رانش زمین در میانمار جید معدن کشته و 123 نفر

توسط ZAW معارف HTET و PYAE سنگ برندهHPAKANT میانمار — حداقل 123 نفر کشته شدند پنج شنبه در یک زمین لغزش در یک ج

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 تیر 1399

توسط ZAW معارف HTET و PYAE سنگ برنده

HPAKANT میانمار — حداقل 123 نفر کشته شدند پنج شنبه در یک زمین لغزش در یک جید معدن در شمال میانمار بدترین ها در یک سری از حوادث مرگبار در این سایت در سال های اخیر است.

بیانیه ای از وزارت اطلاعات گفت: 123 بدن بازیابی شده از سایت لغزش زمین در Hpakant در حالی که میانمار آتش بخش خدمات که مختصات نجات و دیگر خدمات اورژانس قرار داده و در مجموع 126.

"جید معدن توسط یک موج از گل" بیانیه ای از خدمات آتش نشانی گفت.

جمعیت گرد آمده در اطراف اجساد کفن آبی و قرمز ورق پلاستیکی گذاشته و در یک ردیف بر روی زمین است.

کارکنان اورژانس تا به حال تقلا کردن از طریق سنگین گل به بازیابی بدن با بسته بندی آنها را در ورق پلاستیکی که به عنوان موقت کیسه های بدن است که پس از آن در عبور از قطب های چوبی شانه با بهبود تیم است.

Khin Maung Myint یک نماینده مجلس از Hpakant پیش از آن گفت که در علاوه بر این به مرده یکی دیگر از 54 نفر مجروح شدند و به بیمارستان.

این Hpakant منطقه در ایالت کاچین دولت 950 کیلومتر (600 مایل) در شمال میانمار بزرگترین شهر یانگون و مرکز بزرگترین و پرسود ترین جید صنعت و معدن.

پنجشنبه تلفات پیشی که از نوامبر 2015 حادثه که در سمت چپ 113 مرده و قبلا در نظر گرفته شد کشور را بدترین. در آن صورت این قربانیان که 60 متر (200 فوت) -کوه بالا از زمین و زباله دور انداخته چندین معادن سقوط در وسط شب پوشاند بیش از 70 کلبه که در آن کارگران معدن خواب.

کشته شدگان در این حوادث معمولا مستقل کارگران معدن که حل و فصل در نزدیکی غول تپه از دور انداخته زمین شده است که در کاوش های باستان شناسی توسط ماشین آلات سنگین. مترجمان آزاد که برای تمیز کردن بیت از جید معمولا کار و زندگی در پایه تپه از زمین که تبدیل به بی ثبات در طول فصل بارانی.

اکثر رفتگران در حال ثبت نشده مهاجران از مناطق دیگر ساخت آن را سخت برای تعیین دقیقا چگونه بسیاری از مردم در واقع از دست رفته پس از این حوادث و در بسیاری از موارد خروج از بستگان مرده در خانه خود روستاها غافل از سرنوشت خود است.

فعالان محلی شکایت کرده اند که سودآوری جید معدن منجر شده است کسب و کار و دولت به غفلت اجرای در حال حاضر بسیار ضعیف مقررات در صنعت.

با توجه به جهانی شاهد مستقر در لندن که به بررسی سوء استفاده از درآمدهای حاصل از منابع طبیعی میانمار جید صنعت تولید حدود 31 میلیارد دلار در سال 2014 با ثروت رفتن به افراد و شرکت های وابسته به این کشور سابق حاکمان نظامی.

شاهد جهانی ساخته شده و برآورد آن در یک گزارش مفصل و اخیر چهره های قابل اعتماد نیست و به آسانی در دسترس است.

"شرکت های بزرگ بسیاری از آنها متعلق به خانواده های از ژنرال سابق ارتش شرکت cronies و مافیای مواد مخدر در حال ساخت ده ها و یا صدها میلیون دلار از طریق غارت از Hpakant" مایک دیویس جهانی شاهد گفت: زمانی که گروه گزارش خود را در سال 2015.

"میراث خود را به مردم محلی است dystopian زمین بایر است که در آن تعداد زیادی از مردم در یک زمان به خاک سپرده زنده در رانش زمین," دیویس گفت:.

جید معدن نیز نقش مهمی در چندین دهه مبارزه گروه های اقلیت های قومی در میانمار در مرز را بیشتر کنترل سرنوشت خود را.

منطقه ای که در آن اعضای کاچینی اقلیت غالب است فقر زده با وجود میزبانی پر سود سپرده از یاقوت و همچنین جید.

این ایالت کاچین بر این باورند که آنها در حال گرفتن سهم عادلانه از سود حاصل از معاملات است که دولت مرکزی باعث می شود با شرکت های استخراج معدن که منتقدان شارژ هستند cronies نظامی — یک بازیکن بزرگ در این کشور دولت.

کاچینی چریک باید درگیر متناوب اما گاهی اوقات سنگین مبارزه با نیروهای دولتی پرداختند.

_tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن