دولت های محلی می تواند به سرکوب حقوق بازنشستگی خونتان کالیفرنیا دیوان عالی کشور می گوید

در یک به طور گسترده ای پیش بینی شده حکم دادگاه عالی کالیفرنیا گفت: دوشنبه, جولای 30 که دولت های محلی می تواند

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 مرداد 1399

در یک به طور گسترده ای پیش بینی شده حکم دادگاه عالی کالیفرنیا گفت: دوشنبه, جولای 30 که دولت های محلی می تواند در واقع سرکوب "بازنشستگی خونتان" عمومی کارگران بدون در حال اجرا گرفتار قانون.

این آالمدا کانتی معاون کلانتر انجمن استدلال کرده بود که ایالت بازنشستگی اصلاحات به تصویب رسید در سال 2013 — منع چنین خونتان — نمی توان به موجود کارگران به دلیل موافقت نامه های محلی برکت end-of-حرفه ای بازنشستگی شیرین کننده های در حال حاضر در وجود است. "یک فرد بازنشستگی خونتان است فرد دیگری انتظار وعده" استدلال وکیل برای کلانتر در انجمن ممکن است.

دادگاه مخالفت کرد.

"(W)e نگه دارید که به چالش کشیده مقررات ... دیدار با بند قرارداد مورد نیاز" گفت: تصمیم دیوان عالی کشور. "آنها تصویب شد برای قانون اساسی جایز هدف از بسته شدن نقاط ضعف و جلوگیری از سوء استفاده از سیستم بازنشستگی .... بیشتر, آن را خواهد شکست این مناسب هدف به تفسیر کالیفرنیا قانون به نیاز شهرستان برنامه های بازنشستگی یا برای حفظ این نقاط ضعف برای کارکنان موجود و یا به ارائه جدید قابل مقایسه مزایای بازنشستگی است که تداوم بی دلیل مزایای ارائه شده توسط این نقاط ضعف است."

کالیفرنیا قانون است که این موضوع علاقه زیادی در اینجا و در سراسر کشور. این رشد از چالش های قانونی به سیستم بازنشستگی عمومی در طول سال و بر آن است که بازنشستگی وعده در روز یک کارگر استخدام شد مجموعه, در سنگ. حقوق بازنشستگی را می توان تنظیم به سمت بالا نه رو به پایین.

کارشناسان حقوقی هنوز در تلاش برای هضم 99-صفحه حکم صبح روز پنجشنبه اما اصلاح طلبان امیدوار دادگاه را در مورد این مسئله به طور گسترده تر نا امید شدند.

"توسط تهیه باریک حاکم است که sidesteps ضعف های اساسی با کالیفرنیا قانون دادگاه عالی کالیفرنیا به نظر می رسد خم جهنم در وادار کالیفرنیا مالیات دهندگان به تحمل هزینه بیش از حد ناپایدار بازنشستگی پرداخت برای دولت های محلی و کارکنان دولت گفت:" کارل DeMaio یک اصلاح طلب از سن دیگو.

این است که در حال توسعه داستان. دوباره بررسی کنید برای اطلاعات بیشتر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب