الاییواسدی کالج دانش آموزان برای دریافت کمک با پذیرش در coronavirus بحران

توسط اریک هاینز شهرستان, اخبار سرویسلس آنجلس Unified School District دانش آموزان مجموعه به دبیرستان فارغ التحص

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 اردیبهشت 1399

توسط اریک هاینز شهرستان, اخبار سرویس

لس آنجلس Unified School District دانش آموزان مجموعه به دبیرستان فارغ التحصیل در این سال خواهد بود قادر به اتصال با مشاوران به صورت رایگان برای کمک به آنها را از طریق کالج فرایند پذیرش آن اعلام شد پنج شنبه, آوریل 30.

دانش آموزان می تواند توصیف مشکلات و نگرانی های خود را با رفتن به کالج و پس از همه گیر متهم در lacompact.org/covidcollegeconnect.

آنها تماس گرفته خواهد شد ظرف 48 ساعت توسط یک مشاور از دبیرستان خود را یک نماینده از کالج آنها بستری و یا دیگر حرفه ای برای کمک به آنها حرکت روند پذیرش شهردار اریک Garcetti گفت: در طول روزانه خود را cornavirus به روز رسانی.

Garcetti گفت: coronavirus همه گیر ممکن است بهترین زمان برای برخی از دانش آموزان به ترک خانواده خود و حضور در دانشگاه و خارج از منطقه لس آنجلس به دلیل برخی از آنها را تبدیل به اصلی درآمد خانواده بگیران و مراقبان از خواهر و برادر خود را در حالی که پدر و مادر خود را در تلاش برای پیدا کردن شغل پر منفعت.

برخی از دانش آموزان کاهش یافته است پذیرش برای کالج ها به دلیل اثرات coronavirus تا به حال در خانواده خود Garcetti گفت.

"شنیدن من وقتی که من می گویند که ما نمی خواهیم COVID-19 را زندگی می کند اما ما نیز نمی خواهید آن را به سرقت رویاهای خود را" شهردار گفت.

Garcetti گفت: این تصمیم به ماندن در خانه برای کمک به خانواده و یا برای رفتن به کالج است "دردناک معضل است."

"برای بسیاری از این شده اند که سختی تماس به هر حال اما COVID-19 باعث می شود آن را حتی بیشتر مشقت بار" Garcetti گفت.

کمک های ارائه شده توسط L. A. جمع و جور اتحاد رهبران از آموزش و پرورش, کسب و کار, دولت, کار و بخش های غیر انتفاعی به دنبال بهبود آموزش و پرورش است.

Garcetti گفت که او نمی خواهد به پرسش های خبرنگاران در طول cornavirus به روز رسانی در مورد اعلام قبلی روز شنبه که او را در میان چهار شرکت در صندلی معاون اول ریاست جمهوری انتخاب کمیته سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب