لیکرز' Rajon روندو شکستگی انگشت شست راست می تواند از دست شش تا هشت هفته پس از عمل جراحی

برای در حال حاضر نازک لیکرز backcourt دیگری بد است سخت به بلع. لیکرز اعلام کرد که Rajon روندو دچار شکسته انگشت

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 تیر 1399

برای در حال حاضر نازک لیکرز backcourt دیگری بد است سخت به بلع.

لیکرز اعلام کرد که Rajon روندو دچار شکسته انگشت شست راست در طول یکشنبه شب تمرین در دیزنی جهانی دوم سازمان یافته عمل برای لیکرز پس خود را قرنطینه پروتکل های.

او قرار است تحت عمل جراحی این هفته تیم تخمین می زند او می تواند دست شش تا هشت هفته قبل از بازگشت به بسکتبال فعالیت های معنی او را از دست ندهید حداقل هشت از لیکرز' بذر بازی و به احتمال زیاد حداقل یک دور پلی آف. ESPN برای اولین بار در گزارش آسیب.

از دست دادن چهار بار All-Star چالش دیگری است مانع برای یک تیم است که در حال حاضر بدون استارت اوری بردلی که انتخاب به نشستن در ماه گذشته. در حالی که Rondo کمی بازیکن در این فصل برای لیکرز — به طور متوسط فقط 20 دقیقه 7 امتیاز و 5 پاس گل در هر بازی او را یکی از با تجربه ترین نگهبانان در فهرست ایستاده بود و برای به دست آوردن بیشتر دقیقه در راه اندازی مجدد. لیکرز در حال حاضر رقم به اسلات Kentavious کالدول-پاپ در شروع نقش بردلی.

LeBron James به طور معمول نقطه گارد برای لیکرز اصلی چرخش اما این تیم در تلاش است تا با استفاده از Rondo به جیمز رهایی از توپ-رسیدگی به مسئولیت های بیش از دو فصل است.

لیکرز به نوبه خود می تواند بیشتر به الکس کاروسو بود که در حال حاضر انتظار می رود با افزایش برادلی شرایطی به عنوان یکی از تیم استوارتر مدافعان و ballhandlers. گارد کوین طبخ تنها در 38 بازی این فصل (4.8 ppg) اما postseason تجربه با رزمندگان طلایی امور خارجه در دو فینال اجرا می شود.

لیکرز نیز در حال کار برای یکپارچه سازی جدید backcourt قطعات از جمله سابق گرما گارد Dion پیشخدمت و کلیولند swingman J. R. Smith. خدمتکار skillset به عنوان یک گلزن و خالق کردن دریبل می تواند کمک به انتخاب کنید تا برخی از توپ-رسیدگی به شل.

Rondo دارای سابقه صدمات دست: او فصل گذشته از دست رفته 36 بازی تا حد زیادی به دلیل شکستگی دست راست و پس از پیچ خوردگی شدید در همان طرف. او همچنین از دست رفته بخشی بهتر از یک سال 2016 postseason ظاهر با شیکاگو بولز با یک دست آسیب است.

در حالی که کمک های آماری کاهش یافته است در چند سال گذشته از شکوه و عظمت خود را روز در بوستون, Rondo در نظر گرفته شده است یک کلید رهبر در اتاق قفل خود را در دو فصل به عنوان یک Laker. Rondo خود را تا به حال بحث دامن زد که او از ورود به راه اندازی مجدد در شکل عالی با انتشار تصویری از او بوکس را Instagram اوایل این هفته.

لیکرز رسما شروع به راه اندازی مجدد در جولای 30 برابر کلیپرز.

برای ثبت نام در چمن خانه و منحصر به فرد داستان هر شیراز طرفدار ورزش باید به عنوان خوانده شده ارسال روزانه. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب