کمتر رانندگی به معنی کمتر roadkill و امن, ديد کوه, شیر, طول همه گیر

کالیفرنیا mountain lions کلیدی ذینفع از این بیماری همه گیر کوروناویروس با سبک معمول ترافیک و در نتیجه 58 درصد

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 تیر 1399

کالیفرنیا mountain lions کلیدی ذینفع از این بیماری همه گیر کوروناویروس با سبک معمول ترافیک و در نتیجه 58 درصد کاهش در دولت شیر roadkill در 10 هفته پس از اقامت در خانه, سفارشات, بر اساس یک گزارش منتشر شده در شنبه, ژوئن 25, توسط, UC Davis, جاده, محیط زیست, مرکز است.

این مطالعه نشان داد که بزرگ حیات وحش کشته شده توسط وسایل نقلیه در سه کشور مورد مطالعه — کالیفرنیا آیداهو و مین — تمام شد قابل ملاحظه ای پایین. اما این یافته ها به ویژه با توجه به در معرض خطر چند جمعیت های محلی کالیفرنیا كوهی از جمله کسانی که در سانتا آنا و کوه های سانتا مونیکا.

در هر دو محدوده موتور خودرو دنیا در حال یک منبع اصلی مرگ برای گربه های بزرگ.

"برای جنوب کالیفرنیا mountain lions حتی یک شیر ساخت آن را در سراسر جاده ها به جای اینکه کشته می شود بسیار قابل توجهی برای جمعیت مانند آنهایی که در سانتا مونیکا یا سانتا آنا رشته کوه" گفت: وینستون ویکرز که هدایت کالیفرنیا Mountain Lion پروژه در دانشگاه UC Davis.

کاهش roadkill است که در میان چندین لنت نقره ای ویرانگر COVID-19 گیر با کاهش ترافیک نیز اعتبار برای کمتر خودرو در تصادفات و برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.

در طول دوره مورد مطالعه توسط دانشگاه UC Davis, ترافیک پایین بود 71 درصد در کالیفرنیا است. در حالی که شده است وجود دارد سه برابر افزایش در ترافیک از آن است که هنوز حدود نیمی از نرمال تعداد وسایل نقلیه در جاده ها با توجه به مطالعه است.

در حالی که افزایش در حال حاضر coronavirus موارد است خبر بد برای انسان و حیات وحش می تواند همچنان به نفع.

"ترافیک ممکن است باقی بماند افسرده گفت:" فریزر شیلینگ مدیر UC Davis, جاده, محیط زیست, مرکز است.

در نرخ پایین تر از roadkill مستند در طول دوره مورد مطالعه وجود دارد خواهد بود یک کاهش سطح ایالت در موتور خودرو و میر به كوهی از حدود 50 سال است. برای همه بزرگ حیات وحش — از جمله گوزن ها گوزن خرس سیاه و شغالها و همچنین شیرها — در این گزارش ارائه می دهد یک برآورد از 5700 حیوانات که زندگی می تواند در امان در کالیفرنیا طی یک سال است.

کاهش جمعیت

برای شیرها از سانتا آنا و کوه های سانتا مونیکا, تاریخی, roadkill و تعداد جمعیت بگویید وخیم داستان.

در کوه های سانتا مونیکا غرب 405 آزادراه و جنوب 101 بزرگراه جمعیت تخمین زده می شود شش — فقط با یک شناخته شده است. یکی دیگر نر کشته شد تلاش برای عبور از 101 در کاماریلو در ماه مارس و یک سوم مرد کشته شد تلاش برای عبور از 405 در Sepulveda در ماه سپتامبر تصویب.

در سانتا آنا کوه وجود حدود 16 بزرگسالان — پنج نفر مرد و 11 زن. پس از 2015 حداقل چهار شیرها کشته شده اند در تلاش برای عبور از بزرگراه میان ایالتی 15. و از سال 1990 57 کشته شدند توسط وسایل نقلیه در جاده و در سمت غرب من-15 و 64 در سمت شرق, Vickers گفت.

مشكل است همخونی که به معنی شیر در هر دو محدوده متوسط دارند تقریبا به برخی از احتمال انقراض محلی در 50 سال آینده با توجه به 2019 مطالعه است.

جمع آوری کمک های مردمی در جریان است برای $85 میلیون حیات وحش پل هوایی در 101, که کمک خواهد کرد از کوه های سانتا مونیکا' گربه معاشرت با کسانی که در بسیار بزرگتر محدوده شمال اتوبان. و فقط-تکمیل مطالعه ارائه می دهد کمتر از گران قیمت و عبور از گزینه های من-15 که خواهد کمک به سانتا آنا کوه حیات وحش دسترسی به تازه ژن توسط پرورش با کسانی که در شرق آزادراه.

در حالی که شیر کوه هستند در معرض خطر در سطح ایالت و یا در سراسر جهان وجود دارد در حال رشد نگرانی در مورد طول عمر چندین جمعیت های محلی. در ماه آوریل دولت ماهی و بازی کمیسیون اعطا موقت محافظ وضعیت به حیوانات در شش حوزه از جمله سانتا آنا, سانتا مونیکا, سن گابریل و سان برناردینو کوه. این تصمیم همچنین باعث از یک سال مطالعه برای تعیین اینکه آیا آن جمعیت شایستگی محافظت دائمی.

شیلینگ گفت: حدود 75 تا 100 mountain lions کشته شدند توسط وسایل نقلیه در دولت در هر سال چه تعداد واقعی از این مرگ و میر می تواند دو برابر این تعداد از آنجا که بسیاری از گزارش نشده برو. در 10 هفته قبل از اقامت در خانه, سفارشات, 19 mountain lions بودند کشته شدند توسط وسایل نقلیه. که کاهش یافته و به 8 شیرها در 10 هفته پس از کاهش نه پاسخگو به تغییرات فصلی.

"اگر هر چیزی وجود دارد معمولا افزایش در بهار" شیلینگ گفت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن