'مایع طلا': UC Berkeley lab باعث می شود رایگان ضد عفونی کننده دست برای نیازمندان

[محتوای جاسازی شده] UC برکلی فارغ التحصیل و دانشجو Abrar عابدی و معاون پژوهشی ایوان هائو گرفته اند بیش از یک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 فروردین 1399
UC برکلی فارغ التحصیل و دانشجو Abrar عابدی و معاون پژوهشی ایوان هائو گرفته اند بیش از یک دانش آموز آموزش lab به 120 گالن ضد عفونی کننده دست در هر هفته برای توزیع از طریق داوطلبان به نیازمندان جمعیت در شرق خلیج سان فرانسیسکو است. (UC Berkeley, تصویری توسط روشنک Makasdjian با فیلم های اضافی حسن نیت ارائه میدهد از Ryland هورمل)

زمانی که دانشگاه, کالیفرنیا, برکلی, دانشجوی کارشناسی ارشد Abrar عابدی شنیده ام که چندین کارکنان در سان فرانسیسکو زندان شهرستان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 او و دیگران مشغول به کار در سراسر ساعت برای تولید بسته بندی و تحویل بیش از 900 بطری ضد عفونی کننده دست به زندان – به اندازه کافی برای هر زندانی در پنج شهرستان lockups.

"ما می دانستیم که پس از کلانترها به حال گرفتار عفونت هر روز گسترش آن می تواند به زندانیان. و این خواهد بود که آغاز مطلق و کابوس فاجعه" گفت: Abidi. "ما ترياژ شده در کل ما عرضه ضد عفونی کننده برای پر کردن بطری 900 و صبح روز بعد ما رفت و با یک تیم از دوستان و فعالان به یکی از شهرستان های زندان به کمک آنها. از وجود آنها توزیع شد به هر زندان شهرستان اهل بیت در SF."

که آخر هفته از مارس 28 تاری در یک گردباد از فعالیت عابدی و UC برکلی به عنوان همکار ایوان هائو. تمام گفته ها از مارس 17 — برای اولین بار بعد از یک ایالت پناهگاه در محل دستور — دو کار کرده اند و روز و شب به مخلوط بیش از 400 گالن ضد عفونی کننده با استفاده از یک دانش آموز آموزش lab در UC برکلی Li Ka Shing مرکز پزشکی و بهداشت, علوم وفادار کادر آزمایشگاه آمپول و مواد تشکیل دهنده که استاندارد لوازم در بسیاری از زیست شناسی و آزمایشگاه.

آنها یک زن و شوهر از ده داوطلبان پس از آن توزیع رایگان ضد عفونی کننده — در بطری های کوچک و همچنین گالن کوزه — برای پناهگاه بی خانمان ارشد مراکز hospices بهداشت مراکز زندان و جاهای دیگر در شرق خلیج سان فرانسیسکو است که دچار کمبود ضد عفونی کننده و یا که در خدمت جمعیت که ایمنی شده است تا حد زیادی نادیده گرفته شده به عنوان COVID-19 همه گیر خارجی از طریق دولت است.

ابرار عابدی در مورد بهداشت به عنوان یک حق اساسی بشر و چگونه COVID-19 همه گیر ممکن است یک منادی از آینده است. (UC Berkeley, تصویری توسط روشنک Makasdjian)

"ایوان من و به اشتراک گذاشته ضمنی درک است که ما مایل به انجام آنچه در آن بود را به دریافت این به دست هر فرد بی خانمان هر مراقبت از سالمندان مرکز هر خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در خلیج — هر کس آسیب پذیر و یا محرومان کسانی که برای آنها اجتماعی فاصله زیاده," عبیدی گفت.

سهولت که با آن دو ramped تا با حمایت مشتاقانه از دانشکده آزمایشگاه رهبران رابرت Tjian و خاویر Darzacq است تشویق آزمایشگاه در دانشگاه برکلی ساختمان شروع به تولید ضد عفونی کننده و ارائه نسخه پشتیبان به صورت عابدی یا هائو در مورد آنها مریض است.

"ما در حال همکاری با, در میان بسیاری دیگر وزارت خانه بدوشی (و حمایتی مسکن) در سان فرانسیسکو که به ما گفت که باید وجود داشته باشد بدون درپوش در آنچه ما به آنها که ما می تواند عرضه آنها را با صدها گالن ضد عفونی کننده و آن را هنوز هم به اندازه کافی نخواهد بود. که کاملا یک واقعیت جدی," عبیدی گفت.

با توجه به Tjian استاد مولکولی و زیست شناسی سلولی در حالی که تعداد کمی از او 20-برخی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی باید چرخد و به COVID-19 کار بیشتر شده است idled چرا که در آزمایشگاه های خارج از محدودیت های غیر ضروری در پژوهش. "من نمی توانستم تصور کنید یک استفاده بهتر از خود (عابدی و Hao) در زمان," او گفت:. "آنها احتمالا واقعا کمک به مردم در یک سطح اساسی."

gallon jugs of hand saniitizer

UC Berkeley lab تنظیم شده است تا به تولید 120 گالن ضد عفونی کننده دست در هر هفته برای توزیع در سراسر منطقه خلیج است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Ryland هورمل)

برای هائو که فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی در مولکولی و زیست شناسی سلولی در مارس 2019 شده است و کار به عنوان دستیار تحقیق در Tjian آزمایشگاه پس از تولید ضد عفونی کننده دست یک فرمت از دیگر خدمات اجتماعی. هر دو عنوان در مقطع کارشناسی و در حال حاضر او به طور داوطلبانه به طور منظم در دانشگاه برکلی در چمدان درمانگاه و در آسایشگاه های خلیج.

"برخی از اولین مکان هایی که به ذهن من آمد بودند ارشد مراکز و hospices با علاج بیماران," او گفت:. "اگر virus می شود را به آن مکان خواهد بود آن را مطلق فاجعه درست مثل آن در واشنگتن است."

در اوایل بیماری همه گیر به ساکنان از زندگی مرکز مراقبت از کرکلند در واشنگتن آلوده شد با COVID-19 در نهایت منجر به مرگ حداقل 37 سالمندان است.

"ما می خواهیم برای توزیع به جمعیت که در آن خود انزوا خود قرنطینه و اجتماعی فاصله ها یک گزینه نیست" گفت: Hao. "من واقعا بر این باورند که اجتماعی فاصله یک امتیاز است و لوکس است که نه هر کس. کسانی که آسیب پذیر و محروم جمعیت نیز به عنوان خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران که اصلا توانایی خود را منزوی با توجه به شرایط شغل خود را — کسانی که مردم ما در حال تلاش برای کمک به."

'خواهد شد خوب است در تمام زمان بالا'

پس از کار به مدت دو سال در یک بیماری عفونی آزمایشگاه مطالعه سل قبل از آمدن به دانشگاه UC برکلی عابدی بلافاصله می دانست که COVID-19 می تواند گسترش به طور گسترده و نا امید شد که ضد عفونی کننده دست — ثابت و قدرتمند پیشگیرانه اندازه گیری — ناپدید شده بود از قفسه های فروشگاه به عنوان coronavirus نگرانی در مورد افزایش یافته است. آزمایشگاه مانند خود را حفظ مقدار زیادی از الکل در دست — ایده آل برای کشتن ویروس ها — بنابراین او نمیفهمد او برخی از مخلوط عصاره آلوئه ورا و عرضه خود آزمایشگاه آمپول و دوستان به اندازه کافی با ضد عفونی کننده به آنها را امن نگه دارید.

Yvonne Hao

ایوان هائو با دو تا از بسیاری از بطری های ضد عفونی کننده دست او و ابرار عبیدی تولید برای کمک به نیازمندان دفع coronavirus.

هنگامی که وی با اشاره به طرح خود را در یک آزمایشگاه جلسه قبل از دولت سرپناه در محل دستور هائو به سرعت ارائه شده برای کمک به, و دو منابع آلوئه ورا در داروخانه ها. آن را بیش از حد بود خارج از بورس. هائو به زودی متوجه شدم که تمام مواد لازم را ضد عفونی کننده با استفاده از سازمان بهداشت جهانی فرمول — اتانول گلیسرول پراکسید هیدروژن و یک بیت از ایزوپروپیل الکل عوض کردن طبیعت آن و آن را undrinkable — در حال حاضر در انبار در محوطه دانشگاه.

"در عرض یک یا دو روز ما احساس عمیق اخلاقی تشویش در مورد این واقعیت است که ما می تواند آن را برای خودمان اما این است که اکثریت قریب به اتفاق مردم در این شهر و اطراف خلیج نداشت که قدرت نه کم فقیرترین کسانی که در اطراف ما," او گفت:. "ما فکر کردم آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم رسیدن به دیگران است؟' حداقل ما می تواند کمک به برخی از این مسائل به پناهگاه های محلی شروع با ایوان اتصال به چمدان درمانگاه."

با حمایت از Tjian و Darzacq استادیار مولکولی و زیست شناسی سلولی برای برش از طریق نوار قرمز و دریافت تایید از دانشگاه را آتش مارشال و دفتر ایمنی و بهداشت محیط زیست — 95% اتانول قابل اشتعال است — آنها به سرعت رو به سرعت تان شدیدا کردن گالن ضد عفونی کننده دست. هائو و عابدی رسیده به شبکه خود را برای قرار دادن پناهگاه و مکان های دیگر مشتاق به دریافت هدیه و دوستان و فعالان دیگر بلافاصله داوطلب برای کمک به ارائه آن است. برکلی توسعه ائتلاف شده است کلیدی برای توزیع عفونی به طور گسترده به پناهگاه بی خانمان و encampments در شرق خلیج در حالی که سان فرانسیسکو سرپرست دین پرستون, مدافع مسکن بی خانمان در خالی اتاق های هتل ها در طول اپیدمی و کارکنان خود کمک کرده اند جمع آوری هماهنگ زیرساخت برای توزیع.

hand sanitizers for jail inmates

هائو و عبیدی چپ ملحق شدند توسط آنتونی ترنر و Ryland هورمل در مرکز توزیع در سان فرانسیسکو قبل از تحویل شخصی به اندازه بطری ضد عفونی کننده دست به گروه های آسیب پذیر در این شهرستان است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Ryland هورمل)

"دوستان ما در توزیع پایان به ما بگویید داستان. کارکنان در بسیاری از به سر می برند تحت ذوات پناهگاه ظاهرا دریافت آن را مانند یک موهبت الهی" عبیدی گفت. "در این شهر مردم را گرفته اند به تماس این مایع طلا."

"عابدی و هائو واقعا تجسم آنچه در آن به معنی 'دیدار با لحظه' در طول زمان به چالش کشیدن" گفت: دولت Assemblymember Buffy فتیله (AD-15) که دفتر کمک توزیع ضد عفونی کننده دست به بی خانمان ساکنان شرق خلیج از طریق عملیات امداد و نجات در اوکلند و بیشتر ریچموند ادیان برنامه در ریچموند. "من افتخار بازی در نقش یک در بسته بندی و توزیع خود "طلای مایع" و ما شده ایم به طور مستمر با الهام از آنچه این دانش آموزان باید ثابت شده باشد ممکن است. آنها به مجموعه ای از نوار بالا برای روح از خدمات ما در منطقه و فراتر از آن."

این عملیات را از سان فرانسیسکو توزيع تیم راه اندازی یک GoFundMe کمپین برای خرید شخصی-حجم بطری های پلاستیکی ضد عفونی کننده دست و به کمک توزیع آنها را برای بی خانمان ها. آن را در حال حاضر مطرح شده بیش از $10,000. محلی بطری, تولید کننده, Alameda, بسته بندی, اهدا 2,000 رایگان بطری. شرق خلیج داوطلبان نیز به تازگی راه اندازی یک GoFundMe کمپین به "قرار دادن یک بطری ضد عفونی کننده در دست هر unhoused در خطر بودن unhoused یا فرد زندانی در شرق خلیج."

با وجود چند اشکالات مانند شکست یک اتانول تحویل به موقع آنها در حال حاضر تاسیس یک منبع مداوم از مواد برای تضمین تولید 120 گالن ضد عفونی کننده در هفته آینده نامحدود. به تاریخ چندین هزار دلار هزینه برای مواد شیمیایی پوشش داده شده توسط Tjian را وجوه احتیاطی.

"خوب است که در تمام زمان بالا" هائو گفت. چه ساخته شده این پروژه موفق او اضافه شده است که "هر دو از ما, خوش بینانه, آرمانی و شاید تا حدودی مردم دیوانه. یک روز ما فقط به تحقق ناگهانی است که ما می توانیم به اندازه کافی ضد عفونی کننده دست برای تمام افراد بی خانمان در خلیج. بیانیه ای که در ابتدا صدا مجنون اما در حال حاضر که من دیده ام این مقیاس که در آن ما شده اند قادر به تولید ضد عفونی کننده, من فکر می کنم آن است که در واقع امکان پذیر است."

خوشبینی خود را متقاعد کرده است دیگر UC برکلی labs — از جمله کسانی که از Elçin Ünal, استادیار مولکولی و زیست شناسی سلولی در بارکر سالن و راسل Vance, استاد ایمنی شناسی و پاتوژنز در علوم زندگی — علاوه بر شروع به خود را در خط تولید است.

عابدی و هائو اعتراف به اینکه نا امید است که سازمان های دولتی نیست پا به ارائه کافی ضد عفونی کننده دست به کارگران خط مقدم مانند آتش نشان ها و مراقبت های بهداشتی حرفه ای و یا افرادی که در زندگی اجتماعی موقعیت های مانند زندانها و پناهگاه است. و در حالی که برخی از کارخانه های لبنی و مشروب را تبدیل به تولید ضد عفونی کننده دست آنها به طور معمول فروش محصول خود را برای سود و یا در هزینه. این دو بر این باورند که ضد عفونی کننده باید به چنین افرادی — یک حق اساسی و نه یک کالا.

"در بسیاری از دولت شده است کاملا غفلت در این زمینه است. وجود دارد از جمله کمبود ضد عفونی کننده دست و در عین حال بسیار وجود دارد اتانول" هائو گفت. "این واقعا حس به من چرا دولت گرفته عمل بیشتری در آن نشده است. ما فقط در تلاش برای جبران این واقعیت است."

اطلاعات مربوط بهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن