بزرگتر جنوب کالیفرنیا کلیساها مبارزه با دولت coronavirus بازگشایی دستورالعمل

جنوب کالیفرنیا megachurches در حال دست و پنجه نرم کردن با دستورالعمل های استادانه درست شده از دولت است که آنها

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 خرداد 1399

جنوب کالیفرنیا megachurches در حال دست و پنجه نرم کردن با دستورالعمل های استادانه درست شده از دولت است که آنها می گویند آن را غیر عملی — و در برخی موارد غیر ممکن است — به بازگشایی را پناهگاه خود برای حضوری خدمات.

کالیفرنیا خانه عبادت شده اند توقیف از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر stay-at-home سفارشات در 19 مارس به سرعت گسترش coronavirus.

جدید مجموعه ای از دستورالعمل دوشنبه منتشر شد که Saddleback Church پاستور ریک وارن می گوید: 12 صفحه, دولت, است که خانه ها از عبادت باید محدود به حضور 25 درصد از یک ساختمان ظرفیت و یا حداکثر 100 شرکت کنندگان — هر کدام که کمتر است.

کلیساها نیز مورد نیاز خواهد بود به پیاده سازی یک COVID-19 طرح پیشگیری از قطار کارکنان راه اندازی مطابق با پروتکل ها و ایجاد فاصله فیزیکی دستورالعمل. شرکت کنندگان نیاز به درجه حرارت گرفته شده حفظ 6 فوت, فیزیکی, فاصله, پوشیدن ماسک یا پوشش صورت و خودداری از آواز خواندن و یا ساخت تماس فیزیکی.

یک تصویر نشان داده شده است در Saddleback Church صفحه نمایش در طول پنج شنبه خدمات نشان Pastor Rick Warren, حق, دعا برای دنی Duchene بالا در سال 2016. Saddleback Church در حال حاضر درخواست عبادت به جمع آوری در گروه های کوچک به جای بازگشایی پناهگاه برای فرد خدمات زیر محدود دولت دستورالعمل میان coronavirus بیماری همه گیر. (عکس توسط MINDY SCHAUER, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

28,000 عبادت از سمت چپ

وارن با صدور یک بیانیه ویدئویی به اعضای کلیسا گفت: این دستورالعمل به آن معنا است که Saddleback 20 دانشگاه تنها می تواند در خدمت یک کل از 2000 عبادت.

"دیگر 28,000 از شما را به ماندن در خانه" او گفت:. "در حالی که ما همه مشتاق به جمع آوری در اطراف با هم به عبادت ما در حال رفتن به صبر برای شرایط بهتر قبل از از سرگیری ما را بزرگ کرد."

وارن گفت: افتتاح ساختمان اجازه می دهد که تنها 100 نفر و نیاز به آنها را به حفظ 6 پا فاصله پوشیدن یک ماسک و ناکرده آواز "وحشتناک و افسرده جو برای عبادت است."

"این امر در واقع سرکوب یاران و روح است که همه ما ارزو," او گفت:.

دیدار در گروه های کوچک به جای

به جای وارن گفت: کلیسا او را اولین گام خواهد بود برای دیدار در گروه های کوچک در خانه های یک برنامه با او تماس "کلیسا در خانه است." با توجه به megachurch بزرگ زیر اضافه خواهد شد که تا به 9,023 گروه های کوچک. اما وارن معتقد است که این گروه های کوچک "در امان خواهند بود و ایجاد محبت و استقبال از فضای گرم و یاران و عبادت."

"هنگامی که ما بازگشت ما ممکن است جمع آوری برای خدمات و امکان استفاده از کالیفرنیای جنوبی آب و هوا," او گفت:, و اضافه کرد که Saddleback منحصر به فرد است به دلیل اندازه بزرگ آن. "ما فرض مجامع عمومی از اندازه ما خواهد بود که به, باز, مانند, مرکز استیپلز هالیوود باول یا دیزنی لند. که دسته ما هستید."

Calvary Chapel خلیج جنوبی در نزدیکی Gardena دارای چالش های مشابه گفت: پاستور جف Gill که منجر جماعت است که تساوی اعضا از آنجا که سانتا کلاریتا اورنج کانتی و شهرستان ریورساید. آنها به طور معمول سه شنبه, خدمات, هر با 3000 بزرگسالان و 1500 کودکان در یک مرکز است که اقدامات 158,000 فوت مربع.

"ما به اندازه دو Walmarts یا دو Costcos," او گفت:. "هنگامی که شما به ما بگویید که ما می توانیم تنها 100 نفر در هر یک از خدمات شما اساسا به ما گفتن که ما نمی توانیم کلیسا."

برنامه ریزی کلیسای خود را بازگشایی شده است به چالش کشیدن به حداقل می گویند گیل گفت که او پیش بینی ادامه با خدمات آنلاین در حال حاضر.

"من 84 کارکنان," او گفت:. "آیا این معنی است که من می توانم تنها 16 نفر دیگر در یک سرویس؟"

لا نارنجی, استان ها می گویند کلیساها ضروری

حتی اگر شهرستان سرپرستان در لس آنجلس و اورنج شهرستانهای قطعنامه اعلام کلیساها به عنوان یک ضروری خدمات با تائید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موضع که تمایلات ترجمه نشده است به معنی اقدام گیل گفت.

"لس آنجلس هنوز اتخاذ دستورالعمل CDC که بدان معنی است که ما محدود به 100 نفر در هر سرویس," او گفت:. "آنها نمی, همان, Costco در خانه انبار و یا ساحل پارکینگ. ممنون میشم اعلام کرد که آنها به ما ضروری است اما آنها باید انجام شود بسیار به ما اجازه می دهد برای انجام ضروری ما تابع. این دستورالعمل فقط کار نمی کند برای هر کلیسا که به عنوان بزرگ به عنوان ما."

اما گیل گفت: او قصد ندارد به بازگشایی کلیسای خود را در شورش و یا در سرپیچی از استانداردهای دولت است.

"ما هنوز در حمایت از فرماندار و مطیع قوانین و مقررات" او گفت:.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از لس آنجلس و دایره اسقفی از نارنجی و سان برناردینو باید همه گفته های خود را parishes آغاز خواهد شد به نگه عمومی توده های تحت دولت جدید دستورالعمل در ماه ژوئن. برخی از جماعت مانند 412 کلیسا در موریتا در حال حاضر جمع آوری شده است برای فرد در عبادت در سرپیچی از دولت حکم.

'100 نفر کار نمی کند برای ما'

دیگران در حال تلاش برای پیدا کردن راه به جلو. کشیش دن کارول که سر آب زندگی جامعه کلیسا در فنتنا — همچنین یک megachurch که تعریف شده است به عنوان داشتن حداقل 2000 عضو — گفت: او نا امید شده توسط دولت دستورالعمل به عنوان به خوبی. او کار کرده است با Newsom را به دیدن اگر آنها می تواند تغییر کند.

"ما یک سرویس در هفته گذشته با 300 نفر در آن است. آن است که کمتر از 10 درصد از ظرفیت ما و من فرستاده او فیلم و عکس از آن روز دوشنبه به," او گفت:. "اما من شنیده ام چیزی از (Newsom دفتر) از آنجا."

کارول برنامه به پیش بروید با چهار خدمات این آخر هفته که بلیط مورد نیاز برای شرکت.

"ما می خواهم به همکاری با فرماندار و ما واقعا سخت تلاش کرده ایم اما آنها نمی رفت," او گفت:. "یک صد نفر فقط کار نمی کند برای ما."

دیگر بزرگتر کالیفرنیای جنوبی کلیسا متوسل به کوچکتر تجمعات در حال حاضر به دلیل آن را می توان به چالش کشیدن برای مقابله با دولت دستورالعمل. بیشه جامعه کلیسا در کنار رودخانه تشویق اعضای خود را به جمع آوری در گروه های کوچک در خانه و یا حیاط در حالی که رعایت فاصله فیزیکی دستورالعمل. کشیش دانیل اسقف گفت: در یک ایمیل به عبادت در پنجشنبه 28 مه که آنها می تواند دیدار در گروه های کوچک در یکی از کلیسا اتاق و یا در پارکینگ با رزرو وقت اسلات.

اسقف مطمئن باشید که اعضای کلیسا دیدار خواهد کرد به عنوان یک کل در برخی از نقطه.

"من ادعا نمی کنم ما در حال رفتن هرگز برای ارائه این نوع از خدمات با تمام دستورالعمل ها و محدودیت های," او گفت:. "نکته این است که آن را به احساس می کنم مثل بیشه. اگر دیدار ما در حال حاضر آن را به عجیب و غریب. حتی بزرگترین کلیسا در این کشور است که در حال حاضر regathering در حالت های مختلف است که تنها با دیدن 15 درصد از افراد تمایل به حضور داشته باشد."

Mariners کلیسا در ارواین که به طور معمول از 12 ، 000 نفر در هر جمعه به آن دو اورنج کانتی دانشگاه نیز تشویق به عبادت برای جمع آوری در گروه های کوچک.

"کلیسا باید پناه و آرامش برای مردم گفت:" کلیسا کشیش ارشد اریک Geiger. "چگونه می تواند به ما یک کلیسا که یک پناهگاه با تمام این محدودیت ؟ به همین دلیل ما در حال شروع با کوچکتر کرده است. ما نمی خواهیم کلیسا به یک محل است که می افزاید: استرس به زندگی مردم است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب