زندگی در نزدیکی چاه های نفت و گاز گره خورده است به کم وزن هنگام تولد در نوزادان

پمپ جک عامل در کرن رودخانه میدان نفتی در بیکرزفیلد کالیفرنیا. جدید UC برکلی مطالعه می افزاید: برای نصب شواهد ا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 14 خرداد 1399
a hazy field of oil pumps that stretch as far the eye can see

پمپ جک عامل در کرن رودخانه میدان نفتی در بیکرزفیلد کالیفرنیا. جدید UC برکلی مطالعه می افزاید: برای نصب شواهد ارتباط نزدیکی به چاه های نفت به عوارض جانبی تولد نتایج. (AP photo by Jae C. هنگ)

زندگی در نزدیکی فعال چاههای نفت و گاز ممکن است باردار و افراد در معرض خطر بالاتر از داشتن وزن کم هنگام تولد در نوزادان به خصوص در مناطق روستایی می یابد یک مطالعه جدید تولد نتایج در کالیفرنیا است.

مطالعه تامین منابع هوایی کالیفرنیا هیئت مدیره یکی از بزرگترین در نوع خود و برای اولین بار در دولت است. آن را مورد تجزیه و تحلیل سوابق نزدیک به 3 میلیون تولد به زندگی مردم در 6.2 مایل (10 کیلومتر) حداقل یکی از نفت یا گاز بین سال های 2006 و 2015. بر خلاف مطالعات قبلی آن را مورد بررسی قرار تولد در مناطق شهری و روستایی و افراد نزدیک به هر دو فعال و غیر فعال نفت و گاز سایت.

این مطالعه نشان داد که در مناطق روستایی باردار و افرادی که زندگی می کردند در عرض 0.62 مایل (1 کیلومتر) از بالاترین تولید چاه بودند 40 درصد بیشتر احتمال دارد که در نوزادان کم وزن و 20 درصد بیشتر احتمال دارد به بچه ها که کوچک برای سن حاملگی در مقایسه با زندگی مردم دورتر از چاه یا در نزدیکی چاه های غیر فعال تنها. میان ترم تولد نوزادان 1.3 اونس (36 گرم) کوچکتر به طور متوسط از کسانی که از همتایان خود است.

مردم زندگی در نزدیکی چاه فعال در مناطق شهری نیز کمی افزایش شانس داشتن کوچک برای سن حاملگی نوزادان از همتایان خود را. مطالعه پیدا نکردم بين نزدیکی به چاه های نفت و گاز و زودرس و تولد.

"متولد شدن نوزادان با وزن کم یا کوچک برای سن بارداری می تواند بر رشد نوزادان و افزایش خطر ابتلا به مشکلات بهداشت و درمان در اوایل دوران کودکی و حتی بزرگسالی گفت:" راشل Morello-Frosch, استاد بهداشت عمومی و محیط زیست, علم سیاست و مدیریت در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی و نویسنده ارشد این مقاله است. "هنگامی که شما یک تغییر بیش از 30 گرم از وزن هنگام تولد در میان نوزادان ترم از یک فرد بالینی چشم انداز آن را نمی ممکن است به نظر می رسد مانند بسیاری. اما هنگامی که شما ببینید که نوع جمعیت بزرگ shift در هنگام تولد وزن است که می تواند جمعیت قابل توجهی در سطح مفاهیم برای نوزاد و سلامت کودکان است."

یافته های منتشر شده در ژوئن 3 در مجله بهداشت محیط زیست دیدگاه هااضافه کردن به بدن در حال رشد از شواهد ارتباط نزدیکی به چاه های نفت و گاز به انواع مختلفی از عوارض جانبی تولد نتایج از جمله تولد زودرس نقص قلب و وزن کم هنگام تولد.

تولید نفت در کالیفرنیا است به طور کلی کاهش یافته است بیش از سه دهه گذشته و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom سال گذشته صادر مقررات سختگیرانه تر بر fracking جدید مجوزها در دولت است. اما دولت صادر 24 جدید fracking مجوز در اوایل ماه آوریل و دیگری 282 در انتظار بررسی است.

"این مطالعه برای اولین بار به توصیف مفاهیم برای پری ناتال بهداشت فعال در صنایع نفت و گاز و تولید در کشور, و من فکر می کنم این نتایج می تواند در اطلاع رسانی به تصمیم گیری در تنظیم مقررات اجرای و اجازه فعالیت است." Morello-Frosch گفت. "نتایج حاصل از مطالعات بهداشت مانند ما حمایت از تلاش های اخیر برای افزایش بافر بین فعال به خوبی از فعالیت های که در آن مردم زندگی می کنند رفتن به مدرسه و بازی. این شواهد علمی از اثرات سوء بهداشتی رو به جمعیت های آسیب پذیر از جمله زنان باردار باید در نظر گرفته شود به عنوان کالیفرنیا بحث حدی که ما می خواهم به گسترش حفاری نفت و گاز در دولت ما."

سابقه ای طولانی در تولید نفت

تحقیقات قبلی ارتباط تولید نفت و گاز به عوارض جانبی تولد نتایج است که به بررسی زندگی مردم نزدیک fracking سایت در کلرادو, پنسیلوانیا, اوکلاهما و تگزاس. تولید نفت در کالیفرنیا متفاوت از برخی از این مناطق دیگر به دلیل زیرساخت است به طور کلی بسیار قدیمی تر و دولت بالا است و تعداد چاه های غیر فعال.

در علاوه بر این به دلیل زمین شناسی منطقه بسیاری از سایت ها با استفاده از تکنیک های افزایش, از جمله fracking و بخار و تزریق آب برای دسترسی به ذخایر نفت گفت: مطالعه منجر نویسنده کتی Tran یک دانشجوی کارشناسی ارشد در بهداشت محیط علوم در UC برکلی

"حتی اگر کالیفرنیا صنعت نفت و گاز قدمت آن به 1900s اولیه وجود ندارد هر گونه تجزیه و تحلیل به دنبال اثرات بهداشتی مرتبط با نفت و گاز و قرار گرفتن در معرض" Tran گفت.

هر دو فعال و غیر فعال نفت و گاز سایت ایجاد بی شمار از خطرات زیست محیطی است که پتانسیل تاثیر پری ناتال سلامت از جمله هوا و آلاینده های آب سر و صدا و روشنایی بیش از حد. اما با محدود کردن دسترسی به سایت های تولید خود را, می توان آن را سخت را برای محققان به دقت اشاره کردن دقیقا چه عواملی ممکن است کمک به عوارض جانبی تولد نتایج.

"بسیاری از تجهیزات که در حال بهره برداری در سایت یک عامل آلودگی هوا اما چقدر آلودگی هوا ناشناخته به دلیل موجودی صنعت گزارش برآورد انتشار گازهای گلخانه ای عوامل به عنوان مخالف به اندازه گیری گازهای گلخانه ای سطح است." Tran گفت. "ارزیابی ما این است که با بیشتر حجم تولید این تجهیزات در حال استفاده بیشتر بدهیم. و به همین دلیل است که ممکن است یک عامل مهم به همین دلیل ما می بینیم برخی از اثرات مربوط به عوارض جانبی تولد نتایج."

مطالعه اصلاح شده برای انواع مختلفی از عوامل که ممکن است تحت تاثیر تولد نتایج از جمله نژاد ، قومیت ، وضعیت اجتماعی و اقتصادی مادری آموزش و پرورش و دیگر محله در سطح عوامل از جمله منابع دیگر آلودگی هوا.

در حالی که معلوم نیست چرا تفاوت در وزن هنگام تولد بيشتر از تلفظ در مناطق روستایی نسبت به مناطق شهری محققان این فرضیه را مطرح کرد که دیگر عوامل مانند تفاوت در کیفیت هوا در محیط داخلی مادری شغل و یا شرایط مسکن — ممکن است نهفته نتایج.

در آینده Tran امیدوار است که اندازه گیری از مردم واقعی قرار گرفتن در معرض بالقوه آلاینده های سمی از نفت و گاز سایت کمک خواهد کرد با دقت اشاره کردن مجرمان پشت این یافته ها.

"از آنجا که محققان لازم نیست که دسترسی مستقیم به واقعی نفت و گاز در سایت, آن را سخت برای به دست آوردن یک تخمین خوب از آنچه مردم در واقع تجربه" Tran گفت. "بدیهی است که چیزهایی مانند جهت باد و حرکت آب و دیگر شرایط محیطی عامل به شخصی قرار گرفتن در معرض به عنوان به خوبی. و به همین دلیل بیشتر در عمق قرار گرفتن در معرض ارزیابی ما می توانیم بیشتر ما واقعا می فهمم که چرا ما شاهد اثرات است که می بینیم."

نویسندگان این مطالعه عبارتند از: جوآن A. کیسی از دانشگاه کلمبیا و لارا J. کوشینگ از دانشگاه ایالتی سان فرانسیسکو.

این انجمن منابع هوایی کالیفرنیا (کربوهیدرات) ارائه شده اولیه بودجه برای این مطالعه (grant #18RD018) به عنوان بخشی از رویکرد کلی برای تعیین اثرات نفت و گاز و عملیات در بهداشت عمومی در کالیفرنیا است. بودجه اضافی پشتیبانی ارائه شده توسط 11th ساعت پروژه موسسه ملی علوم بهداشت محیط زیست اعطای K99/R00 ES027023 این دانشگاه برکلی حکیم IGERT یاران و بنیاد ملی علوم grant #1144885.

اطلاعات مربوط بهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب