LA County برگ درب باز برای مدرسه دانشگاه به بازگشایی ماه آینده

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی در مشورت با شهرستان های برتر آموزش و پرورش گفت: جمعه, جولای 13, که, شهرستان, مدرس

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 تیر 1399

لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی در مشورت با شهرستان های برتر آموزش و پرورش گفت: جمعه, جولای 13, که, شهرستان, مدرسه, دانشگاه ممکن است بازگشایی به دانش آموزان تماما یا بخشی در پاییز خروج از تصمیم گیری های دشوار در نهایت به مقامات محلی.

وی مدت کوتاهی پس از لس آنجلس Unified School District سرپرست Austin Beutner گفت: مدارس در آن منطقه — کشور دومین — نمی خواهد باز کردن کلاس های درس با فرد آموزش این سقوط در میان بدتر شدن بیماری همه گیر.

"در حال حاضر همه 80 ما در منطقه باید با برنامه در محل برای اطمینان از عدم وجود گسترش این ویروس گفت: شهرستان, سرپرست مدارس دبرا Duardo طی سخنان در یک ظهر جلسه توجیهی در coronavirus بیماری همه گیر. "در حال حاضر برنامه ما این است که تمرکز بر پیشگیری و اطمینان از دانش آموزان ما و کارکنان ما به خوبی آموزش دیده و درک اهمیت حفظ آن پروتکل."

این شهرستان در روز دوشنبه منتشر ارشاد جدید که مدارس باید دنبال کنید باید آنها را انتخاب کنید برای بازگشایی, از جمله مهار و پاسخ برنامه. از شنبه تصمیم گیری خواهد بود سمت چپ به مدارس به صورت جداگانه. اما که می تواند فقط به عنوان به خوبی تغییر از یک روز به بعد مقامات اذعان کرد با توجه به ماهیت این بیماری همه گیر است.

هدایت در حالی که مشتاقانه در انتظار برای هفته همراه با هشدارهای مهم در بالا یعنی که آن را بر اساس انتظارات که شرایط اجازه خواهد داد بازگشت گسترده به فرد در K-12 آموزش و پرورش برای 2020-21 سال تحصیلی.

در طول Duardo بیانیه روز شنبه او ارائه نمی دهد هر دلیلی که چرا دانشگاه نمی تواند بازگشایی به عنوان طولانی به عنوان پروتکل های ایمنی در محل مانند فاصله فیزیکی و چهره پوشانده اند. LACOE ندارد اقتدار قانونی بیش از مناطق دیگر از نظارت و هدایت سیاست.

"هدف ما این است که برای آوردن دانش آموزان به مدرسه با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است" Duardo گفت. "ما می دانیم که افراد جوان یاد بگیرند که بهترین در کلاس درس مشغول با معلمان خود و دوستان است. در حالی که ما مشتاق به بازگشایی مدارس و سلامت و ایمنی دانش آموزان و کارکنان و معلمان باید اول آمده است."

شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر گفت: پروتکل جدید نیست که از شهرستان به طور خاص نشان می دهد بازگشایی مدارس با کلاس, آموزش, اما, راهنمایی ارائه می کند توانایی به انجام این کار اگر مقامات محلی را انتخاب کنید برای انجام این کار.

"این تصمیم (به بازگشایی دانشگاه ها) باید هدایت شود هر مدرسه منطقه با توجه به سطح جامعه انتقال و آنچه علم به ما می گوید در مورد خطر" فرر گفت: هر چند او از ارائه جزئیات به آنچه در آستانه ممکن است باعث چنین مورد توجه است.

"با توجه به نیاز به در نظر گرفتن سطح جامعه انتقال هر منطقه مدرسه و خانواده باید آماده برای این احتمال که مدارس بازگشایی به عنوان اصل برنامه ریزی شده" فرر گفت: وضعیت "سخت و جدی واقعیت است."

زمانی که مدارس بازگشایی فرر گفت: انتظار می رود تجربه بسیار متفاوت خواهد بود با آموزش از راه دور ادامه به بخشی از برنامه درسی.

"برخی از محبوب ترین جنبه های تجربه مدرسه ممکن نخواهد بود در حال حاضر اگر آنها نیاز به تماس با ما برای مدت زمان طولانی" گفت: فرر سابق مدیر مدرسه.

Coronavirus گسترش این هفته ادامه داد: دوم آن افزایش موارد آوردن مجموع در شهرستان لا به حدود 135,000 موارد و نزدیک به 4000 مرگ و میر. تقریبا 2,100 نفر در بیمارستان مربوط به COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس که از دوشنبه.

"این ویروس در حال حاضر ماهواره در جامعه ما" فرر گفت. "ما نیاز به انجام بهترین ما می توانیم برای محافظت از فرزندان ما و معلمان ما. برای خانواده ما می دانیم که چگونه استرس زا است و ما تشخیص اختلال روحی و تحول بسیاری در حال رفتن را از طریق."

زمانی که مدارس بازگشایی Duardo گفت: آنها باید مناسب تجهیزات حفاظت شخصی که تنها بخش کوچکی ارائه شده توسط دولت است.

فرر عنوان اهمیت آزمایش در مدارس گفت: آن را بیشتر مفید برای تماس با ردیابی فرایند ردیابی کردن شناخته شده شیوع و تعیین کننده که ممکن است آلوده. چون coronavirus نتایج آزمون در حال حاضر حدود چهار روز صبر کنید تست برگزار محدود اهمیت فرر گفت.

"همانطور که ما یاد بگیرند که بیشتر و بیشتر تست ظرفیت" فرر گفت: "ما ممکن است نگاه نزدیک در تست در مدارس است."

خانواده های کسانی که در تلاش برای مدیریت از راه دور-آموزش و پایین نگه داشتن یک کار تمام وقت است. Duardo گفت: شهرستان خواهد ارائه پشتیبانی می کند.

"ما در حال کار بر روی مشارکت برای پیدا کردن جایگزین مکان برای حمایت از خانواده هایی که نیاز به مهد کودک و یا مبارزه با یادگیری" Duardo گفت. "هر کس در L. A. شهرستان می تواند در حمایت از تلاش های ما برای رسیدن دانش آموزان به کلاس درس با زیر بهداشت عمومی دستورالعمل."

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب