LA county استاد راهنما می گوید, ساحل, مسیرهای دوچرخه باز هستند اما هستند ؟

LA County سرپرست جانیس هان اعلام کرد در رسانه های اجتماعی صبح روز پنجشنبه 21 مه که مسیرهای دوچرخه سواری در سوا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 خرداد 1399

LA County سرپرست جانیس هان اعلام کرد در رسانه های اجتماعی صبح روز پنجشنبه 21 مه که مسیرهای دوچرخه سواری در سواحل شهرستان در حال حاضر باز — هر چند روشن نیست اگر که درست است.

لس آنجلس از وزارت بهداشت است که در نهایت مسئول رسما باز کردن مسیرهای دوچرخه با توجه به گروه سواحل و بنادر.

افتتاح مسیر دوچرخه سواری را به طور رسمی از طریق اصلاح امن تر در خانه سفارش گفت: Steven Frasher شهرستان مشترک مرکز اطلاعات. اما به نظر نمی رسد که اتفاق افتاده است.

عمومی وزارت بهداشت که رسیده پنج شنبه معوق نظر به سواحل و بنادر. مقامات بهداشت عمومی نیز اشاره نمی کند, ساحل, مسیرهای دوچرخه سواری در طول روز پنجشنبه coronavirus جلسه.

"ما همه انتظار برای رسمی از چه جهت" خواهد بود Frasher گفت.

ردندو بیچ شهردار بیل با نام تجاری سواری مسیرهای دوچرخه سواری روز شنبه, مارس 21 سال 2020 همراه تورانس و ردندو سواحل است. شده است وجود دارد هیچ اعلام رسمی از reopenings. (عکس از بیل با نام تجاری Facebook)

اما هان را در روز پنج شنبه تایید کرد که چه سرپرست گفت: در صدای جیر جیر.

"ما به تایید از سواحل و بنادر این صبح است که آنها حذف موانع و مسیرهای دوچرخه شد و باز گفت:" لیز Odendalhl یک هان سخنگو.

سردرگمی تکرار یک موضوع مشابه جلوتر از سواحل افتتاح در هفته گذشته. گروه سواحل و بنادر اعلام کرد در اوایل این هفته است که این شهرستان متعلق به خط ساحلی خواهد باز از صبح تا غروب آغاز May 13 یک شنبه. اما شهرستان ها منظور نشده بود آمده توسط آن است. بعد از آن روز, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر می گویند در جلسه توجیهی روزانه که او را سفارش سواحل باز اگر دوباره آن را بلافاصله روشن هنگامی که آن رخ می دهد. یک اصلاح بهداشت و درمان به منظور اجازه می دهد سواحل برای باز کردن در نهایت می آیند اما.

هنوز که سردرگمی نمی شود مردم را از هجوم آوردند به شن و ماسه بعد سواحل و بنادر گفت: آنها می توانند. و در روز پنج شنبه همان به نظر می رسید درست از مسیرهای دوچرخه سواری.

ردندو بیچ شهردار لایحه برند سوار در کنار ساحل راه در دوشنبه, ارسال عکس در Facebook زیر نویس: "لا County سواحل و بنادر افتتاح مسیر دوچرخه سواری در تورانس و ردندو بیچ امروز!"

Bikeways که گذشتن از شن و ماسه بسته باقی مانده بود و حتی پس از سواحل باز به عنوان یک راه برای جلوگیری از گسترش بیشتر coronavirus.

که به نظر نمی رسد برای جلوگیری از دوچرخه سواران و عابرین پیاده در ردندو بیچ که صرف این اولین تعطیلات آخر هفته در ساحل, راه رفتن و در حال اجرا در طول مسیر به هر حال.

مسیر دوچرخه سواری از طریق ساحل منهتن به حال باز روز بعد از سواحل را به دلیل آن را نه در امتداد شن و ماسه که ممکن است اضافه شده اند سردرگمی برای عبور و مرور بیش از آخر هفته.

Hermosa ساحل, شورای شهر, در ضمن مجموعه ای به بحث در مورد بازگشایی آن رشته پیاده روی و مسیر دوچرخه سواری در روز پنج شنبه.

اما اسکله و ساحل پارکینگ بسته باقی می ماند تا اطلاع ثانوی با توجه به سواحل و بنادر. دستشویی و دوش در برخی از سواحل افتتاح در هفته گذشته است.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن