش آن را به رسمی.

“من آن را دوست داشتم” Roel گفت: از او جلو-حیاط مراسم است. “تمام افرادی که از من حمایت نشان داد و به من که حس امضای روز, بنابراین من در مورد آن هیجان زده. آن را احساس نمی مانند من در قرنطینه این احساس من در مدرسه در امضای بعد.”

Roel تا به حال یک حرفه ای بزرگ و ارشد سال, کمک به فاتحان به 26-3 رکورد کلی و به ملک لیگ قهرمانان اروپا در حالی که درآمد MVP لیگ برتری این فصل است. او رهبری تیم خود را به قهرمانی کووینا مسابقات و به دور دوم دشوار CIF-SS Division 2AA برگشتی.

5-پا-9 دسته کوچک موسیقی جاز گارد/جلو آن همه به طور متوسط 18.5 امتیاز 6.1 ریباند و 4.6 کمک در بازی. او همچنین شات 39 درصد از 3 نقطه زمین است. او در مورد صحبت کردیم که چرا او تصمیم به حضور در ورمونت.

“من انتخاب ورمونت چرا که آن را بیش از فقط بازی بسکتبال” Roel گفت. “تیم شیمی, دوستی, اوراق قرضه و مربیان تمام شد خیلی واقعی و واقعی است. آن را به من یادآوری از آنچه که ما تا به حال در لوس آلتوس خیلی کمک کرد که با تصمیم من.”

دامین را AUSTIN طبخ به ایالت آیداهو

دامین تیز-تیر اندازی 6-پا-4 گارد خود را اعلام در رسانه های اجتماعی امضای قرارداد با بخش 1 Idaho State University پس از وزن دیگر ارائه می دهد وپیش Loyola Marymount نیروی هوایی و جنوب یوتا.

طبخ نداشته سنتی امضای مراسم به دلیل COVID-19 همه گیر اما او هیجان زده برای چه در آینده.

دامین را Austin طبخ جشن پس از شکست رودخانه پلی در شش اضافه کاری در طول دور دوم CIF دولت در بخش پسران بسکتبال پلی آف در رانچو ورد دبیرستان بدنسازی در پنجشنبه Mar. در 5 سال 2020 است. (عکس Milka سکو کمک عکاس)

“یکی از اصلی ترین چیزهایی است که من همیشه برای نگاه در یک مدرسه بود دانشگاهیان و چگونه به خوبی من متناسب با برنامه و کارکنان مربیگری” کوک گفت. “من احساس ایالت آیداهو بود و کامل مناسب برای من برای رفتن در مشارکت در یک روز. کادر مربیگری داد هرگز در استخدام من و همیشه با من مثل یک اولویت است. آن را سخت به جشن می گیرند در حال حاضر با این بیماری همه گیر اما به محض این که همه از این است که بیش از امید به نوعی از خانواده اچ جمع آوری است. دیگر از آن نمی تواند بیشتر هیجان زده به رفتن در سال آینده.”

طبخ یک پایه لیگ اول تیم انتخاب کرد اسپارتها آموزش CIF-جنوب بخش بخش 1 نیمه نهایی و CIF-دولت بخش 1 منطقه ای نیمه نهایی ساخته شده 302 3-اشاره گر به صورت حرفه ای و همچنین به ثمر رساند 1,471 امتیاز. او تا به حال یک جامد ارشد سال به طور متوسط 16.5 امتیاز 7.5 ریباند و چهار پاس گل.

“ما هیجان زده در مورد علاوه بر این از Austin طبخ به برنامه ما” ISU سر مربی Ryan Looney گفت: Idaho State Journal. “او کسی است که من شناخته شده برای یک مدت زمان طولانی در حال حاضر. کارکنان ما فکر آن را مهم به اضافه محیط, عکسبرداری در این کلاس است.”

بیشتر تعهدات …

سان دیماس دختران دبیرستان بسکتبال standout حوا مکفارلاند ارسال شده در حساب رسانه های اجتماعی است که او امضا شده با دانشگاه لویولا جدید Orlearns نوشته “سخت کار می پردازد خاموش نمی توانید صبر کنید به شما در رسیدن به سطح بعدی.”

مکفارلاند بود یک دو دو دستگاه برای پرستاران, به طور متوسط 13 امتیاز و 11 پرتاب ریباند.

کووینا دبیرستان الهام مارتینزکه ستاره دار در بسکتبال و پیگیری گفت که او همچنان به دنبال آموزش و پرورش و تلاش های ورزشی در دانشگاه لاورن. او گفت که او قصد دارد در رشته حرکت شناسی و امیدوار است برای تبدیل شدن به یک پرستار ثبت شده است.

سنت فرانسیس بالا لوئیس گراندوس ادامه خواهد داد فوتبال خود را حرفه ای در نیویورک است. او را به حضور Manhattanville کالج.

گراندوس 6-پا-6 دروازه بان که تا به حال 10 shutouts برای شوالیه طلایی این فصل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو