خنده آرام در سابق Boomers Bullwinkle را در آپ لند

Boomers رفته مجسمه نیم تنه.خانواده سرگرم کننده زنجیره ورشکستگی کرده است و بسته آن محل مرتفع و همچنین چشمه دره

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 خرداد 1399

Boomers رفته مجسمه نیم تنه.

خانواده سرگرم کننده زنجیره ورشکستگی کرده است و بسته آن محل مرتفع و همچنین چشمه دره همکار من Jonathan Lansner گزارش هفته گذشته است. من سوار به آپ لند سایت جمعه به پرداخت من احترام می گذارد.

این نشانه های کوچک برای افراد متعلق به نسل در پارکینگ ورودی به حال کشیده شده و از قاب فلزی در حال حاضر خالی است. کسی باید شروع امتیازی: بازی شیر یا خط یک توپ بسکتبال از طریق قاب 10 بار در یک ردیف برنده جایزه.

من پارک شده در آسفالت ترک خورده و راه می رفت در سراسر خارجی به دنبال شبح از خنده گذشته است.

پنبه حلاجی شده قفس بودند عاری از زندگی درست مثل لیگ های بزرگ. در قایق سپر استخر آب سبز تبدیل شده بود. یک پرنده در اطراف چرخ بازگشت و بیش از بیش به سطح.

در Be-Bop, کافه پژمرده ثبت نام در درب هشدار داد در مورد شستن دست ها و دیگر coronavirus احتیاطی. باید نصب شده اند در مدت کوتاهی قبل از بسته شدن موقت در اواسط ماه مارس که در حال حاضر دائمی است.

Go-kart آهنگ تا به حال هیچ ترافیک. "آهسته بدون bumping," نقاشی علامت هشدار داد.

در مینیاتور گلف شما می توانید بازی را از طریق تمام 36 سوراخ. از حصار شما می توانید ببینید دکوراسیون در هر سوراخ وجود دارد به مات و متحیر کردن و ارائه خفیف مانع: اسپانیایی ماموریت فارسی قلعه هلندی, آسیاب بادی, برج ایفل مدرسه فانوس دریایی و بیشتر.

همه سوار شده اند بريدن دور: این چرخ فلک فنجان چای و پرواز جت ها به همراه سنگ بالا رفتن از دیوار.

حداقل یک نفر بود در سایت: گارد امنیتی مایکل Brunnele. آن روز اول خود را اگر او می خواهم به عنوان یک گارد امنیتی برای افراد متعلق به نسل برای تقریبا دو سال است.

"آنها فقط می خواهم refinished سپر قایق استخر در اوایل ماه مارس. این نگاه خیلی خوب است. و در حال حاضر به آن نگاه" Brunnele اظهار تاسف کرد.

Brunnele گفت: کارفرمای شرکت امنیتی شده بود در آورده از طرف یک اپراتور جدید اما نمی دانم بیشتر از این است. بیایید نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند.

باب Dalquest, مرتفع توسعه خدمات مدیر به من گفت که این مجموعه را اشغال 9.2 هکتار بین خیابان هفتم و اتوبان 10. Boomers اجاره زمین از Huish که تاسیس پارک تفریحی و هنوز هم صاحب تمام اموال به Benson خیابان به استثنای 7-Eleven.

"صاحب ملک شهر اعلام از بسته شدن و به ما نشان داد که آنها با توجه به همه گزینه ها برای سایت" Dalquest گفت.

آن را شامل نمی شود, مسکن Dalquest گفت. زمین طبقه در منطقه تجاری که او به نام "ما شدید ترین منطقه تجاری" و به دلیل دید از اتوبان نمای ساختمان با نزدیک به 250000 هزار خودرو در روز رانندگی در گذشته, آن را طراحی شده برای استفاده است که می تواند یک منطقه ای رسم او توضیح داد.

که می تواند شامل تمدید بهره برداری از پارک تفریحی, او گفت:.

از آن آغاز شده به عنوان مرتفع سرگرم کننده خانواده مرکز در سال 1972 شد Bullwinkle را در سال 1983 و سپس فرزندان در سال 2002.

بسیاری هنوز هم فکر می کنم از این مرکز به عنوان Bullwinkle است. متحرک گوزن Rocky پرواز سنجاب بوریس Badenov, Natasha افسونگر و Dudley Do-Right بودند مجوز برای kiddie رستوران.

"من از دست آب نشان می دهد با بوریس و ناتاشا" خواننده ان لارا به من گفت. "آه با شکوه بود. داخل اتاق ناهارخوری اصلی آنها animatronic Bullwinkle شخصیت های آن را نشان می دهد. وجود دارد بهنگام چراغ/آب در مقابل آن. مانند یک مینی Bellagio آب نشان می دهد."

در Facebook, برخی اعلام کرد: "بازگرداندن Bullwinkle است!"

هنگامی که تغییر نام یک کارمند به من گفت که بچه های دیگر به رسمیت شناخته شده 1960s شخصیت های بود که نزدیک به 20 سال پیش است. آنچه ما نیاز داریم به وضوح این است که وام های آقای پی بادی Wayback machine.

مینیاتور گلف یکی از تساوی. افراد متعلق به نسل تا به حال دو 18-سوراخ, هوای آزاد, دوره های آموزشی. در سال 1970 به عنوان سرگرم کننده خانواده مرکز آن حتی تا به حال دو محیط داخلی و دوره های آموزشی. Dalquest که در رشد گياهان, به یاد این مرکز در حال بسته بندی شده در روزهای جمعه و شنبه با نوجوانان بازی مینی گلف و شیطان پین بال دزد.

من گلف مینیاتور به عنوان یک جوان در ایالت ایلینوی است. رانندگی گذشته Bullwinkle و سپس Boomers در اتوبان برای سال, من در نهایت احساس آژیر تماس از گلف مینیاتوری به عنوان یک بزرگسال دعوت از دوستان به بازی دور برای تولد من در سال 2009.

برخی از چاله ها درباره اتوبان. وسایل نقلیه با سرعت نزدیک به 20 فوت دور از هم جدا شده توسط جاده شانه چمن و زنجیره ای پیوند حصار. ما هم خوب بود, حتی اگر بسیاری از ما وحشتناک بودند. میدوی را از طریق به سرعت همه چیز را ما برقرار شش زمانه محدود می کند.

Boomers مرگ درو بسیاری از دلتنگ نظرات به Facebook.

"نه بیشتر Scandia یا Boomers. گلف مینیاتور مرده است در منطقه ما" ران اسکات نوشت.

"این واقعا تضعیف سراشیبی" بارنی آنتونی هال نوشت: از افراد متعلق به نسل "اما من واقعا آن را از دست. داخلی مینی گلف در دوره های بسیار منحصر به فرد است. من نمی توانم فکر می کنم از دیگران در شیراز. من امیدوارم که کسی می تواند خرید و نوسازی به شکوه سابق خود را."

لارا خانواده بود و فصل می گذرد. "این همه بچه ها من درخواست شده است برای پس COVID-19 آغاز شده," او به من گفت. "من هشتمین جشن تولد وجود دارد. تعداد زیادی از سرگرم کننده خاطرات است. من امیدوارم که یکی دیگر از سرگرمی های شرکت اقدام به خرید آن و بازگشایی آن. ما نیاز به چیزی!"

تا آن زمان ما تنها می تواند به درایو گذشته در اتوبان 10 و چشم به زمین گلف مشتاقانه.

آن را می گویند با صدای بلند

اولین آخر هفته از جورج فلوید اعتراض کردم و بایگانی اطلاعات — پستان گاو collard greens, زمینی هندی و, چرا که نه, یک تکه نان ذرت — از مورد علاقه سیاه و سفید متعلق به رستوران J&J را کباب و ماهی در پومونا.

من به سختی و تنها به فکر این ممکن است یک روش ملموس به جامعه است. های مختلف گسترده نقشه ها و لیست ظهور آنلاین نامگذاری سیاه متعلق به رستوران اما هیچ کدام که من دیده ام برو دورتر شرق از پومونا.

بنابراین اجازه دهید سعی کنید برای اصلاح آن است.

قطره من یک خط یا ترک من یک پست صوتی را در چند روز آینده در مورد هر سیاه و سفید متعلق به مستقل و رستوران ها و قهوه خانه و یا کامیون مواد غذایی در سن برناردینو کانتی و پومونا دره — به عبارت دیگر 909 — و من در حال حاضر یک لیست اینجا.

تاخیر نکنید. من می خواهم برای به دست آوردن که در خارج وجود دارد روز جمعه در زمان Juneteenth.

دیوید آلن نگه می دارد یک چشم در تقویم چهار شنبه, چهار شنبه و جمعه. ایمیل dallen@scng.com تلفن 909-483-9339 بازدید insidesocal.com/davidallen مانند davidallencolumnist در Facebook دنبال کنید @davidallen909 در توییتر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن