Laemmle را کلرمونت 5 فیلم تئاتر بسته coronavirus برای فروش

طرفداران Laemmle را کلرمونت 5 نگران در ماه اوت گذشته که سینما ممکن است نزدیک به عنوان بخشی از یک ادعا, فروش مع

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 تیر 1399

طرفداران Laemmle را کلرمونت 5 نگران در ماه اوت گذشته که سینما ممکن است نزدیک به عنوان بخشی از یک ادعا, فروش معشوق زنجیره ای. اما آنها نفس آه امداد در ماه نوامبر زمانی که صاحبان پس از ریختن دو محل به نام از فروش.

پس از آن آمد coronavirus که توقیف Laemmle هفت باقی مانده تئاتر شروع در اواسط ماه مارس. در حال حاضر تقریبا چهار ماه بعد کلرمونت 5 برای فروش.

این لیست برای اولین بار گزارش شده توسط کلرمونت پیک. من تو را دیدم که خبر و قلب من غرق و نه فقط به خاطر اینکه من رو زد.

من شده است حامی تئاتر پس از آن به سال 2007 باز کردن. در واقع من در حال نوشتن در مورد تئاتر به عنوان دور برگشت به عنوان آن پیشگامانه. این که چگونه یک معامله بزرگ Laemmle ورود به کرانههای شد.

اگر شما یک تبعیض آمیز طرفداران شما لازم نیست من به شما بگویم که مستقل و خارجی فیلم کمیاب از دندان مرغ در امپراتوری درون مرزی. (نه که من انجام داده ام مقایسه با اتمام هر خانه مرغ یا cockfighting عملیات مطمئن شوید.)

شور و شوق بالا بود. بسیاری از ما بوده است رانندگی 20 مایل یا بیشتر به پاسادنا برای گرفتن تخصص فیلم در Laemmle را نزدیکترین تئاتر.

همانطور که معلوم شد این کلرمونت 5 به پایان رسید تا نشان بسیاری از جریان اصلی و خانواده سینما بنابراین گاهی اوقات ما هنوز هم تا به حال به درایو به پاسادنا. اما نه به عنوان اغلب. شخصا این واقعیت است که به عنوان یک رزیدنت من می تواند راه رفتن به یک سالن سینما ساخته شده کلرمونت همه بیشتر قابل زیستن و دوست داشتنی است.

در زمان خاموش شدن تئاتر بود فقط اجازه فروش آبجو و شراب.

درخواست قیمت برای 450 W. 2 سنت ساختمان حدود 6.5 میلیون و خریدار می تواند با استفاده از صفحه نمایش پنج و 800 صندلی به عنوان یک تئاتر "و یا دوباره به ساختمان برای استفاده های جایگزین" با توجه به این لیست توسط مترقی املاک و مستغلات همکاران. می گویند این طوری نیست!

گرگ Laemmle شرکت رئیس جمهور به من گفت از آن پس — اما نه قطعی.

"در مورد مردم را متوجه نمی ما بسته شده و ما بسته شده است در حالی که" Laemmle به من گفت خشگی توسط تلفن سهشنبه. "هیچ مجموعه تاریخ برای زمانی که ما در حال رفتن به اجازه بازگشایی و حمایت بسیار کمی برای توقیف کسب و کار مانند ماست.

"ما نیاز به پیدا کردن راه برای ایجاد نقدینگی" او ادامه داد. "یکی از چیزهایی که ما باید در دسترس ما است تئاتر. ما در حال تست بازار است."

Laemmle دیگر تئاتر — در پاسادنا گلندیل شمال هالیوود, سانتا مونیکا, انسینو و غرب L. A. — ظاهرا ذکر نشده اما Laemmle گفت: غرب L. A. مبتنی بر زنجیره ای است که "صحبت کردن به اشخاص علاقه مند" را به عنوان آن را ارزیابی گزینه های خود را.

این برای تلفن های موبایل مانند deja vu یا شاید تابستان عاقبت به سال گذشته فروش ممکن است.

"این بد" Laemmle اعتراف کرد. "وجود دارد هیچ دلیلی برای sugarcoat آن است. ما منحصر به فرد در این زمینه است. آن را سخت برای محیط کسب و کار است که نمی تواند به معنای واقعی کلمه بود."

زنجیره ای رو چک برنامه حفاظت از وام بین $350,000 و مبلغ 1 میلیون دلار سوابق نشان می دهد اما وجود دارد هیچ دلیلی برای استخدام هر کسی تا زمانی که تئاتر می تواند بازگشایی و تولید درآمد, Laemmle توضیح داد. و پس از آن وجود دارد لوایح است که انباشته شده بیش از چهار ماه از تاریک صفحه نمایش.

همه که گفت: حتی اگر آن را برای فروش کلرمونت 5 است که تنها بسته در حال حاضر. یک بار سینما مجاز به استقبال کاربران دوباره "کلرمونت خواهد بازگشایی" Laemmle گفت. "ما در حال بسته برای خوب است."

و اگر فروش رفت و از طریق آن امکان پذیر است که Laemmle را به ترتیب اجرا کلرمونت 5 به نمایندگی از خریدار آن. که به بسیار سوداگرانه را به خاک زنجیره ای در گذشته عمل کرده است تئاتر را نمی خود از جمله Camelot در پالم اسپرینگز و سالن موسیقی در بورلی هیلز.

"هدف ما این است که برای پیدا کردن کسی که حفظ خواهد شد فیلم تئاتر که آیا ما در حال اپراتور یا نه" Laemmle گفت.

نام خانوادگی است تا با شناسایی کیفیت و توسعه دهندگان می توانند برنده فوری مهر برای خرده فروشی و مفهوم با وعده یک Laemmle تئاتر به عنوان لنگر در نتیجه تنظیم مجلل تن و ترغیب همفکر eateries و کسب و کارهای دیگر به ثبت نام در مثل Le Pain Quotidien در کلرمونت.

یک Laemmle تئاتر است که متصل به امپراتوری نوپای متری پروژه در رانچو کوکامونگا نزدیکی مترولینک ایستگاه برای مثال همراه با یک Vroman کتابفروشی و یک کاسل همبرگر. Laemmle گفت و پروژه های دیگر را مجبور به دوباره بررسی قرار گرفت و پس از آن را روشن کند که آیا مشتریان بازگشت به moviegoing هنگامی که محدودیت ها برداشته.

من آماده رفتن هستم و در واقع من 50 $Laemmle کارت هدیه جمع آوری گرد و غبار از قبل از همه گیر. من استفاده از آن در پاسادنا اگر من باید اما من واقعا می خواهم به جای صرف آن در کلرمونت.

صحبت از کلرمونت

پنج شنبه بود و من 21 سالگرد به عنوان یک مقیم کلرمونت. که به معنی اقامت من در حال حاضر می تواند از نظر قانونی نوشیدنی اگر هر میله باز شد.

به هر حال در پاییز گذشته من انتخاب شد به محلی برای صدای KPCC بی سابقه LA داستان سرایی نشان می دهد در کلرمونت که در آن من بو داده و برشته شهرستان. اخیرا به دست آورد از ارائه من در آن نوشته شده پنج شنبه در facebook.com/davidallencolumnist. اگر هیچ چیز دیگری آن را کمک به شما را بکشند نه دقیقه قرنطینه.

داخلی Vignette

جوانترین رقیب در اخیر مسابقه مجازی در سراسر غرب بود 14 ساله رویس Felten از کنار رودخانه که روی دوچرخه ثابت وارد شده 100 مایل روزانه شروع و در ساعت 6 صبح او به اتمام 949 مایل نژاد معادل سفر از Oceanside به دورانگو کلرادو و مطرح 1200 $برای خیریه. و او به هر گونه windburn.

دیوید آلن می نویسد: پنج شنبه, پنج شنبه و جمعه ترک او نفس. ایمیل dallen@scng.com تلفن 909-483-9339 بازدید insidesocal.com/davidallen مانند davidallencolumnist در Facebook دنبال کنید @davidallen909 در توییتر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب