پلیس لس آنجلس شکایت کرد توسط Black Lives Matter-لا در دادگاه فدرال بیش از توده بازداشت

Black Lives Matter-LA واصل طرح دعوی در دادگاه روز جمعه در دادگاه فدرال در مقابل اداره پلیس لس آنجلس و رئیس آن

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 خرداد 1399

Black Lives Matter-LA واصل طرح دعوی در دادگاه روز جمعه در دادگاه فدرال در مقابل اداره پلیس لس آنجلس و رئیس آن ادعا که اخیر توده بازداشت بیش از 2600 معترضان مسالمت آمیز برگزار شد, دست به دستبند, در اتوبوس و بدون دسترسی به امکانات حمام آب یا مواد غذایی بود که در آن نقض حقوق در ایالات متحده و در کالیفرنیا قانون اساسی.

پیشنهاد کلاس اقدام شکایت مدعی نیروی بیش از حد و نقض حقوق مدنی در برابر به اصطلاح جورج فلوید همبستگی معترضان.

کت و شلوار به دنبال خسارت اعلام و تاکیدی امداد به نمایندگی از یک کلاس از هزاران نفر از معترضان که گفته می شود آسیب های پایدار توسط پلیس شدند و موضوع را به بیش از حد بازداشت بدون دسترسی به حمام و یا مراقبت های پزشکی.

یک سخنگوی پلیس لس آنجلس گفت: این بخش دارای یک سیاست کاهش در انتظار دادخواهی نظر.

با توجه به BLM-LA در حالی که معترضان مسالمت آمیز مشغول قانونی متمم اول قانون اساسی تظاهرات "پلیس لس آنجلس با استفاده از زور برای پایان دادن به اعتراضات از جمله استفاده بی رویه از به اصطلاح "کمتر کشنده' سلاح که ناشی از آسیب است."

کت و شلوار نیز واصل شده از طرف لس آنجلس جامعه شبکه اقدام و دو نفر از اعضای آن مدعی است که پلیس لس آنجلس را به استفاده از "kettling" یک جمعیت-کنترل تاکتیکی است که در آن معترضان نگه داشته شدند "محکم دستبند در اتوبوس برای ساعت" — بدون دسترسی به حمام و سرویس بهداشتی, مواد غذایی و یا آب — نقض حقوق مدنی خود را.

23-صفحه شکایت حاوی ادعایی حساب از معترضان بازداشت شده در گروه های بزرگ در جریان تظاهرات.

معترضان گفت: آنها با انتقال به پلیس لس آنجلس زندان در اطراف شهرستان. تمام برگزار شد در اتوبوس و یا لود شده را به گاراژ و امکانات مشابه که در آن آنها برگزار شد دستبند پشت سر خود را به معترضان ادعا می کنند.

"همه اعضای دستگیری کلاس برگزار شد در این شیوه برای حداقل چند ساعت با بعضی برگزار شد بیش از 12 ساعت در این گامه شرایط دردناک" طرح دعوی در دادگاه ادعا.

"اعضای کلاس با تجربه بی حسی در دست خود و درخواست برای نرم کردن روابط فایل های فشرده و یا حذف آنها را بدون جواب رفت. بدون دسترسی به حمام دستگیرشدگان بودند مجبور به ادرار کردن در خود را دارند."

شکایت معتقد است که پلیس لس آنجلس اقدامات بیشتر "با دخالت BLM-لا حق به مجمع و گفتار." شاکیان به دنبال حکم دادگاه متوقف کردن "شیوه های سیاست و آداب و رسوم" پلیس در پاسخ به آینده کرده است.

ارائه شده در کلاس که شامل حداقل 10000 نفر که گفته می شود "زده به اصطلاح 'گلوله های لاستیکی و/یا باتون حملات بدون تجویز قانونی توجیه" بر خلاف استفاده مناسب به تحمیل خسارت حداکثر آسیب BLM-LA رضایت داد.

Kath راجرز مدیر اجرایی ملی وکلا صنفی از لس آنجلس گفت که حداقل 575 معترضان را امضا کرده اند تا با سازمان دفاع جنایی پس از آنها دستگیر شده بودند برگزار شد و "در شرایط وحشتناک است."

شاکیان همچنین ادعا می کنند که تظاهرات نمی افتد زیر تعریف غیر قانونی مجمع — حتی به عنوان اجرای قانون اعلام BLM-LA تظاهرات مانند.

پلیس لس آنجلس و شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti "اعمال ham-handed روش خاموش کردن همه. نزدیک به 3000 نفر دستگیر شدند که در نتیجه" شاکیان ادعا در طرح دعوی در دادگاه.

روز چهارشنبه اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در زمینه کت و شلوار در دادگاه فدرال علیه این شهر و شهرستان از لس آنجلس به نمایندگی از BLM-LA معترضان و روزنامه نگاران و دیگران توصیف حکومت اعمال شده در سراسر جنوب کالیفرنیا به عنوان "سخت گیرانه" و خلاف قانون اساسی.

ACLU ادعا می کند که حکومت بودند نقض متمم اول قانون اساسی از آنجا که آنها سرکوب همه اعتراض سیاسی در ساعات شب و محدودیت در برابر جنبش در خارج از ساعات کار است که تخطی از قانون اساسی حفاظت از آزادی حرکت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن