با بیشتر آموزش آنلاین, آینده, San Gabriel Valley پدر و مادر می گویند, 'در حال حاضر چیست؟'

فراموش نکنید back-to-school خرید. این اوت پدر و مادر در دره سان Gabriel نمی خواهد که برای خرید لباس های جدید ب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 28 تیر 1399

فراموش نکنید back-to-school خرید. این اوت پدر و مادر در دره سان Gabriel نمی خواهد که برای خرید لباس های جدید برای بچه های خود را و یا آنها را دریافت کنید مدل های جدید عکس روز.

بسیاری از مدارس در ایالت کالیفرنیا را به سقوط و آموزش آنلاین به جای سنتی در کلاس های حضوری Gov. گاوین Newsom جمعه اعلام کرد.

"همه ما ترجیح می دهند در فرد کلاس درس آموزش و پرورش ... اما تنها اگر آن را امن" Newsom گفت: در طول کنفرانس خبری روزانه. "ایمنی بنیادی است. ایمنی و در نهایت باعث می شود عزم در مورد چگونه ما در مورد آموزش بچه های ما."

در Newsom در اطلاعیه ای از دانشجویان که در یکی از شهرستانها که در آن coronavirus در حال گسترش است را به یاد بگیرند از خانه. لس آنجلس, که, گزارش, یک روز جدید با کیفیت بالا از coronavirus موارد در پنج شنبه, جولای 16, یکی از کسانی که.

مدارس می توانند برای بازگشایی در دانشگاه آموزش بعد از آن در سال اگر شهرستان که آنها در آن قرار دارد نشان می دهد کاهش در caseloads, Newsom گفت.

دولت فراگیر سفارش می آید پس از لس آنجلس مقامات بهداشت گفت: مدرسه محلی ولسوالی می توانید تصمیم بگیرید که چگونه به بازگشایی برای سقوط. حتی قبل از Newsom سفارش برخی از مناطق در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد برای رفتن آنلاین برای سقوط.

هنوز هم دیگران از جمله معبد شهر متحد اعلام کردند که با اتخاذ یک هیبرید برنامه یادگیری معنی کلاس خواهد بود تا حدی آنلاین و تا حدی در فرد است. اما در یک ایمیل فرستاده شده به پدر و مادر در جمعه اعلام کرد که منطقه در آن می تواند به صورت آنلاین برای سقوط.

واله Lindo مدرسه منطقه در سوت ال مونته نیز تا به حال نگه داشته و امکان باز برای یادگیری ترکیبی اما در بیانیه ای ارسال شده به این گروه خبری توسط سرپرست لین Bulgin همه واله Lindo مدارس آغاز خواهد شد سال آنلاین بیش از حد.

در حالی که دره سان Gabriel پدر و مادر واکنش نشان داد و با کمک خود کودکان, بهداشت و رفاه, آموزش از راه دور در حال حاضر مسائل. برخی از آنها مطمئن نیستید که چگونه آنها قادر خواهید بود برای نظارت بر آموزش و پرورش فرزندان خود در حالی که مشغول به کار در همان زمان.

اول ایمنی

وندی تورس دارای دو فرزند در بلدوین پارک یکپارچه مدارس. او پسر دانیل دارای کهير کمبود او گفت: بنابراین او شده است "پارانوئید" در مورد گسترش coronavirus.

"من فکر می کنم آنها امن تر در خانه," او گفت: از طریق تلفن در صبح روز جمعه.

دانیل افزایش junior در بلدوین پارک دبیرستان و تورس و دخترش, الکس, یک ورودی پنجم-گریدر مرکزی در مدرسه ابتدایی.

زمانی که مدارس توقیف درهای خود را در بهار او گفت که فرزندان او نمی باید بیش از حد مشکل تطبیق با تغییرات. دانیل, 16, "کامپیوتر زرنگ و دانا" او گفت: پس او را برداشت تا آموزش آنلاین نسبتا به آسانی.

به عنوان یک معلم خودش در کامپتون یکپارچه مدرسه تورس بود قادر به کمک به الکس با یک درسی به او کمک او نیاز دارید.

"من احساس می کردم که او یادگیری بیشتر با من," او گفت: از طریق تلفن در صبح روز جمعه. "او که یکی توجه با من. زمانی که من می خواهم به اوج خود زوم درس برخی از بچه ها پریدن روی تخت و در حال اجرا در اطراف با دوربین های خود را."

مشابه ضریب اطمینان از ایمنی به اشتراک گذاشته شده توسط برایان طباطبایی و یک معلم در ال مونته دبیرستان که پسر یک ورودی کلاس اول در Orangewood ابتدایی در وست کووینا.

"اگر ما بازگشت به مدرسه های ما را به ویروس" گفت: ذکر اخیر گسترش coronavirus در شهرستان وست کووینا سالن. "آن را به اتفاق می افتد."

در حالی که خانواده ممکن است امن تر همسر او نیز یک معلم به طوری که او گفت: آن را دشوار است برای آنها برای پیدا کردن زمان برای آموزش دانش آموزان خود و پسر خود را بیش از حد. هنوز طباطبایی گفت: او را ممتاز اذعان خانه خود را تا مقدار زیادی از فضا و قوی Wi-Fi قابلیت های.

از دست رفته

نه هر کس خوشحال است. رابی Greep نا امید پسرش, J. T., نمی سنتی سال آخر در گلندورا دبیرستان است که بسیاری از سالمندان به خصوص پس از J. T. Greep است اهمیت در مدرسه فوتبال تیم. Greep گفت که او نگران پسرش را کمتر جذب چشم انداز این سال است.

Greep نیز یک معلم در Arcadia دبیرستان و او به دنبال به جلو به دیدن دانش آموزان خود را در فرد.

"این ناامید کننده است," او گفت: توسط تلفن. "من دوست ترکیبی گزینه است. من خوش شانس چون منطقه ما حمایت می کند اما حتی با تمام این تکنولوژی آن را نا امید کننده بود."

او کمک می کند تا آموزش نیازهای ویژه دانش آموزان پس از آموزش از راه دور بود به خصوص دشوار وجود دارد چرا که او می خواهد برای دیدن و ارتباط برقرار کردن با دانش آموزان خود را چهره به چهره.

او نه تنها پدر و مادر را ترجیح بازگشت دانش آموزان به کلاس های دانشگاه. جنیفر Hauge, یک پدر و مادر از دو در معبد شهر متحد و نا امید شده بود توسط Newsom جمعه سفارش است چرا که او می خواهد بچه های خود را برای دریافت کامل تجربه آموزشی.

بنابراین او گفت: او را کشیدن بچه ها او را از مدرسه منطقه به تحصیل آنها در خانه به جای چرا که اگر آنها باید یاد بگیرند که از خانه به هر حال Hauge می خواهد آزادی انتخاب برنامه درسی خود را.

"گاهی اوقات من فکر می کنم وجود دارد قطع ارتباط بین دولت و رهبران و معلمان در کلاس درس," او گفت: توسط تلفن.

Hauge معتقد است که علم نشان می دهد که کودکان می تواند بازگشت به مدارس در راه امن است اما می داند که چرا پدر و مادر و معلمان محتاط هستند. اما بیش از آموزش و پرورش ارائه شده در فرد حضور و غیاب ارائه می دهد دیگر درس های زندگی مانند توسعه شخصیت و نحوه ارتباط برقرار کردن با دیگران است.

"بچه ها من از دست دوستان خود," او گفت:. "اگر آنها به حال یک آرزو آنها آرزو COVID دور. این دلخراش را به آنها توضیح دهید که قصد ندارم به اتفاق می افتد."

نویسنده کارکنان کمال Shultz کمک به این داستان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب