مستند سرگرمی: فیلم و تلویزیون را نشان می دهد برای گرفتن در

باقی مانده در داخل هر روز برای یک دوره طولانی از زمان می تواند تلفات در هر کسی و روان. افسردگی ممکن است عقب سر آن و یک احساس نارضایتی ممکن است شروع به احاطه شما. اگر شما احساس می کنید به این ترتیب نگاهی به برخی از زمان به تماشای برخی از بسیار دوست داشتنی سالم فیلم و تلویزیون را نشان می دهد که قطعا قرار دادن یک لبخند بر روی صورت خود و ارائه کمک.

‘موش خرمای کوهی امریکا روز” (1993)

بسیاری از مردم این نظر نهایی, احساس خوب, فیلم. “بیل موری ستاره به عنوان یک بد خلق خبرنگار است که در گیر زندگی همان روز و بیش از بیش. هر چند از آن او را طول می کشد در حالی که برای دریافت وجود دارد و پس از متعدد نسخه های مختلف از همان روز او در نهایت متوجه زیبایی از زندگی و تبدیل همه چیز در اطراف” با توجه به قلب. فیلم بسیار heart-warming داستان عاشقانه و پر از طنز است که شما را به خنده. این فیلم موفقیت می تواند سنجیده توسط این واقعیت است که ایالات متحده آمریکا National Film Registry اضافه شده موش خرمای کوهی امریکا روز به لیست خود را در سال 2006 به عنوان آنها در نظر گرفته آن را “فرهنگی تاریخی یا زیبایی قابل توجه است.”

‘The Blind Side’ (2009)

این فیلم بر اساس زندگی مایکل Oher بود که پیش نویس توسط Baltimore Ravens از لیگ فوتبال ملی (NFL). فیلم و آهنگ های خود را تربیت پوشش Oher آموزش و پرورش و تصویب توسط خود مادر خوانده که الهام بخش او را به بهترین در این بازی است. این فیلم یک فیلم و در ادامه به برنده یک جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن با ساندرا بولاک در نظر گرفتن جایزه برای بازی Oher را پرورش مامان. همچنین این فیلم چیزی است که چند فیلم انجام آن بود در هفته دوم در دفتر جعبه را از اول. اگر شما عشق به تماشای underdog داستان این است که یک فیلم را برای شما.

The Blind Side is based on the life of Michael Oher who’s foster mother served as the inspiration for his football career. (Image: Screenshot / YouTube)

‘به سمت کور” است که بر اساس زندگی مایکل Oher که مادر خوانده به عنوان الهام بخش برای فوتبال خود را حرفه ای. (تصویر: Screenshot / YouTube)

‘Good Will Hunting’ (1997)

این فیلم می گوید داستان از 20 سال پیر را شکار که با این نسخهها کار به عنوان یک سرایدار در MIT است اما در واقع خود آموخته نابغه است. به عنوان بخشی از خود را تعقیب معوق توافق خواهد شد ساخته شده است تحت درمان در حالی که همچنین در حال مطالعه پیشرفته ریاضی تحت یک استاد معروف. در جلسات درمان او را مجبور به ارزیابی مجدد زندگی و مسئول بیشتر در مورد آن. فیلم برداری با بودجه ما فقط 10 میلیون دلار فیلم انباشته بیش از US$225 میلیون و برنده یک جایزه اسکار برای بهترین تصویر. در سال 2014 هالیوود گزارشگر ذکر شده Good Will Hunting در شماره 53 در لیست “100 فیلم های مورد علاقه.”

‘The Shawshank Redemption’ (1994)

این است که تقریبا کامل این فیلم را در یک مستند. داستان در مورد شخصیت اصلی زنده ماندن در زندان به دقت مقیم وقت خود را تا زمانی که او در نهایت فرار و آزادی برسد. هر چند آن را به یک دفتر جعبه ناامیدی فیلم در حال حاضر جهان به عنوان یک شاهکار است. بسیاری از فیلمسازان باید اذعان کرد این فیلم یک منبع الهام بخش. آرام اعتماد به نفس از شخصیت بازی درخشان توسط تیم رابینز مطمئن است به مالش بر روی مخاطبان خواهد شد که به احتمال زیاد نیز احساس می کنید که آنها می توانید از طریق هر چیزی اگر آنها در حفظ و پایداری نشان.

(Image: Screenshot / YouTube)

آرام اعتماد به نفس از اندی با بازی درخشان توسط تیم رابینز مطمئن است به مالش کردن ترک شما احساس مثل شما می توانید از طریق هر چیزی اگر شما در حفظ و پایداری نشان. (تصویر: Screenshot / YouTube)

‘The Pursuit of Happyness’ (2006)

این ممکن است به خوبی می شود ویل اسمیت را در فیلم محبوب ترین. او نقش یک بی خانمان فروشنده در تلاش برای پایان می رسد دیدار در حالی که نگه داشتن فرزند خود را خوشحال. جالب اسمیت خود, پسر, Jaden Smith, بازی نقش شخصیت مادر در فیلم. این فیلم بر اساس زندگی واقعی داستان کریس باغبان که در ادامه برای تبدیل شدن به یک کارگزار موفق و موسس یک میلیون دلاری شرکت است. پس از انتشار آن شهردار Chattanooga مرتب مشاهده این فیلم برای این شهر بی خانمان از او احساس کردند که فیلم را الهام بخش مردم برای رسیدن به استقلال مالی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

نکاتی برای رشد یک باغ از فروشگاه خریداری سبزیجات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو