نامه ای از قلب کمک می کند UCLA آهنگ ورزشکاران درمان

در یک هفته پر از بی پایان درد و ناراحتی آن بود که ترس را در پسر خود را صدا است که صدمه دیده بیشتر است.

“پدر من قصد ندارم. من می ترسم. من هستم و من قصد دارم برای کشته شدند.”

درست قبل از اینکه اوری اندرسون چشم او 9 ساله پسر حباب تا به حال پشت سر هم. فکر حضور در یک تظاهرات مسالمت آمیز تا به حال تبدیل شدن به یک تهدید کننده زندگی مفهوم است.

“که آمار صفحه اصلی” اندرسون گفت.

او و همسرش Bridget, دلداری پسر خود را. در صورتی که تا کنون رفت و به اعتراض آنها وعده داده شده او می تواند امن است.

که آیا آن را تربیت و یا تجربه از لا شورش به عنوان یک دانشجوی سال اول دانشجویان ورزشکار در UCLA و یا حتی در حال حاضر یک پدر و یک مربی در طول پس از قتل جورج فلوید اندرسون می کردند این داستان بارها و بارها.

آن را دریافت نمی کند راحت تر با زمان و یا تکرار.

اما آن را از طریق شور و شوق خود را برای کمک به افراد جوان که اندرسون, UCLA در حال حاضر مدیر و میدانی و صلیب کشور قادر است به جلو و عقب band-aid پوشش سال از ساخته شده است تا سرخوردگی و خشم و درد و هر زمان است.

این که چرا او اجازه نامه خصوصی به تیم خود را به ساخته شده است. هدف این است که برای کلمات خود را به پیدا کردن گوش که نیاز به آنها را بشنود.

این اعمال از عشق عاری از نفس پرستی نه تنها اندرسون ستایش توسط خود ورزشکاران و کارکنان اما باید به او کمک کرد تا به جوانی از سر گرفتن یک مسیر برنامه در یک دوره کوتاه از زمان.

“به عنوان یک فرد می داند که من نمی باید همه پاسخ من نمی دانم که من می توانم حداقل تلاش” اندرسون گفت. “من راه رو به جلو است فقط سعی کنید به قرض دادن هر آنچه که من می توانم در حالی که برخورد با این خودم. من صحبت می کنند تا آنجا که من نمی خواهم کسانی که به تنهایی به احساس مانند آنها لازم نیست که یک نور در جایی مثبت که می تواند وجود دارد. من احساس می کنم شاید من می توانم بگویم چیزی که می تواند این باشد که نور است.”

یک زندگی شکل تاریخچه

اندرسون رشد شنیدن داستان در مورد خانواده اش تاریخچه و ریشه های خود را در امریکا سابقه نژادی و بی عدالتی است.

پدر بزرگ او به دنیا آمد و در سال 1907 در لوئیزیانا مشترک داستان در مورد غیرانسانی خود را پدر اندرسون بزرگ و پدر بزرگ که متولد شد به عنوان برده در سال 1865. او می خواهم بگویم چگونه زندگی متفاوت بود در آن زمان و تا چه حد برابری آمده بود و در عین حال چقدر دورتر از آن تا به حال به رشد است.

“من آنچه که در اطراف من چون درک من از خیلی عمیق تر در تاریخ این کشور” اندرسون گفت. “بسیاری از مردم می تواند به عنوان خوانده شده که در حال حاضر و از آن تاریخ فقط به آنها. این واقعیت ما.”

متولد در لینوود اما مطرح شده در تاج اندرسون آگاه بود به دلیل برخورد مردم با او و خانواده اش متفاوت است. او درک کرد که چرا پدر و مادر خود را بارها و بارها نقل مکان خانواده در سراسر جنوب مرکزی لا در جستجوی امن تر محله و به همین دلیل او و خواهر و برادر خود را در خلوت به جای حیاط جلویی است.

زمانی که خانواده به طور دائم منتقل شده به کنار رودخانه اندرسون راحتی پیدا هنگامی که او دبیرستان را سیاه اتحادیه دانشجویی جلسات پر بزرگترین اتاق در محوطه دانشگاه. در تاج او یکی از پنج سیاه و سفید بچه ها در مدرسه ابتدایی.

در بهار سال 1991 Anderson, 18 بود به ارشد خود را فصل دو و میدانی پس از اینکه نام کشور ردیف 1 دبیرستان بالا جهنده.

در مارس 3, Rodney King کشیده بود توسط پلیس برای سرعت در یک اتوبان در دره سن فرناندو. چهار افسر پلیس لگد زده و پادشاه 56 بار خود را با باطوم. این حادثه گرفتار شد تصویری توسط اطرافیان و پخش در سراسر کشور.

اندرسون چسب به تماشای تلویزیون اخبار. افکار خود را ندارد شوک یا اما از سرخوردگی و اندکی تسکین. برای اولین بار خشونت پلیس شده بود گرفتار در دوربین.

“این چیزی بود که من دیده و شنیده ام همه زندگی من در حال رشد کردن است.” “این اتفاق افتاد و این در حال حاضر اتفاق می افتد و ادامه داد: به اتفاق می افتد. من خوشحالم که تصویری که برای بیشتر مردم برای دیدن در حالی که من هرگز می خواهم که به اتفاق می افتد به رادنی کینگ در آن اتفاق افتاده است به او و اگر آن را به اتفاق می افتد زمانی که آن را باید نشان داده شود به جهان به جای مخفی آن را به عنوان تا به حال شده است به طوری که بسیاری از بار.”

فقط یک سال قبل از اندرسون و پسر عموی خود تا به حال کشیده شده است بیش از به خاطر دهها.

دو مرد جوان بودند مجبور به زانو زدن در شیب یک آزادراه را به خارج از سطح شیب دار را با دست خود خود را در پشت سر و پشت خود را به سمت ترافیک ورودی. پلیس در نهایت اجازه دهید آنها را بروید و گفت آنها دیگر ‘متناسب با توضیحات’ سبز بیوک که تا به حال سرقت از یک فروشگاه در تورانس فقط چند دقیقه قبل از.

اندرسون و پسر عموی خود را رانندگی شد آبی شورلت در کامپتون.

لحظات مثل این اندرسون نشان داد که هر پلیس وجود دارد برای محافظت از او. این یک واقعیت او تا به حال کاملا عادت کرده ایم که هر دو پدر و عمو بودند پلیس محلی.

  • به عنوان یک گیرنده برای UCLA اوری جانسون کمک کرد تا این تیم برنده Pac-10 عنوان در سال 1993 و در سال 1994 افزایش یافت کاسه. (UCLA دو و میدانی عکس)

  • اوری اندرسون دارای چهارم-بهترین مارک در دانشگاه UCLA داخلی پرش به بالا لیست با علامت 7-01.00 مجموعه در سال 1992. (UCLA دو و میدانی عکس)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

پدر خود را مطرح کرده و از او و به او آموخت درست از غلط. عمویش دن به هر یک از اندرسون رویدادهای ورزشی. حتی که بازی بسکتبال در کلاس ششم که اندرسون به ثمر رساند یک نقطه از تیم خود را 49-1 از دست دادن.

در 29 آوریل سال 1992 چهار افسر درگیر با ضرب و شتم رادنی کینگ تبرئه شدند. شهر LA فوران به شش روز مستقیم از خشونت و مخرب میباشند. فروشگاه ها غارت شده و سوخته است. مردم کشیده شد در خارج از اتومبیل و ضرب و شتم.

“این انبار باروت منفجر شد که پس از آن فقط در حال حاضر در مورد تغذیه” اندرسون گفت. “افسران همه خاموش بود و چقدر بیشتر از سیلی? ما همیشه باید این فرصت را به آن را ببینید و مشاهده آن, اما زمانی که ما آن را ببینید و مشاهده آن, آنها هنوز هم خاموش کردم.”

به عنوان یک dual-ورزش دانشجوی سال اول دانشجویان ورزشکار در UCLA در طول زمان اندرسون به خاطر داشتن یک جلسه با تیم ملی فوتبال به صحبت در مورد شورش دانشجویان در رهبری تظاهرات در محوطه دانشگاه.

او با کلیسا در نزدیکی مادر بزرگ خود را در جنوب لا از بهار از طریق تابستان برای کمک به بازسازی شکسته جامعه است.

یادگیری منجر به

پس از فارغ التحصیلی اش از دانشگاه UCLA اندرسون در بازی NFL برای Indianapolis Colts در طول فصل 1996-1997. شدید مصدومیت در تمرین به پایان رسید کار حرفه ای خود را قبل از آن آغاز شده است. در طول بهبودی او متوجه شد که او شور و شوق واقعی برای کمک به دیگران.

“دیدگاه من به طور کامل تغییر از یک روز من سالم من قوی هستم من شکست ناپذیر بازیکن فوتبال به من نمی تواند راه برود. من نیاز به کمک به انجام همه چیز را,” او گفت:. “شما زخمی مانند آن و چیزهایی که مهم هستند که می آیند و مستقیما به خط مقدم از ذهن خود را.”

او داوطلب در تالار برادران بزرگ و خواهران از امریکا و Boys & Girls Clubs of America در هر دو ایندیاناپولیس و لس آنجلس.

اندرسون اولین تجربه مربیگری آمد که او آموزش دیده به عنوان یک حرفه ای decathlete توسط CSUN جف McAuley در سال 1999. او متعادل روز از رویداد آموزشی با داوطلب بودن مربی برای CSUN را پیگیری و زمینه برنامه.

پس از حرفه های ورزشی, او مطمئن بود اگر او عاشق مربیگری به اندازه کافی برای انجام این کار تمام وقت, اما آن را دیدم به عنوان یک راه برای کمک به افراد جوان است. با وجود برخی از تردید اولیه او پذیرفته شده را به بیش از دو و میدانی برنامه در CSUN از سابق در زمان سر مربی همین Strametz.

از طریق 2011-2017 اندرسون led CSUN به 13 قهرمانی کنفرانس غرب و مربی دو فرد NCAA قهرمان و 21 NCAA همه آمریکایی ها.

زمانی که همان موقعیت باز در UCLA پس از 2017 فصل اندرسون تا به حال به آن بروید.

“من می دانستم که برای به عنوان بسیاری از ارائه می دهد کار کردم از مدارس دیگر در طول راه هر دو به عنوان یک دستیار و یک سر مربی من فقط ترک UCLA,” او گفت:.

نامه ای از قلب

در مه 26, Anderson, دیدم هشدار در رسانه های اجتماعی. یک مرد سیاه پوست کشته شده توسط زانو یک افسر پلیس در مینیاپولیس. او در وسط کمک به homeschool کودکان خود و با خود گفت: او می خواهم به تماشای این ویدئو بعد.

قبل از خواب او کشیده تا این ویدئو بر روی کامپیوتر خود. او می خواست برای دیدن آن خام است. هیچ خبری کانال روایت یا تفسیر.

“من تقریبا در حال حاضر نمی توانستم نفس بکشم چرا که من از خفگی پشت این همه خشم و سرخوردگی و تلاش برای نه اجازه دهید آن را از آنها بدم میاید و سپس من عاشق تماشای مرگ در تلویزیون و این اتفاق در بسیاری از مواقع بارها و بارها و بارها” اندرسون گفت.

فقط می خواهم که او را به حال 18 تماشای فیلم از رادنی کینگ در خانواده اش تلویزیون در کنار رودخانه. درد. خشم. نا امیدی. این همه spewed به یک گره جلوگیری از او را از خواب.

“این همه بخشی از همان کیسه تلخه” اندرسون گفت. “من یک کیسه تلخه که نگه می دارد گرفتن بیشتر و بیشتر است. شما فکر می کنم آن را کامل و آن را سرشار در درزهای و شما فقط نگه داشتن در قرار دادن تلخه در آن است. … شباهت فقط احساس ناامیدی و عدالت است. آن را مانند مرد در اینجا ما دوباره.'”

به عنوان تصویری از جورج فلوید رفت ویروسی تظاهرات در سراسر امریکا شروع به اتفاق خواستار تغییر دهید.

درست مثل با پسر اندرسون می دانستم که این اولین بار بود که برخی از ورزشکاران خود را تجربه میکردند نژادی و بی عدالتی در چنین مقیاس بزرگ است. او فردی گفتگو با برخی اما می دانستم که او می خواست برای رسیدن به کل تیم است. دیگر برنامه های ورزشی و مربیان شروع به قرار دادن کوتاه اظهارات در رسانه های اجتماعی اما او می دانست که او نیاز به می گویند ،

“اگر من یک بیانیه و یا به شخص دیگری نوشتن یک بیانیه به نمایندگی از برنامه های ما است که می توانست بسیار کمتر از آنچه که من می توانید انجام دهید,” او گفت:. “من نمی باید قادر به بگو آره, من”m انجام همه من می توانید انجام دهید.” از آنجا که آن را نمی توانست به همه من می تواند انجام دهد.”

او تصمیم به نوشتن نامه ای خصوصی به تیم خود.

“خشن به عنوان به عنوان این هفته بود مانند دیگر تکه های خشن در زندگی من پیدا کردم آن را آسان تر به unshackle خودم از نفرت و راه رفتن به جلو با عشق” اندرسون نوشت. “تا آنجا که مرگ جورج فلوید هنوز هم نیش من قصد دارم برای تبدیل است که غم و اندوه و مثبت بیرون رفتن و تغییر اتفاق می افتد که من می خواهم برای دیدن.”

زمانی که UCLA و میدانی مدیر عملیات المپیا Jewett اولین بار خواندن نامه او گریه: “من احساس کلمات به او نوشتن ،

برای دانشجوی سال دوم اسپرینتر Kenroy Higgins دوم او یافت راحتی در Anderson پذیری.

“وقتی که من خواندن اوری پیام من بود ‘این یک مرد است که در واقع نکنه با این وضعیت و تلاش برای غلبه بر این وضعیت است.'” او گفت:. “او نه تنها پس از یک روند و این یکی از چیزهایی است که باعث می شود من قدردانی مربی اوری بیشتر.”

تاریخ اسپرینتر Shae اندرسون مربوط به اوری منتقل شد راه او مربی به نام مثبت در چنین ناآرامی.

“او گفت که او می خواهد به نشان نفرت, اما نشان می دهد عشق بیشتر به ایجاد تغییرات است که او می خواهد من فکر می کنم این یک پیام بزرگ برای همه برای شنیدن چرا که ما بهترین پاسخ را برای ما چگونه خواهد یک تغییر” او گفت:. “این واقعیت است که او ساخته شده است که فقط برای تیم ما نبود واقعا برای هر کس دیگری اما فقط برای تیم ما, من واقعا محترم است.”

زمانی که اندرسون پرسیده شد که آیا او خواهد بود و راحت ساخت این نامه عمومی او تردید است. او در نظر گرفته شده و آنچه که او گفته بود فقط بین او و تیم خود را. نه هر ازدحام بود برای به اشتراک گذاری.

بریجت یک UCLA و میدانی داوطلب مربی را متقاعد به ببینید که چگونه نامه ای عمومی می تواند کمک به مردم بیشتر. با ترس از بازخورد منفی در خلیج و انگیزه خود را برای کمک به در خط مقدم اوری توافق به انتشار این نامه است.

او موفق به دریافت فوری واکنش های مثبت از تیم خود UCLA کارکنان UCLA ورزشکاران از ورزش های مختلف و مربیان از برنامه های مختلف و دانشگاه ها.

“هنگامی که او کاهش یافته است که پیام آن رسید از زبان یک آمریکایی آفریقایی نر” هیگینز گفت. “آن را به من یک احساس خوب به خاطر اوری است که یک مربی است که دوست دارد در کانون توجه … من فکر می کنم آن را خوب است برای برنامه های ما به خصوص با او بودن تنها آفریقایی [سر] مربی من احساس می کنم با ما هم فقط گرفتن یک آمریکایی آفریقایی, آگهی, من احساس آن را برای او بسیار مهم را که بیانیه عمومی است.”

هیچ کس را شگفت زده بود با معنی و قلب اندرسون ریخت و به او نامه. این از خود گذشتگی است که اجازه اندرسون به اکسل به عنوان یک مربی و اخیرا به نوبه خود در اطراف UCLA و میدانی تیم.

UCLA دو و میدانی – 2019 UCLA و میدانی در جیم بوش افسانه دعوتی. دریک ورزشگاه UCLA لس آنجلس ، آوریل 30th, 2019Copyright همین Liebig/ASUCLA190330_TRK_0503.NEF

یک برنامه چرخش

در این فصل شش مدرسه رکورد شکسته شد در حالی که سه نفر و دو رله تیم های واجد شرایط برای NCAA داخل سالن قهرمانی. تیم زنان قرار گرفت No. 15, در سراسر کشور, برنامه بالاترین رتبه بندی پس از 2015 به عنوان NCAAs.

در سال 2019 او به نام Pac-12 مربی از سال به عنوان Bruin مردان به پایان رسید دوم در Pac-12 قهرمانی خود را برای بالاترین پایان از سال 2005. و در سال 2018 اولین سال با برنامه جسی Maduka برنده پرش سه گام در Pac-12 قهرمانی برای این تیم اولین پیروزی خود در این رویداد از سال 2004.

اما سوابق بار یا عناوین که باعث می شود او موفق آن را در راه او منجر تیم خود را با یک بی حس شفقت.

اگر آن را برای اندرسون اجازه می دهد Higgins به راه رفتن بر روی آهنگ تیم به عنوان یک دانشجوی سال اول و به او یک بورس تحصیلی پس, تابستان, Higgins نمی ماند در UCLA.

“اوری شد و اولین کسی است که من تا کنون دیده می شود در واقع یک قمار بر من هنگامی که مردم دیگر باور نمی کند در من” هیگینز گفت. “هنگامی که من تا به حال اعتماد به نفس پایین او به ارمغان آورده است که اعتماد به نفس برگشت.”

و در طول Jewett را در سال سوم در CSUN که در آن او به رقابت به عنوان یک hepthathlete برای اندرسون از 2010-2015, اندرسون او را متقاعد به رها کردن از مدرسه و پس از او برادر بزرگترش در گذشت. اوری به او کمک کرد تا درمان شروع, در حالی که Bridget راند او را به قرار ملاقات.

“است که او مانند یک پدر به من,” او گفت:. “شما نمی پیدا کردن مربیان می خواهم که در هر نقطه. راهی که او اثرات هر ورزشکار در تیم خود من نمی دانم که چگونه او زمان و یا چگونه او آن را مدیریت می کند اما او آن را به من می کند و آن را برای دیگران.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو