بایدن را $775 میلیارد 'مراقبت از اقتصاد" طرح تامین مالی املاک و مستغلات مالیات

توسط تایلر پیجر بلومبرگجو بایدن روز سه شنبه رونمایی $775 میلیارد دلار طرح برای تقویت مراقبت از کودکان و مراقبت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 31 تیر 1399

توسط تایلر پیجر بلومبرگ

جو بایدن روز سه شنبه رونمایی $775 میلیارد دلار طرح برای تقویت مراقبت از کودکان و مراقبت از سالمندان که توان تامین مالی مالیات بر املاک و مستغلات سرمایه گذاران با درآمد بیش از 400.000 دلار و همچنین افزایش مالیات بر انطباق با درآمد بالا بگیر.

این بایدن کمپین نه به طور کامل توضیح دهید که چگونه این طرح به صورت "مراقبت اقتصاد" مالی خواهد بود اما مقامات برجسته برخی از معافیت های مالیاتی آنها به دنبال از بین بردن, برای بالا بردن درآمد.

به طور خاص یک مقام ارشد, کمپین رسمی گفت: بایدن دولت را با هدف به اصطلاح مانند نوع بورس که اجازه می دهد تا سرمایه گذاران به تاخیر پرداخت مالیات بر فروش املاک و مستغلات اگر سود سرمایه مجددا در یکی دیگر از اموال. این مقام مسئول همچنین گفت: آنها جلوگیری می کند سرمایه گذاران با استفاده از املاک و مستغلات ضرر و زیان برای کاهش مالیات بر درآمد خود را صورتحساب.

بایدن برنامه ریزی شده است برای ارائه یک سخنرانی در سیاست بعد از ظهر سه شنبه در New Castle, Delaware.

پیشنهاد سوم تخته از حزب دموکرات نامزد اقتصادی طرح. آن خواستار جهانی پیش دبستانی 3 و 4 ساله. همچنین حذف لیست انتظار برای خانه و جامعه خدمات تحت خدمات درمانی ارائه می دهد کم درآمد و خانواده های طبقه متوسط مالیات از آنجا که $8,000 برای کمک به پرداخت برای مراقبت از کودک و افزایش پرداخت برای مراقبان و در اوایل دوران کودکی مربیان است.

ارشد کمپین گفته بایدن طرح آگاه است تجربه خود را به عنوان یک پدر پس از همسر اول خود را در تصادف اتومبیل درگذشت. اگر انتخاب بایدن بلافاصله ارائه متحده و شهرستانها با مالی کمک به نگه داشتن کارگران شاغل و مهم خدمات عمومی در حال اجرا از جمله مراقبت های مستقیم و خدمات مراقبت از کودکان.

این طرح اضافه کردن 3 میلیون شغل در مراقبت و آموزش و پرورش بخش ها از جمله 150,000 سلامت جامعه کارگران در جوامع محروم. همچنین بر سرمایه گذاری در ساختمان امکانات مراقبت از کودک. اما این طرح همچنین خواستار منابع قابل توجهی در یک صندوق نوآوری برای کمک به گسترش خانه و جامعه مبتنی بر جایگزین برای مراقبت های سازمانی.

روز دوشنبه بایدن به طعنه او را "مراقبت اقتصاد" طرح جمع آوری کمک به میزبانی استون گروه رئیس جمهور جاناتان خاکستری گفتن اهداکنندگان او می خواست به آن را آسان تر برای افراد مسن پزشکی گیرندگان برای دریافت مراقبت در خانه.

کودکان از پدر و مادر سالمند "ممکن است قادر به درمان مادر خود را, آلزایمر, اما آنها می توانید مطمئن شوید که او نمی شکستن ران او. خرید خانه و نصب نرده در نقاط مناسب در حمام و یا تعمیر درب بنابراین او نمی گیر هنگامی که او تلاش می کند برای باز کردن آن," او گفت:.

بایدن نیز در دفاع از خود را گسترده تر اقتصادی در دستور کار است که شامل فشار بیشتر اتحادیه مشاغل گفتن بالا-دلار اهدا کنندگان: "من امیدوارم که من اصلا توهین به هر یک از شما که اما من واقعا فکر می کنم آن است که کاملا سازگار با اقتصاد بازار و حرکت رو به جلو است."

هفته گذشته بایدن به نام برای سرمایه گذاری 2 تریلیون دلار بیش از چهار سال در انرژی پاک و محیط 100% تمیز-برق استاندارد 2035. اولین قسمت از برنامه اقتصادی در نظر گرفته شده است به پرورش و تولید و نوآوری آمریکا. یک چهارم خواهد شد آدرس نژادی سهام کمپین گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de