LeBron مذاکرات بیش از بسکتبال لیکرز بازگشت به تمرین دادگاه

LeBron James ظهور شنبه از NBA موظف قرنطینه در لیگ coronavirus حباب ستاد در اورلاندو فلوریدا کاهش یافته و به یک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 تیر 1399

LeBron James ظهور شنبه از NBA موظف قرنطینه در لیگ coronavirus حباب ستاد در اورلاندو فلوریدا کاهش یافته و به یک صندلی در مقابل دوربین و شروع به صحبت در مورد این دو احساسات خود را در زندگی: بسکتبال و برابری اجتماعی.

اولین تمرین با لیکرز در چهار ماه دقیقه بود اما برای اولین بار او را با ضرب و شتم خبرنگاران برای اولین بار پس از آوریل پرداختن به تعدادی از مسائل در طول 11 1/2 دقیقه زوم تماس بگیرید.

بله, او گفت که او آماده بود برای راه اندازی مجدد این فصل است. او احساس نمی ناامن در حباب.

"من باور دارم NBA و (کمیسر) آدم نقره ای و هر کسی که تا به حال چیزی برای انجام با آنها در زمان تمام اقدامات احتیاطی را به مطمئن شوید که ما به عنوان یک لیگ هستند به عنوان امن به عنوان ما می توانیم بود," او گفت:. "در هر چیزی که شما انجام دهید وجود دارد می تواند چیزهایی که اتفاق می افتد. اما ما عبور خواهد کرد که خط اگر آن اتفاق می افتد.

"من اینجا هستم تا 100 درصد در سلامت بزرگ و من به دنبال به جلو به گرفتن بر روی زمین است."

با همه که اتفاق افتاده پس NBA معلق بازی مارس 11 به دلیل همه گیر به خصوص مرگ جورج فلوید و تظاهرات که به دنبال جیمز گفت که او هیچ شک و تردید در مورد بازگشت به دادگاه به بازی و سعی کنید برای کمک به پیروزی لیکرز NBA عنوان.

جیمز اذعان کرد مشکل از خداحافظی با خانواده اش قبل از پیوستن به هم تیمی های خود برای پرواز خود را به اورلاندو که در آن لیکرز می تواند بر اساس برای چند ماه آینده. اما از آن زمان به عقب بر گردیم به کار خود ادامه دهد دوقلو سفر.

"این هرگز به ذهن من خطور نکرده است که ما نیاز به بازی این بازی زیبا از بسکتبال است که به ارمغان می آورد بسیاری از مردم هم که به ارمغان می آورد شادی که شادی به ارمغان می آورد به خانواده ها برای بسیاری از خانواده ها," او گفت:. "این است که در مورد ورزش. من خوشحال می شود بخشی از یکی از بزرگترین های ورزشی در جهان است و من خوشحال هستم به یک پلت فرم که در آن نه تنها مردم را به دست آوردن شادی با من بازی راه تیم ما نقش بازی اما آنچه من قادر به فراموش کردن کف به عنوان به خوبی.

"به طوری که قادر به استفاده از پلت فرم NBA پلت فرم به ادامه بحث در مورد آنچه که در من متوقف نمی تا زمانی که من دیدن تغییر واقعی برای ما به عنوان سیاه و سفید امریکا برای آفریقایی-آمریکایی برای مردم رنگ و همچنین اعتقاد دارم که من می تواند هر دو را انجام دهد. من می تواند شادی را به بسیاری از خانه ها با من بازی با لیکرز بازی و من ادامه خواهد داد به فشار پاکت نامه به ادامه خاطر من پا بر روی گاز برای ایجاد تغییر واقعی برای ما به عنوان مردم رنگ در امریکا است."

جیمز عینک سیاه نایک کلاه با کلمات "من بیشتر از یک ورزشکار" محاط در آن است و او مطالب را به سادگی چوب به ورزش است. او شده است یک "شیر" در لیکرز' اتاق قفل به عنوان مربی Frank Vogel تعبیر آن, اما همچنین مایل به صحبت کردن عدالت اجتماعی زمانی که مورد نیاز از زمان به زمان.

شنبه خیلی به بحث در مورد دیگری بود از آن زمان است.

جیمز گفت که او نمی پوشیدن یک پیام خاص در پشت پیراهن خود را هنگامی که بازی از سر اواخر این ماه. او نمی مانند هر یک از گزینه های NBA ارائه شده بازیکنان آن است. هم تیمی JaVale McGee گفت که او می پوشند واژه "احترام ما" در پشت پیراهن خود را به جای نام خانوادگی.

"هیچ بی احترامی به لیست شد دست به تمام بازیکنان" جیمز گفت: کاهش برای تغییر پیراهن خود را. "ستایش می کنم هر کسی که تصمیم به قرار دادن هر چیزی در پشت خود jersey. این تنها چیزی است که واقعا به طور جدی با طنین من ماموریت با هدف من است."

جیمز پس از آن روشن ساخته است ماموریت خود را در اورلاندو نبود به شدت مورد بسکتبال, اگر چه برنده حق رای دادن را در لیگ برتر-تساوی 17 قهرمانی قطعا در ذهن خود را بیش از حد.

"این فوق العاده است که در حال حاضر بسیاری از مردم گوش باز هستند بسیاری از مردم درک بسیاری از مردم شناخت" او گفت:. "بسیاری از مردم هنوز هم آن را دریافت نمی کند و بسیاری از مردم می ترسند به صحبت در مورد آن, اما نژادپرستی می رود که در امریکا و به ویژه برای مردم رنگ, هنوز هم اینجا.

"این ماموریت من بوده است. شما می بینید که در جامعه با مدرسه من با آنچه که من انجام شده است برای سال در زادگاه من (Akron Ohio) و هر جا من برو من سعی کنید به پشت آن دانش است. اما خوب چیزی که در حال حاضر بیشتر مردم در حال گوش دادن به آنچه در جریان است به طوری که قطعا یک مزیت است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن