طولانی بیمارستان, نرخ بالا بستری برای ایالات متحده COVID-19 بيمار

یک پرستار ثبت شده منتظر یک محافظ شب قبل از تعامل با COVID-19 بیمار در بخش مراقبت ويژه در مینه سوتا است. (AP ph

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 خرداد 1399
A nurse waits in an open doorway in a hospital ICU

یک پرستار ثبت شده منتظر یک محافظ شب قبل از تعامل با COVID-19 بیمار در بخش مراقبت ويژه در مینه سوتا است. (AP photo by David Joles)

بستری COVID-19 بيمار در آمریکا پایدار دیگر در بیمارستان باقی می ماند و رو به نرخ بالاتر از واحد مراقبت های ویژه (ICU) بستری از بیماران در چین پیدا می کند یک مطالعه جدید به رهبری محققان در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و Kaiser Permanente.

نتایج نشان می دهد که بیمارستان ها در ایالات متحده ممکن است سخت تر از برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس از ابتدا فکر می کردم به عنوان بسیاری از پیش بینی های, بار بیماری — ویژه تعداد تخت بیمارستان و ICU واحدهای مورد نیاز در اوج عفونت — بر اساس داده ها از چین است.

"بیمارستان منابع مورد نیاز برای پاسخگویی به نیازهای به شدت بیمار بیماران قابل توجهی گفت:" جوزف Lewnard استادیار اپیدمیولوژی در UC برکلی و سرب نویسنده این مقاله است. "ما دریافتیم که مشاهدات از چین ممکن است ارائه به طور کافی برای پیش بینی مراقبت های بهداشتی ایالات متحده تقاضا است."

تیم تجزیه و تحلیل های ناشناس سوابق پزشکی نزدیک به 9.6 میلیون Kaiser Permanente اعضا در جنوب کالیفرنیا شمال کالیفرنیا و واشنگتن است.

این مطالعه متمرکز بر 1,277 Kaiser Permanente اعضای که در بیمارستان بستری شدند با بالینی و یا آزمایشگاهی تایید موارد COVID-19 بین سال شروع و در اوایل ماه آوریل است.

"از آنجا که Kaiser Permanente عضو دریافت جامع مراقبت های بهداشتی از یک واحد ارائه دهنده شبکه ما غلبه بر بسیاری از مشکلات که بوجود می آیند در مطالعات بیماری های درون تکه تکه مراقبت های بهداشتی آمریکا تحویل سیستم" گفت: Lewnard.

با وجود گریم هوا برای بیمارستان در این گزارش ارائه می کند با روشنایی ضعیف تابیدن از امید: برآورد انتقال شدت بر اساس extrapolations از عفونت نرخ از بستری شدن داده ها نشان می دهد که اجتماعی فاصله اقدامات در منطقه هستند و موفقیت در "مسطح منحنی" از سرایت.

"هنگامی که مردم درگیر در حفاظت از خود و جوامع خود را از طریق اجتماعی فاصله و تلاش خود را ترجمه شده به یک کاهش قابل توجه در توانايی انتقال این بیماری گفت:" وینسنت لیو یک دانشمند محقق در Kaiser Permanente بخش تحقیقات در شمال کالیفرنیا و همکاری نویسنده این مقاله است. "کسانی که تلاش می رویم به بحرانی برای این مرحله بعدی است که در آن اجتماعی فاصله اقدامات به تدریج آرام است. ما نیاز جوامع ما به ماندن واقعا درگیر زیرا این داده ها نشان می دهد که حتی اقدامات افراد و گروه های کوچک واقعا می تواند تاثیر گسترش ویروس."

این نتایج به نظر می رسد آنلاین مارس 22 در BMJ.

دیگر بیمارستان باقی می ماند اما کاهش نرخ انتقال

از 1,277 Kaiser Permanente اعضای که در بیمارستان بستری شدند با COVID-19 42 درصد مورد نیاز مراقبت در ICU و 18 درصد فوت ناشی از این بیماری است. مدل سازی برآورد بر اساس مشاهدات در چین معمولا فرض کنیم که تنها حدود 30 درصد از بیماران بستری در بیمارستان نیاز به ICU مراقبت.

به طور مشابه داده ها نشان داد که در بیمارستان باقی می ماند به طول انجامید به طور متوسط 10.7 روز برای بازماندگان و 13.7 روز غیر از بازماندگان در مقایسه با متوسط 7.5 روز در میان غیر بازماندگان در چین است. Troublingly 25% از بيماران بستری برای 16 روز و یا بیشتر. در مقایسه یک به طور گسترده ای مورد استفاده در مدل سازی مطالعه از کالج امپریال لندن طرح مراقبت های بهداشتی نیاز به فرض به طور متوسط اقامت هشت روز.

در حالی که دلایل اساسی برای این اختلاف باقی می ماند معلوم نیست نویسندگان استرس نیاز به جمع آوری اطلاعات در مناطق مختلف و در شرايط مختلف مراقبت های بهداشتی تنظیمات و احتیاط در مقابل سنگین تکیه بر مدل بر اساس داده ها از کشورهای دیگر است.

"گسترش COVID-19 و تاثیر آن در محلی سیستم مراقبت های بهداشتی نشان می دهد تفاوت در سراسر جهان" لیو گفت. "مراقبت های بهداشتی سیستم های متفاوت و قابلیت های خود و ساختار یک اثر در محلی پاسخ و تاثیر افزایش است. پس از آن واقعا مهم است به درک که چگونه داده های خود ما با آن موافق و یا در برخی موارد متفاوت از تجربه دیده ایم در کشورهای دیگر است."

جای تعجب نیست که این تجزیه و تحلیل همچنین نشان داد که این ویروس تمایل به آمار افراد مسن سخت ترین. حدود 50 درصد از موارد بستری شدن در بیمارستان شد و در میان بزرگسالان با سن 60 سال و بالاتر و 25 درصد در میان بزرگسالان در سن 73 و بزرگتر است. به طور مشابه, در بیمارستان بستری مردان به نظر می رسید ضربه سخت تر از زنان بستری در مردان بیش از سن 80 مواجه 58 درصد خطر مرگ و بستری زنان هم سن و سال مواجه شده تنها 32 درصد خطر مرگ است.

برآورد انتقال شدت در طول زمان نتایج امیدوار کننده ای به همراه داشت. این تیم متوجه شد که نرخ انتقال این ویروس به طور قابل توجهی کاهش یافته و با افت آغاز کرد و کمی قبل از ایالت پناهگاه در محل سفارشات به اثر رفت در اواخر ماه مارس است. این اثر به احتمال زیاد با توجه به اجرای کوچکتر در مقیاس اجتماعی فاصله اقدامات مانند محدودیت های محلی در تجمعات و افراد با رعایت توصیه های ایمنی در هفته قبل از ایالت سفارشات نویسندگان گفت.

در حالی که داده ها نشان می دهد که اجتماعی فاصله است موفقیت نویسندگان هشدار می دهند که ما نباید انتظار بازگشت به حالت عادی در هر زمان به زودی.

"این داده ها نشان می دهد که اگر ما به آزادی همه ما اقدامات کاهش در یک زمان بیماری شروع می شود به سرعت در حال گسترش دوباره" لیو گفت. "ما باید واقعا استراتژیک و هوشیار در مورد چگونگی و زمانی که ما عقب اجتماعی ما فاصله گرفته است. آن را برای رفتن به نیاز به هماهنگی بین سیستم مراقبت های بهداشتی جامعه شرکای دولتی و عمومی بهداشت و درمان, سازمان, موسسات دانشگاهی و صنعت."

"ما همچنین باید به فکر چقدر شدید این بیماری است" Lewnard اضافه شده است. "ما یک 18 درصد به طور کلی مرگ و میر در میان تمام افرادی که در حال گرفتن بیمارستان بستری شده و 42 درصد تا پایان در ICU بنابراین تاثیر انتقال در شرایط بیماری شدید و بیمارستان بار بسیار بالا است."

همکاری نویسندگان این مقاله شامل Michael L. Jackson, Mark A. اشمیت, ژان P. Flores, Chris Jentz, اسکات جوان و جیم دم از قیصر Permanente; بریتا L. Jewell از امپریال کالج لندن و گراهام R. Northrup, عایشه محمود Arthur L. reingold می مایا پترسن و Nicholas P. Jewell از دانشگاه برکلی است.

مطالعه بودجه توسط Kaiser Permanente.

اطلاعات مربوط بهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب