یخ عوامل نباید در حال حاضر خود را به عنوان افسر پلیس

این جداسازی روز به سختی وجود دارد همیشه یک دست کشیدن بر روی درب.اما بازدید کنندگان استفاده می شود به اندازه کا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 اردیبهشت 1399

این جداسازی روز به سختی وجود دارد همیشه یک دست کشیدن بر روی درب.

اما بازدید کنندگان استفاده می شود به اندازه کافی مشترک و یک روز آنها را دوباره بود.

بنابراین اگر پس از آن بد گویی کردن از شما شنیده کسی تماس "ما پلیس در حال تحقیق در مورد یک جرم و جنایت و فقط می خواهم به چند سوال بپرسید. می توانید از ما در می آیند؟," شما می خواهم به احتمال زیاد مطابق با درخواست حتی اگر هیچ حکم تولید شد.

و یا چگونه در مورد: "ما پلیس و یک مسئله وجود دارد با ماشین خود را. می تواند به شما می آیند بیرون؟" شما به احتمال زیاد پاسخ شما به عنوان پا درب: "مطمئن افسران چه با ماشین من؟"

و یا شما ممکن است شنیدن: "ما در حال افسر عفو مشروط به دنبال یک فرد است که زندگی در این خانه. او در اینجا ؟ آیا ما می توانیم با او صحبت می کنند?"

اما اگر "پلیس" یا "آزادی مشروط" افسران نه آنچه که آنها ادعا می شود حتی اگر لباس خود را باید پلیس دوخته شده بر روی آنها بلکه یخ عوامل صرفا جعل هویت پلیس محلی? خواهد چنین عمدی obfuscation حق باشد و یا حتی قانون اساسی?

هیچ راه می گوید: اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا بنیاد کالیفرنیا جنوبی و به همین دلیل این هفته آن شکایت فدرال مهاجرت و گمرک آژانس پیوست توسط دانشگاه UC Irvine, دانشکده حقوق حقوق مهاجر درمانگاه و قدرتمند لس آنجلس شرکت حقوقی مونگر, Tolles & اولسون.

این آسیب واقعی از فریب است که آن را صرفا یک ترفند این طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند. تاکتیک تضعیف اعتماد عمومی به پلیس و این یک خطر برای ما و کل جامعه است. آن را اجرا می کند برخلاف متمم چهارم قانون اساسی را منع "غیر منطقی جستجو و تشنج" و نیاز به "علت احتمالی" برای یک دولت جستجو کنید.

ما به شدت به حمایت از این تلاش ها به زور یخ ماموران برای متوقف کردن با استفاده از جعل هویت تاکتیک در خانه, دستگیری و بنابراین باید تمام جنوب کالیفرنیا.

کت و شلوار آورده بود به نام اسنی Sorto-Vasquez Kidd از هکیندا هایقتس یک گیرنده اقدام معوق برای ورود دوران کودکی که در خانه مورد حمله قرار گرفت توسط یک یخ عامل ادعا می شود یک "کارآگاه" با پلیس محلی.

"یخ impersonated افسران پلیس و دروغ راه خود را به خانواده من را صفحه اصلی" Kidd گفت. او راست و یخ می داند ادارات پلیس لغات تاکتیک. دادگاه منطقه ای ایالات متحده باید ممنوعیت استفاده از آن یک بار و برای همه است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن