اجازه دهید صادقانه امروز محافظه کاران هستند پرهیاهو و ضد مهاجر

تاپیک مسخره ادعای محافظه کاران در مورد مهاجرت که معمولا توصیف برای من بودن در برابر مهاجرت, اما به جای اینکه د

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 تیر 1399

تاپیک مسخره ادعای محافظه کاران در مورد مهاجرت که معمولا توصیف برای من بودن در برابر مهاجرت, اما به جای اینکه در برابر مهاجرت غیر قانونی. هنگامی که شما بپرسید که چرا این همان محافظه کاران به نفع نیست شل شدن تا محدودیت های مهاجرتی به طوری که آن را آسان تر به از نظر قانونی مهاجرت به ایالات متحده آنها محوری به nativistic "امریکا-اول" انتقادات تند.

واقعیت این است که محافظه کاران مدرن هستند پرهیاهو و ضد مهاجر.

این هفته یک یخ بیانیه اعلام کرد و آن را غیر قانونی برای دانشجویان خارجی که در مدارس کار آنلاین در کشور باقی می ماند. در مارس تهمت قرار تعلیق در همه کارت سبز درخواست برای کسانی که ارائه دهندگان خدمات پزشکی. در عین حال یکی دیگر از اعلام تمدید این محدودیت ها: ویزای H1B برای تکنولوژی کارگران H2B برای کم مهارت کارگران, J, ویزای دانشجویی, ویزای همسر و حتی L ویزا که اجازه می دهد تا برای intercompany نقل و انتقالات از کارگران در حال حاضر در اینجا تمام شده است به حالت تعلیق تا پایان سال است.

کاخ سفید حتی می خواهد به نوار کسانی که در اینجا پناهندگی از کار کردن به جای نشان می دهد آنها آشنایی با پناهگاه بی خانمان. است که مهاجران هر دو در خارج از کشور و در حال حاضر زندگی در ایالات متحده شده اند را در خود نگه دارد در مورد اقامت خود را—یک حرکت بود که تحت فشار قرار دادند برای ماه توسط ضد مهاجرت hawks.

هنوز هم برخی ممکن است ادعا می کنند این نشان می دهد چیزی است که من ادعا است overgeneralization و در واقع ناعادلانه حساب از آنچه اکثر محافظه کاران در واقع بر این باورند.

اما من فکر می کنم که ساختگی—و بنابراین بیش از حد به نظر می رسد آیا این ضد افترا لیگ که به تازگی منتشر شده یک گزارش برجسته ضد مهاجر شور در ایالات متحده است. در خلاصه اجرایی گزارش های متعدد گلوله نقاط برجسته شواهد به این واقعیت است که آن را تا حد زیادی ناشی از محافظه کاران که این شور به وجود آمد.

در نظر گرفتن گروه هایی مانند فدراسیون برای مهاجرت اصلاحات شناخته شده توسط خود را گمراه کننده مخفف عادلانه است. آنها با توجه به وب سایت خود را با هدف کاهش مهاجرت—هر دو قانونی و غیر قانونی به یک "سطح طبیعی است."

آنچه که آنها به معنای عادی من نمی توانم خطر یک حدس می زنم, اما آنها ادعا می کنند که این کاهش این است که همه در تلاش برای "حفظ کیفیت بالا از زندگی"—یک ادعا می کنند که نشان می دهد مهاجران جلوگیری از آن سطح از کیفیت بالا. این SPLC طبقه بندی آنها به عنوان یک گروه نفرت گمان من به دلیل این نوع از پیشنهادات.

آنچه بیشتر قابل توجه است که تعدادی از افراد در موقعیت های کلیدی در سراسر تهمت و دولت باید روابط نزدیک به این سازمان است. برای مثال سابق مدیر اجرایی نمایشگاه جولی کیرشنر در حال حاضر بازرس برای ایالات متحده شهروندی و مهاجرت (USCIS). او که قبلا در یک موقعیت با گمرک و حفاظت از مرزها. سر از USCIS جان Zadronzy به عنوان وکیل قانونی برای نمایشگاه.

و البته استفان میلر منحصر به فرد شنیع نفوذ است. او هر دو led سیاست هایی که به طور مستقیم هدف کارگران مهاجر و حتی سرکوب مطالعات نشان داد که تاثیر مطلوب از مهاجران و پناهندگان در اقتصاد ایالات متحده. و فراتر از خود رابطه دوستانه با ملی گرایان او شده است یک تندرو برای مجازات مهاجران و جدا کردن فرزندان از خانواده ها در مرز است.

لیست در می رود.

و این همه بدون اشاره به آنچه که رسانه های محافظه کار می گویند در مورد مهاجران است.

لورا Ingrahm اغلب تشبیه مهاجرت به مدرن تهاجم ایالات متحده–بنابراین بیش از حد رئیس جمهور و تیم او. Todd Starnes است تکرار این احساسات است. Tomi لورن به سوال مشروعیت پناهجویان ادعا این فقط یک راه برای مهاجران به اینجا می آیند به طور غیر قانونی. Lou Dobbs هشدار داد که مهاجران می تواند "سپردن ده ها هزاران و شاید میلیون ها نفر از آمریکایی ها" به مرگ خود را. مارک لوین و سابق USCIS مدیر تام هافمن, گمان, مهاجرت یک ابزار برای جناح چپ تصاحب طریق غیر قانونی و رای گیری. و اغلب گروه کر از رسانه های محافظه کار ادعا می کنند مهاجران آوردن جرم و جنایت خشونت آمیز از جمله قتل و تجاوز به عنف.

هنوز هم چه محافظه کار فعال گروه برای گفتن در مورد این موضوع چیست ؟

چارلی کرک موسس جمهور نقطه عطف ایالات متحده آمریکا است اظهار در مورد مهاجرت رانندگی پایین دستمزد و "سیستماتیک تقلب" تحت فشار قرار دادند توسط کسانی که با ویزای دانشجویی. به نام او کرده است برای ساخت دیوار ساخت زبان رسمی زبان ملی و کاهش کلی مهاجرت اعداد به عنوان مهاجران تبدیل شده اند بیش از حد سیاسی سودآور برای جناح چپ نامزدها.

و در مراسم تحلیف ملی محافظه کار کنفرانس سال گذشته—که به میزبانی هر کس از جان بولتون به Tucker Carlson —وجود یک پنل در مهاجرت که در دانشگاه پنسیلوانیا قانون استاد امی موم استدلال برای متعصب موقعیت ملی محافظه کار است. یعنی که اگر آمریکا به مهاجران در این کشور باید موقعیت است که آن را "بهتر خواهد بود با بیشتر سفیده و کمتر nonwhites."

بنابراین به نظر می رسد تقریبا در تمام مناطق از امروز محافظه کاری سیاسی—دولت, رسانه ها, آمار و ارقام و فعالیت های ضد مهاجر اشکال در رخنه کرد.

آن را به ارزش با تاکید بر اینکه این نمایش ها پوچ هستند و به طور گسترده اطلاعات غلط.

برای اولین بار برخی از حقایق اساسی در مورد مهاجران در ایالات متحده است. مهاجران را تشکیل می دهند حدود 14 درصد از کل جمعیت (حدود 44 میلیون نفر) را تشکیل می دهند و در عین حال 30 درصد از صاحبان کسب و کار جدید در هر سال. شاید حتی بیشتر قابل توجه نزدیک به نیمی از تمام شرکت های فورچون 500 تاسیس شد توسط مهاجران. بسیار برای آوردن جرم و جنایت خشونت آمیز—به جای مهاجران نوآوری.

این نیز مهم است به ذکر است که بر خلاف آنچه بسیاری از شعارهای بیگانه از حق خواهد بود که شما باور کارگران مهاجر به ارمغان آورد و در بیش از $5 تریلیون دلار درآمد در سال 2017, با هیسپانیک ارائه مهاجر به خصوص بالا منبع اقتصادی آمریکا و رشد نیروی کار.

چه چیزی بیشتر مهاجران هستند کمتر در معرض جرم و جنایت از مادری متولد شهروندان است. آنها نه باعث کاهش قیمت دستمزد برای کارگران بدون داشتن تحصیلات دانشگاهی و متوسط H1B visa دارنده باعث می شود 80.000 دلار در سال و دارای مدرک لیسانس. علاوه بر این غیر سفید نیجریه مهاجران تحصیل کرده ترین در ایالات متحده است.

این است که همه می گویند که نه تنها امروز محافظه کاران را گسترده بیگانه ستیزی منجر می شود بلکه گسترده جهل.

آنتونی DiMauro نویسنده مستقر در شهر نیویورک است. کار او در ظاهر منافع ملی واقعی روشن Areo مجله و جاهای دیگر. او را دنبال کنید در توییتر @AnthonyMDiMauro.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن