لیکرز در خارج از منطقه راحتی خود را سعی کنید برای اتصال منحصر به فرد در NBA محیط

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — این زمان در سال گذشته غارت Pelinka شد معرفی آنتونی دیویس یکی از بزرگترین جوایز offs

توسط AKHBAREBARTAAAR در 26 تیر 1399

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — این زمان در سال گذشته غارت Pelinka شد معرفی آنتونی دیویس یکی از بزرگترین جوایز offseason در یک جشن کنفرانس مطبوعاتی و قرار دادن نکات تکمیلی در مورد آنچه که به یک قهرمانی-تیم رقیب.

سریع به جلو به در حال حاضر که در آن لیکرز' مدیر کل یکی از فقط 36 نفر در تیم سفر, پارتی, معنی هر کس به پوشیدن کلاه عجیب و غریب در اینجا وجود دارد.

یکی از Pelinka شغل? دریبل مخروطی. در طول عمل های اخیر او به انتظارنشسته بودند تا در دادگاه در یکی از آرنج مخالف مربی فرانک وگل و بازیکنان زد در اطراف او در یک مته. Pelinka اتحاد بسکتبال تجربه به عنوان یک بازیکن سابق در دانشگاه میشیگان و همه دست به دست در عرشه به صورت کوتاه کارکنان شیوه در دیزنی جهان. بنابراین گاهی اوقات وگل می شود به رئیس اطراف ... رئیس خود را.

"این همیشه خوب برگشت درست است ؟ نیست همه آرزو می کنم ما می تواند انجام دهد که برای یک کمی؟" وگل خندیدی طول یک شنبه رسانه ها تماس بگیرید. "او فوق العاده بوده است. بدیهی است که او رهبری گروه ما با تشویق که همه در حال رفتن به در استفاده می شود انعطاف پذیری نیروی انسانی و حاضر به انجام هر کار به کمک."

کسب و کار از برگشت به بسکتبال همراه با غرابت از محیط اطراف: در دیزنی پردیس, همه همیشه با هم (اگر چه اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین و ماسک ها از لحاظ فنی در اثر) و هر کس در انجام کاری حداقل یک کمی غیر معمول است.

برای بازیکنان که در محوطه دانشگاه به رجعت احساس: جرد دادلی در مقایسه با آن به هنگام رفت و از طریق پیش نویس تمرینات بیش از یک دهه پیش; Quinn کوک گفت: آن را مانند یک AAU مسابقات که تمام رقبای اقامت در همین هتل. بسیاری از لیگ بازیکنان در شرایط دوستانه اما بازیکنان انتظار می رود که به شدت می تواند به نوبه خود یک بار scrimmages شروع هفته آینده و بازی شروع جولای 30.

آمده برگشتی دادلی گفت: تنش ها می تواند در بالا برای بازیکنان در مقابل تیم های هتل ها و یا پردیس فضا.

"این خوب در حال حاضر," دادلی گفت: یک کمی زبان-در-گونه. "من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک کمی متفاوت هنگامی که بازی شروع بازی است و باید آن را وقتی شروع می شود که اتفاق می افتد. یک تیم را در سری و شما ممکن است آنها را در آسانسور و دیدن که – به طوری که آنها ممکن است نیاز به اضافه کردن یک کمی امنیت بیشتر در آینده در اینجا به زودی."

در این میان بازیکنان نیست که به طور مستقیم به اتاق خود پذیرفته اند یک بیت از که منحصر به فرد مخلوط کردن در این لزوما محیط جدا از "حباب". که شامل LeBron James که یاهو گزارش داد اوایل این هفته سفر بدون اعضای تیم خود را (آشپز گر امنیتی اضافه شده) برای کمک به لیکرز مناسب سفر خود را در درون حزب NBA پارامترهای. بوستون Kemba واکر ذکر شده در مصاحبه با Bleacher Report که او در بر داشت آن را منحصر به فرد برای دیدن جیمز اختلاط آزادانه است که گاهی اوقات سخت کار در عمومی در سطح خود را از قدرت ستاره.

وگل اشاره کرد در حالی که برخی از بازیکنان خود را در وعده های غذایی خود را به اتاق او دیده می شود جیمز خوردن در خارج از منزل با هم تیمی. آشپز که شناخته شده جیمز برای سال قبل از پیوستن به لیکرز در این فصل گفت: James مانده است به عنوان پایه به عنوان در حالی که تا کنون مورد استفاده قرار گرفتن به زندگی در محوطه دانشگاه قابل توجه است تا گفتگو با مخالفت با بازیکنان و اعضای شورای امنیت کارکنان به طور یکسان.

"یک مرد با آن نوع از پلت فرم ندارد به انجام این کار, اما او باعث می شود همه احساس خاص به خصوص در NBA خانواده" آشپزی گفت. "او همیشه همان بوده است از آنجایی که من او را شناخته ام. کنجکاو در مورد هر کس و یکی از سخت ترین کارگران من تا کنون دیده ام."

البته که شاعرانه پرتره از برادری تست شده در روزهای اخیر گزارش های منتشر شده از بازیکنان با استفاده از یک دانشگاه, نوک خط – با تمسخر به نام "دله دزدی خط" توسط بازیکنان و رسانه ها – به گزارش روز دیگر راه اندازی مجدد شرکت کنندگان. دوایت هاوارد ادعا شده در یک شنبه شب Instagram live stream که او گزارش شد برای پوشیدن ماسک در اطراف محوطه دانشگاه. معلوم نیست اگر ساکرامنتو را Richaun هلمز یا هوستون Bruno Cabaclo نامیده می شدند در زمانی که آنها گرفتار نقض اولیه قرنطینه – آنها در حال حاضر در میان 10 روز بازنشانی – اما حوادث آگاهی و گفت و گو در مورد نوک خط.

در حالی که کلیپرز مربی Doc Rivers شوخی در مورد مفهوم و گفت او تماس بگیرید و راهنمایی در هر یک از دشمنان بالقوه دیگر بازیکنان گفت: آنها علاقه مند به استفاده از نوک خط و یا تحت فشار قرار دادند آن را از ذهن. دادلی گفت: او هنوز به تهدید به اندازه کافی رفتار به حکم استفاده از آن.

"من نمی آن را جدی در حس هیچ کس در حال انجام هر چیزی مضر است," او گفت:. "در حال حاضر اگر شما می خواهید به خرده و tattletale در این منظورم این است که ما همه در همان هتل همه ما باید همان قوانین است که با گرفتن هر گونه امتیازات اضافی. تنها (نقض) واقعا می تواند ماسک یا شش فوت از هم جدا. اما ما تست روزانه ما همه منفی بنابراین ما هنوز هم به زندگی ما و سعی کنید به بهترین وضعیت."

زندگی در پردیس همچنین شامل کسانی که در حال حاضر نیست: Vogel گفت: لیونل فلوریس که آیا سفر پس از اینکه پرچم برای سلامت نگرانی بخشی از روزانه صبح زوم جلسات و ساعت تمرین از طریق فید های ویدئویی. در اخیر لیکرز عمل وگل گفت: او اقدام به "فریاد" به فلوریس در طول یک تمرین این تیم در حال اجرا بود که دستیار به طور معمول نظارت – اما او فریاد زد: به اشتباه ،

مسائل فنی کنار وگل به نام فلوریس یکی از مهمترین آوازی مربیان در کارکنان, حتی اگر او را از لحاظ جسمی در فلوریدا.

"وجود دارد ارزش در آن است. داشتن او در اینجا این است که وضعیت ایده آل اما توانایی دیدن چیزهایی از دور با لنز های مختلف از دیدن آن از نزدیک می دهد همه ما دیدگاه های مختلف," او گفت:. "بنابراین من فکر می کنم وجود دارد قدرت در آنچه او را به جدول در آوردن و ما خوشحال به استفاده از او در این راه است."

بیت بودن یک مخروط.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب