ماموران آتش نشانی که در پاسخ به مواد منفجره لا فروغ به طور فزاینده مقابله با بحران های منحصر به فرد در مرکز شهر

انفجار بزرگ روز شنبه که لس آنجلس را تکان داد' در مرکز شهر در منطقه شناخته شده به عنوان ابزار جنسی, منطقه, بین

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 اردیبهشت 1399

انفجار بزرگ روز شنبه که لس آنجلس را تکان داد' در مرکز شهر در منطقه شناخته شده به عنوان ابزار جنسی, منطقه, بین Skid Row و کمی توکیو بود و تنها آخرین فاجعه برای یک شدید تیم از آتش نشانان شده است که در برخورد با بلایای چند روز ،

برای سال های آتش نشانی ایستگاه شماره 9 — جمع بین وال استریت و سن پدرو خیابان در Skid Row با آن نسبتا جوان گروه از کارکنان — در خدمت مردم است که منفجر شده و به آنچه در حال حاضر شناخته شده جهانی به عنوان یک بحران — بحران اعتیاد به افراد بدون خانه و بیماری های روانی.

که بحران غم انگیز کمک کرده است را 121 ساله ایستگاه (فقط بلوک از دیزنی و سالن استیپلز سنتر) — یکی از L. A. 106 آتش خانه -- یکی از مهمترین و عمل بسته بندی شده در سراسر. یک ایستگاه اتش نشانی مجله بررسی در سال 2018 از 258 ایستگاه در ایالات متحده و کانادا یافت می شود که 9 بود شلوغ ترین ایستگاه های آتش نشانی در ایالات متحده با 33,380 کل تماس ها در سال 2017 — 22 درصد افزایش از 2015.

در حالی که آن را در میان کوچکترین ولسوالی شهرستان — فقط خجالتی از 1.3 مایل مربع — آن 63 اختصاص پرسنل چهره بزرگ حجم تماس اغلب مجبور ایستگاه 21 اولین پاسخ دهندگان کار هر 24 ساعت تغییر برای تبدیل شدن به مراقبت های اولیه برای یک غلظت مردم دچار بی خانمانی.

که بار رشد کرده است به سرعت در حال.

در سال 2014 وجود دارد 5,411 آتش نشانی و اورژانس پاسخ در ایستگاه 9 را کوچک منطقه است. در سال 2019 وجود دارد 21,431 با توجه به آتش نشانی.

برگرد. اندی عدل رئیس جمهور و مدیر عامل اتحادیه ماموریت نجات, که در خدمت Skid Row را بی خانمان می بیند تماس در هر روز است.

"آنها در حال شلوغ ترین ایستگاه های آتش نشانی که من می دانم در جهان است. و آنها به احتمال زیاد شلوغ ترین خطر ایستگاه های آتش نشانی که من می دانم در جهان است," او گفت:.

لس آنجلس آتش نشانان با ضربت بزمین کوبیدن یک ساختار آتش سوزی در 327 E. بوید سنت .و 3 خیابان پس از یک انفجار و یک میدی اعزام شد تا به عنوان چند آتش نشان زخمی شدند, را در لس آنجلس در روز شنبه, مارس 16 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

عدل که ماموریت نجات است که در داخل یک پیاده روی پنج دقیقه به آتش نشانی ایستگاه شماره 9 گفت: برای سال, ایستگاه در خدمت رشد جمعیت بی خانمان با بیماری که از مشکلات قلبی و ابتلا به دیابت به جرم به تلفات اعتیاد.

بافی از طریق این منطقه آشغال خیابان, آتش نشانان در پاسخ به دارویی و نقدی مواد مخدر مصرف بیش از حد و تیراندازی در مرکز شهر آسیب پذیر ترین مناطق. و آنها اغلب وجود دارد هنگامی که یک فرد شکستن از لحاظ جسمی و عاطفی. نیز وجود دارد که floodings و فجایع دیگر که اتفاق می افتد در چنین چگال محیط شهری است. ایستگاه 9 پاسخ به 109 ساختار آتش سوزی در سال 2019 بسیاری در بالا و افزایش ساختمان های مسکونی و صنعتی که نقطه مترو L. A.

"آنها در حال رفتن که در آن چند خواهد آج برای نجات مردم بی خانمان ویران و تمام عوارض که با آن" عدل گفت. "در حال حاضر آنها حتی بیشتر در معرض خطر با Covid-19 فاجعه است."

که فاجعه به ارمغان آورده است خطرات جدید به Skid Row که در آن اولین پاسخ دهندگان در حال برخورد با میان بدترین ترس از مقامات بهداشت عمومی: شلوغ و غیر بهداشتی محیط های که در آن جامعه گسترش ویروس است که یک نگرانی است. معلوم نیست که چگونه بسیاری از, اگر هر یک از ایستگاه 9 را آزمایش مثبت برای Covid-19 اما لس آنجلس آتش نشانی در مجموع از 28 عضو است که آزمایش مثبت برای Coronavirus.

در بالا از برخورد با ویروس' بهداشت عمومی تلفات آمد شب شنبه مارس 16, مدت کوتاهی پس از 6:30 بعد از ظهر در ایستگاه 9 منطقه.

آتش نشانان در حال حاضر در مسیر هنگامی که dispatchers دریافت تاییدیه آتش سنگین که از یک فروشگاه دود در 300 بلوک بوید خیابان در مرکز شهر لس آنجلس در حدود 6:37 بعد از ظهر شنبه.

وجود دارد یک انفجار عظیم.

موتور 9. کامیون 9. در معرض خطر است. آتش نشانان به پایین.

"Mayday! Mayday! Mayday" حلقه در یک ضبط از رادیو ترافیک در آتش.

Firegfighters بودند عقب نشینی از طریق دیوار از شعله. سنگ اسمانی بزرگ بود آنها را تعقیب پایین نردبان. آتش نشانان بودند خود را به آتش نیاز به پرتاب کردن خود سوخته سوئیچ.

هنوز از وضعیتی وخیم از صدمات به 12 ایستگاه شماره 9 آتش نشانان بیش از آخر هفته — ایستگاه تیم بود و تمایلی دوشنبه به صحبت علنی در مورد چگونه آنها نهفته شده است. همه آنها در دوره نقاهت جزئی تا متوسط می سوزد برای بسیاری از, اما با یک آتش نشان درد و رنج servere برنز, مقامات گفت. هر کدام متفاوت خطوط زمان برای زمانی که آنها را بهبود می یابند. سه منتشر شده است از بیمارستان است.

اما وزارت سخنگوی سروان. اریک اسکات گفت: بیش از آخر هفته که صدمات که تروما شنبه مردد حتی به عنوان 12 مجروح بهبود می یابند.

"این یک ضربه سخت است که نمی خواهد فراموش شود برای ایستگاه 9," او گفت:. "این یک زمان دشوار برای ما آتش ، ما شماره 1 نگرانی این است که به مراقبت از مصدوم را به عنوان به خوبی به عنوان سلامت روان از آتش نشانان که در صحنه است."

عدل که اغلب برای مقابله با بسیاری از مسائل دیده می شود هر روز تکرار اسکات.

"آنها بوده است و قهرمانان ما برای مدت زمان طولانی," او گفت:.

در ماه فوریه, PBS,' شیراز متصل پخش پشت صحنه نگاه در ایستگاه. برو اینجا https://www.pbs.org/video/fire-station-9-9syxup/.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب