LA County رهبران به مطالعه بسته شدن مردان زندان مرکزی ظرف یک سال

لس آنجلس سرپرستان روز یکشنبه گفت: برای بررسی آنچه که آن را برای بستن این زندان مرکزی در یک سال.سرپرستان هیلدا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 4 تیر 1399

لس آنجلس سرپرستان روز یکشنبه گفت: برای بررسی آنچه که آن را برای بستن این زندان مرکزی در یک سال.

سرپرستان هیلدا سولیس و شیلا Kuehl معرفی ایده اواخر در یک ماراتن جلسه روز سه شنبه پس از یک سری از اقدامات مربوط به حال تایید شده توسط پنج عضو هیئت مدیره.

بسته شدن پیری زندان شده است در جدول برای سال, اما بحث و گفتگو در روز سه شنبه یک گام به پیش رفت تصرف در موجی از اعتراضات در پی مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که 25 مه در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. پس از خشم بیش از خشونت پلیس را به زیر طاق در دیگر شکستگی در سیستم عدالت کیفری از جمله حبس و نرخ تکرار جرم سال است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم از رنگ.

"با وجود آن بسیاری از مشکلات گسترده تاثیر COVID-19 همه گیر نشان داد که کاهش اتکا به حبس یک هدف دست یافتنی" با توجه به پیش نویس اولیه این حرکت که سرپرستان نمی خواهد رای در اولین تا زمانی که هیئت مدیره جلسه بعدی در تاریخ 7 ژوئیه.

یک زندانی در لس آنجلس کلانتر مردانه مرکزی زندان است. (عکس از هانس Gutknecht فایل عکس)

Solis با اشاره به جمعیت زندان شده است که از کاهش 17,000 قبل از coronavirus به زیر 12,000 در حال حاضر به عنوان مقامات نگاهی به آزادی که آنها می توانند به کمک شامل گسترش coronavirus.

اساسا مقامات می گویند این بیماری همه گیر -- حتی با آن وحشتناک تلفات در بشریت — به دست چه سال از مبارزه نمی تواند: کاهش county بزرگ زندان جمعیت.

نیاز به درمان و مراقبت است که جمعیت بیمار روانی زندانیان زیربنای حرکت می کند. اما مقامات می گویند که نیاز به بودجه کافی است.

حدود 18 درصد از لس آنجلس زندان زندانیان می تواند منحرف به جامعه-سلامت روان در برنامه های درمان, با توجه به مطالعه منتشر شده در ماه ژانویه توسط سانتا مونیکا فکر مستقر در برامدگی لبه طبقات سنگ.

تقریبا 30 درصد از زندانیان در زندان شهرستان رنج می برند از بیماری های روانی و یا مستقر در یگان های خاص و/یا تجویز داروهای روان گردان با توجه به برامدگی لبه طبقات سنگ Corp. مطالعه که ارائه شد به لس آنجلس هیئت ناظران در روز سه شنبه. بیش از 60 درصد از کسانی که زندانی هستند مناسب نامزدها برای انحراف بر اساس مجموعه ای از بالینی و قانونی و عوامل بررسی توسط برامدگی لبه طبقات سنگ.

طرفداران اصلاحات تحت فشار بوده اند برای یک سیستم غیر متمرکز از امکانات جامعه در حالی که این شهرستان تلاش کرده است با نحوه ارائه مراقبت با کیفیت به صورت ذهنی زندانیان بیمار که نیاز به باقی می ماند پشت میله های زندان.

لس آنجلس مقامات بلند اذعان کرد که زندان است و نه بهترین مکان برای درمان بیماری های روانی است و می تواند همه چیز را بدتر کند. مقامات می گویند که آن را ارزان تر به پرداخت هزینه برای برنامه های جامعه نسبت به نگه داشتن مردم در بازداشت است. مقامات قرار داده و برآورد هزینه روزانه حبس در 600 دلار هر زندانی در مقابل 70 دلار برای جامعه مراقبت.

قرار دادن یک جدول زمانی در اختتامیه تسهیلات شد و آخرین در یک سری از مراحل است که منعکس کننده بسیاری از شهرستان رهبران رویکرد به عدالت کیفری.

در ماه مارس فقط قبل از همه گیر در زمان ریشه در L. A. شهرستان مدیره تصویب "مراقبت-برای اولین بار در زندان گذشته" نقشه راه ایجاد یک سری توصیه برای چگونه برای ایجاد جایگزین برای حبس.

اگر تایید حرکت خواهد مستقیم county کارکنان برای آمدن به عقب با یک گزارش در مورد چگونه واقع بینانه از آن خواهد بود برای بستن این زندان در سال, بررسی تاثیر بر سایر بازداشتگاه ها و مراحل است که مورد نیاز خواهد بود.

و همچنین شروع یک هزینه-تجزیه و تحلیل چقدر این شهرستان را نجات دهد با بستن مرکز شهر امکانات.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این داستان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن