صف های طولانی استقبال بازگشایی مرکز شهر دیزنی

صف های طولانی است که فضای کوه به شرم استقبال خریداران از بازگشت به مرکز شهر دیزنی در صبح روز پنج شنبه, جولای 9

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 تیر 1399

صف های طولانی است که فضای کوه به شرم استقبال خریداران از بازگشت به مرکز شهر دیزنی در صبح روز پنج شنبه, جولای 9 پس از نزدیک به چهار ماه از بسته شدن فضای بازار در کنار دیزنی لند.

اجتماعی دور, ماسک ماندگاری جمعیت یقین پاسخ به این سوال که در ذهن از مرکز شهر دیزنی تجار: هر خریداران به آزاد بازار در حالی که دیزنی لند باقی می ماند بسته به طور نامحدود?

بی وقفه در snaking خط با احزاب 6 فوت از هم جدا زخم راه خود را از ورود در جهان دیزنی گذشته بلیط غرفه در سراسر گردشگاه میان دو پارک زد در مقابل توقیف Disney California Adventure دروازه و در ادامه به سیم پیچ به عنوان مرکز رسما افتتاح شد و در ساعت 10 صبح روز شنبه. دنیای دیزنی افتتاح اوایل فقط پس از 9:30 صبح به جای مضطرب جمعیت از خریداران.

همچنین ببینید: اینها 26 مرکز شهر دیزنی مغازه ها و رستوران ها است که بازگشایی پنج شنبه

بازار بازگشایی بسته شده بود از اواسط ماه مارس با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.بازگشت از مرکز شهر دیزنی, علائم اولین مرحله از دیزنی لند را مرحله به مرحله بازگشایی طرح — تنها هیچ تاریخهای اعلام شده است برای کسانی که در مراحل بعدی.

دیزنی لند مجبور شد برای به تعویق انداختن یک پیشنهاد جولای 17 بازگشایی آن آناهایم پارک و تاخیر یک برنامه ریزی جولای 23 بازگشایی دو هتل در حالی که آن را در انتظار پارک بازگشایی دستورالعمل از دولت است.

دیزنی تصمیم به استیک با روز شنبه بازگشایی مرکز شهر دیزنی پس از نگه داشتن بازار و توقیف بیش از شش هفته پس دولت مجاز مراکز خرید در اورنج کانتی برای از سرگیری عملیات در اواخر ماه مه. از آن پس دولت ابقاء ممنوعیت در داخل سالن غذاخوری و میله را در O. C. بازگشت دوباره میان افزایش COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان.

همچنین نگاه کنید به: چه دیزنی جهان را بازگشایی می تواند برای دیزنی لند

دیزنی لند توچال گل سرسبد جهان دیزنی فروشگاه بازگشایی پنج شنبه همراه با بیش از دو دوجین دیگر از مغازه ها و رستوران ها.

در میان بازگشت از eateries: سیاه و سفید ضربه بزنید و صنعت همبرگر & لرزد ناپل Ristorante ارل ساندویچ, Salt & کلش بستنی و دو استارباکس کافی شاپ.

به ویژه از دست رفته از مرکز شهر دیزنی بازگشایی لیست شد تعدادی از رستوران ها که تهیه کردن به ناهار خوری نشسته: بالاست نقطه Brewing Co., Catal, La Brea, نانوایی, کافی نت, رالف برنان جاز, آشپزخانه Splitsville لوکس خطوط و نان ذرت مکزیکی جو.

همچنین نگاه کنید به: هتل دیزنی لند فشار پشت رزرو تا ماه اوت

بازگشایی دیزنی-اداره خانه و لباس مغازه ها پیوست شد با لگو, فروشگاه سفورا و حلقه گشت و گذار در میان دیگران.

قابل توجه ترین از دست رفته در مرکز شهر دیزنی کسب و کار: Void واقعیت مجازی را تجربه کنند. ختم یک توافقنامه مجوز بین استودیو والت دیزنی و از درجه اعتبار ساقط VR باعث فسخ مرکز شهر دیزنی اجاره با توجه به اخطار ارسال شده به آناهایم نمای.

همچنین رفته: تعدادی از مرکز شهر دیزنی فروشنده کیوسک در حال حاضر ذخیره شده در کوک بازیگران عضو پارکینگ و در طول راه سحر و جادو.

همچنین نگاه کنید به: چگونه دیزنی لند طرفداران از گرفتن بیش از حد نزدیک به میکی موس ؟

مرکز شهر دیزنی بازگشایی با سلامت اضافی و اقدامات ایمنی از جمله اجباری ماسک صورت متوسط چک, کاهش ظرفیت اجتماعی فاصله و افزایش مایع.

متوسط چک برگزار خواهد شد قبل از بازدید کنندگان از طریق آشکارسازهای فلزی و کیسه بررسي مناطق در محل بازرسی. اجباری ماسک صورت باید دست آزاد بطور دنج قرار گرفتن اتصالات امن با روابط و یا گوش حلقه ها و پوشش بینی و دهان.

دیزنی مهمان جدید تجربه تیم خواهد بود وظیفه با حرکت در سراسر مرکز شهر دیزنی به توضیح جدید ایمنی و بهداشت, پروتکل, پاسخ به پرسش ها و اجرای اجباری ماسک قانون است.

همچنین نگاه کنید به: که دیزنی لند را نشان می دهد و جاذبه های بسته باقی خواهد ماند زمانی که پارک بازگشایی?

نشانه یادآوری بازدید کنندگان از COVID-19 دستورالعمل ها همه جا بودند. زمین نشانه گذاری برای رستوران و فروشگاه صف مشخص فیزیکی مناسب فاصله و بدون پرداخت پول نقد معاملات تشویق شدند.

مرکز شهر دیزنی خریداران شد را به خود پارک در سیمبا بسیاری در دیزنی لند درایو و Katella خیابان و وارد بازار امنیتی ایست بازرسی در نزدیکی هتل دیزنی لند و ارل ساندویچ رستوران.

خریداران نزدیک از rideshare رها کردن منطقه در بلوار بندر وارد مرکز شهر دیزنی در ایست بازرسی امنیتی در گردشگاه بین دیزنی لند و DCA. این ایست بازرسی امنیتی بین سابق ESPN منطقه و سابق انبوه کافه است به طور موقت بسته شده است.

مرکز شهر دیزنی عامل ساعت طول بازگشایی فاز خواهد بود محدود به ساعت 10 صبح تا 8 بعد از ظهرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب