LA County رهبران تایید گسترده ضد نژادپرستی در دستور کار

L. A. شهرستان رهبران به اتفاق آرا تصویب یک استراتژی برای فشار علیه سیستمیک نژادپرستی و تعصب در لس آنجلس فرایند

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 مرداد 1399

L. A. شهرستان رهبران به اتفاق آرا تصویب یک استراتژی برای فشار علیه سیستمیک نژادپرستی و تعصب در لس آنجلس فرایندهای سیاست و خدمات است.

تلاش — "ایجاد یک زاد نژادپرستی لس آنجلس دستور کار سیاست" — اول-از-آن-نوع پیشنهاد به خلاص شدن از شر این شهرستان از بسیاری از آنچه می گویند ساختاری نژاد پرستی است که به خودی خود آشکار در اجرای قانون سیاست های که در زندان نامتناسب تعداد از مردم سیاه و سفید ایجاد می کند افراط در ثروت و فقر و سوخت و نابرابری در آموزش و پرورش و مسکن و بهداشت و درمان گفت: L. A. شهرستان سرپرست مارک ریدلی-توماس.

"این زمان را برای شهرستان به آدرس نژادپرستی سیستماتیک به خصوص که ناعادلانه معایب تاریخی آسیب جوامع – اصولا در میان آنها خواهد بود آمریکایی های آفریقایی تبار — هر چند نه منحصرا" او گفت:.

ریدلی-توماس معرفی حرکت برای ایجاد شهرستان "دستور کار" که در مقابل هیئت مدیره در روز سه شنبه. آن را گذاشته یک نوع هدایت بیانیه برای سیاستگذاری در یک لحظه کلیدی در تاریخ این شهرستان در میان گسترده ناآرامی های اجتماعی و یک بیماری همه گیر.

حتی روز سه شنبه جلسه شامل موارد متعددی است که به دنبال از بین بردن اشکال سنتی از بوروکراسی اعم از سیستم عدالت کیفری به بهداشت و درمان.

از جمله برنامه ها و سیاست های اجرا شده و نظارت های مختلف شهرستان بخش را مكيدند در سراسر پرجمعیت ترین شهرستان در کشور است. آنها عبارتند از: اشتغال, زمین, استفاده از, آموزش و پرورش, رای گیری, مسکن, سلامت, هنر و موزه ها و زیرساخت عدالت و کهنه خدمات محیط زیست, حمایت, خدمات اجتماعی و اقتصاد است.

ریدلی-توماس گفت: عدم وجود فضای باز در جوامع کم درآمد مشکلات با سیستم پرورش مراقبت و نابرابری در حبس هستند و همه نتیجه نسل از شهرستان دولت که سیاست تصمیم گیری شد و اریب با تعصب.

او اشاره کرد که این روز را در شهرستان حرکت کرده و در مسیر درست با استناد به این بخش سر خود را متعهد به تصمیم گیری است که پیشبرد نژادی عدالت در اشتغال و خدمات اجتماعی در میان چیزهای دیگر.

در واقع. همکار خود را سرپرستان اذعان کرد که این حرکت بود که دیر شده — با اشاره به هیئت مدیره بیشتر موضع مترقی در سیاست اما همچنین اشاره کرد که این کافی نیست.

سرپرست هیلدا سولیس گفت: "ضد نژادپرستانه" سیاست در دستور کار بخشی از میراث Rep., John Lewis, رهبر حقوق مدنی که روز جمعه درگذشت. برای Solis, سه شنبه اقدام شد یک لحظه به پرداخت ادای احترام به لوئیس " میراث "به دنبال خوب مشکل است."

حرکت hones در این سناریو رو سیاه مردم در L. A. شهرستان — مبارزه است که به خط مقدم از توجه عمومی در میان COVID-19 شیوع. در L. A. County, بیماری گرفته زندگی از 11 درصد از شهرستان و میر — در حالی که مردم سیاه و سفید را تشکیل می دهند تنها 9 درصد از جمعیت شهرستان. اما این بار شانه های یک جامعه که دسترسی کمتری به خدمات بهداشتی دسترسی کمتری به مسکن ماندگار شدید فقر و خرس نامتناسب فشار از سیستم عدالت کیفری مقامات می گویند.

هیئت مدیره اقدام روز سه شنبه خواهد شد:

  • مجموعه به یک حرکت یک ارزیابی از شهرستان سیاست ها و شیوه های;
  • شناسایی هر چیزی در سیستم که جلوگیری از آمریکایی های آفریقایی تبار از پیشرفت در شهرستان دپارتمان نردبان شغلی; abd
  • حمایت از لس آنجلس بی خانمان خودگردان طرح به پیشرفت 67 پیشنهادات در کمیته موقت برای افرادی که دچار بی خانمان.

همچنین این اقدام خواستار سالانه ردیابی پیشرفت است که نتیجه هر سال در یک "دولت از لس آنجلس" گزارش.

مدافع ریکاردو گارسیا گفت سیستمیک نژاد پرستی یک واقعیت است دفتر خود را می شنود در مورد هر روز از مشتریان خود را. او با حمایت هیئت مدیره اقدام روز سه شنبه اشاره کرد که در حالی که آن را یک "aspirational دید."

گروه سران و مقامات منتخب روز سه شنبه گفت: آنها تجربه کرده اند نژادپرستی — چیزی که آنها را سوار به در وهله اول.

"در این لحظه ما است. این است که ما فرصت به عنوان یک شهرستان را به جایگاه ما در مقابل این جنبش است که تعریف زمان ما" گفت: L. A. شهرستان مدیر عامل Sachi Hamai.

اقدام به تصویب چنین اندازه گیری می آید در میان اجتماعی ادامه داد تنش در این بیدار مارس 25 مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در بازداشت سفید مینیاپولیس افسر پلیس است. افسران استفاده از زور مانع فلوید از تنفس حتی به عنوان افسران دیگر ایستاده بود.

فلوید مرگ باعث اعتراض ملی علیه خشونت پلیس و سوء رفتار. اما در بحث حرکت خود را در روز پنج شنبه ریدلی-توماس قرار داده و شهرستان مسائل گسترده تر در بافت تاریخی.

در بحث حرکت پیش از جلسه ریدلی-توماس hearkened بازگشت به هیئت مدیره حمایت از اقامت اجباری در طول جنگ جهانی دوم است. رهبران محلی به اتفاق آرا تصویب یک قانون به اصرار رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت ادامه با فرمان اجرایی 9066 در فوریه 1942 مجبور 120,000 نفر از تبار – نزدیک به یک سوم از که از لوس آنجلس — برگزار می شود در اردوگاه به مدت سه سال. هیئت مدیره در سال 2012 صورت گرفت که عمل کردن کتاب ریدلی-توماس گفت.

ریدلی-توماس نیز اشاره کرد خود تجربه زندگی در یک شهرستان که تجربه وات شورش بیشتر شورش پس از سال 1992 محاکمه پلیس لس آنجلس offcers به اتهام ضرب و شتم رادنی کینگ — و در حال حاضر ناآرامی های گسترده در پی مرگ فلوید در مینیاپولیس Breonna تیلور در کنتاکی و اخیرا تیراندازی مرگ آندرس Guardado, 18 سال, پیر گارد امنیتی نمایندگان در در گردنا ماه گذشته.

Guardado مرگ برانگیخته تجدید تنش با هیئت ناظران این شهرستان غیر نظامی کمیسیون نظارت و شهرستان دفتر بازرس کل در یک طرف و L. A. County Sheriff الکس بیانوبا دیگر — بیش از دسترسی به مدارک و شواهد در پرونده و سوابق.

شهرستان مقامات می گویند که عدم استفاده از زور داده ها در سطح شهرستان باعث می شود آن را سخت به ارزیابی چقدر بزرگ تاثیر اجرای قانون سوء می تواند در آمریکایی های آفریقایی تبار.

آنچه مشخص است با توجه به حرکت است که مردم سیاه و سفید نشان دهنده:

  • 27 درصد از مردم کشته و یا به شدت مجروح و توسط اجرای قانون در این شهرستان در سال 2017;
  • نزدیک به 30 درصد از کل جمعیت در شهرستان زندانهای; و
  • 34 درصد از جمعیت را تجربه بی خانمانی.

مقامات می گویند زمان آن رسیده است برای چنین اقدامات است. و ریدلی-توماس' آخرین حرکت می آید به عنوان یک هیئت مدیره نسبتا سیاسی تراز وسط قرار دارد به نظر می رسد برای هدایت شهرستان نسبت به سیاست جایگزین حبس از جمله بسته شدن این زندان مرکزی و خواستار پاسخگویی از اجرای قانون است.

"ما باید تحمل بیش از حد بیش از حد طولانی" ریدلی-توماس گفت. "ما می توانیم مجموعه ای استاندارد. یک استاندارد ملی است. هیچ کس ادعا آن است برای رفتن به آسان ... ."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب