LAPhil scrubs فصل پاییز با توجه به coronavirus اعلام جایگزین برنامه های

پس از شستشو آن در فصل تابستان در هالیوود باول برای اولین بار در تقریبا یک قرن وجود دارد امید لس آنجلس فیلارمون

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 تیر 1399

پس از شستشو آن در فصل تابستان در هالیوود باول برای اولین بار در تقریبا یک قرن وجود دارد امید لس آنجلس فیلارمونیک ممکن است قادر به سر انجام در پاییز در والت دیزنی کنسرت هال در مرکز شهر.

کسانی که امیدوار ناپدید شده در دوشنبه, جولای 16 با کروناویروس شماره خونتان. این LAPhil رسما اعلام کرد که لغو آن در پاییز سال 2020 فصل است.

اما این سازمان در حال برنامه ریزی برای حفظ موسیقی پخش آنلاین, رونمایی آرایه ای از دیجیتال و پخش برنامه ها به همراه ارکستر فیلارمونیک موسیقی به طرفداران' خانه.

"خاموش کردن موسیقی ما شده است پر سر و صدا" گفت: Gustavo Dudamel این ارکستر فیلارمونیک موسیقی و مدیر هنری. "من شده اند کار بدون توقف از ماه مارس در کالیفرنیا در اینجا برای پیدا کردن جدید, بی خطر و موثر راه را به آدرس ما چگونه خواهد انطباق با چالش های بسیاری مواجه هستیم به عنوان یک نهاد و یک نوع هنر است. من باور دارم که LA Phil منحصر به فرد مجهز به این آدرس همیشه در حال تغییر وضعیت است. ما همیشه صحبت در مورد یک فرهنگ جدید در لس آنجلس و ما قصد داریم در حال حاضر به آغوش که ایده آل با تجدید تعهد پرشور و انرژی است."

ارکستر فیلارمونیک خواهد شد در حال حاضر یک آرایه از عرضه بر روی سیستم عامل های مختلف از جمله:

  • شش قسمت "در کنسرت در هالیوود باول" سری در KCET, بازبینی کلاسیک اجراهای مشهور در محل از دهه گذشته و شامل فیلم از هنرمندان از جمله Misty Copeland, دایان ریوز, کارلوس سانتانا, Kristin Chenoweth و جان ویلیامز;
  • یک جریان سری کنسرت شامل اجرای برنامه از کاسه و برنامه نویسی از فورد تئاتر با تمرکز ویژه بر روی هنرمندان محلی و برنامه نویسی;
  • آنلاین برنامه نویسی از ارکستر جوانان لس آنجلس, offering free فرصت های یادگیری برای جوانان و بزرگسالان مستر با نوازندگان ارکستر فیلارمونیک و سخنرانی های افتتاحیه توسط Dudamel و دیگران ؛
  • دیجیتال صوتی و تصویری منتشر شده از جمله ارکستر فیلارمونیک عملکرد کامل Charles Ives سمفونی چرخه در والت دیزنی کنسرت هال; و
  • یک Aug. 7 "بازی بخشی خود را" آنلاین کنسرت به نفع شامل Brandi Carlile.

"بازی بخشی خود را" کمپین جمع آوری کمک مالی است تلاش برای جبران حدود 90 میلیون دلار درآمد از دست دادن این سازمان پیش بینی به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

"ما سپاسگزار برای رهبری ما هیئت مدیره و برای حمایت مداوم از اهدا کنندگان که کار ما را ممکن است" فیلارمونیک مدیر عامل چاد اسمیت گفت. "ما نیز شانس به همکاری نوآورانه ما ارکستر در حرکت این کار رو به جلو و همچنین به عنوان برخی از بهترین رسانه و برنامه نویسی همکاران در زمینه های خود را. پروژه های ما امروز اعلام خواهد شد و خدمت به مردم هر دو در حال حاضر و پس از ما جشن بازگشایی سالن کنسرت والت دیزنی هالیوود باول و فورد."

جزئیات بیشتر در مورد برنامه نویسی در دسترس هستند laphil.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب