LA County, افزایش, تماس, ردیابی, دولت, آماده به آزادی بیشتر زندانیان به عنوان coronavirus نرخ بهره

لس آنجلس عمومی وزارت بهداشت در ادامه به سطح شیب دار بالا تماس ردیابی تلاش به عنوان موارد coronavirus را افزایش

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 تیر 1399

لس آنجلس عمومی وزارت بهداشت در ادامه به سطح شیب دار بالا تماس ردیابی تلاش به عنوان موارد coronavirus را افزایش دهد.

مقامات اعلام کرد 51 کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر و 2,667 موارد جدید جمعه, جولای 10. آورده است که مرگ و میر به 3,738 و تعداد کل موارد پس از همه گیر شروع به 127,358 — در همان روز ایالات متحده به عنوان یک کل پیشی گرفته 60,000 روزانه موارد برای اولین بار.

یک روز قبل از مسئولان شهرستان گفت: آنها در حال دیدن "در مورد داده ها روند" با تعداد روزانه موارد به دنبال مانند آنها ماه قبل از زمانی که بسیاری از کارشناسان فکر منطقه برخورد کرده بود اوج این بیماری همه گیر.

شکوه 2,500 روزانه موارد به عنوان شهرستان را یک بار دیگر جمعه تبدیل به یک اتفاق معمول است. و لس آنجلس است که به تنهایی نیست.

کالیفرنیا به عنوان یک کل را دیدم 7,798 موارد جدید جمعه آوردن ایالت مجموع به 304,297. دولت هفت روز به طور متوسط به پنج بود 8,009 — افزایش 1,184 نسبت به قبلی هفت روز به طور متوسط با توجه به California Department of Public Health.

ایالات متحده در ضمن شکسته است خود را ثبت روزانه موارد جدید هفت گذشته 11 روز و آریزونا و فلوریدا و تگزاس شاهد بدتر شدن بیماری.

و همه گیر نیز یک رکورد جهانی جمعه با 228,102 موارد جدید, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

در شهرستان لا مقامات کار کرده اند برای دریافت سلاح های خود را در اطراف بدتر شدن بیماری همه گیر.

عمومی وزارت بهداشت در حال حاضر بیش از 1500 تماس با ردیاب مصاحبه با ساکنان شهرستان که آزمایش مثبت برای COVID-19 یک پرش بزرگ از 200 کارکنان که ترسیم تماس از دیگر بیماری های مسری قبل از همه گیر.

کسانی که تست مثبت باید انتظار یک شهرستان لا بهداشت عمومی متخصص برای تماس با آنها در مورد امکان مواجهه و شناسایی دیگران که ممکن است همچنین در معرض عفونت, مقامات گفت.

در جمعه شهرستان گزارش 9 درصد مثبت نرخ 1.3 میلیون که تست شده اند برای ویروس; روزانه مثبت نرخ بر اساس هفت روز نورد متوسط بود 10 درصد از جمعه.

وجود دارد 1,995 مردم در بیمارستان بستری witht ویروس به عنوان جمعه 26 درصد از آنها در بخش های مراقبت ويژه و 17 درصد از آنها در هواکش.

"همانطور که ما همچنان به افزایش موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان گفت:" باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی "مهم است به یاد داشته باشید که اگر شما فکر می کنم شما می تواند مثبت باشد و در حال انتظار نتایج تست به ماندن در خانه و عمل به عنوان اگر شما در حال مثبت برای COVID-19."

این به این معنی خود جدا برای 10 روز و 72 ساعت پس از علائم و تب فروکش او اضافه شده است.

از کسانی که فوت کرد که از جمعه 32 نفر بودند که بیش از سن 65 28 از آنها شرایط بهداشتی اساسی; 14 نفر بین سنین 41 و 65 سال نه از آنها زمینه مسائل بهداشتی و سه نفر بین 18 و 40 سال تمام از آنها از شرایط اساسی.

شماره های شهرستان روز جمعه گزارش داد نمی عبارتند از: به روز رسانی آمار و ارقام از ساحل طولانی و پاسادنا که هر دو باید خود را سلامت بخش است.

ساحل طولانی در روز جمعه گزارش داد چهار اضافی coronavirus مربوط به مرگ و میر و 74 مورد جدید. در سراسر شهر بود تلفات آمار 145 و تعداد کل موارد بود 5,246.

پاسادنا در ضمن گزارش داد دو نفر کشته شده بود — آوردن تلفات خود را به 100. این شهر همچنین گزارش هفت مورد جدید جمعه در مجموع از 1,460.

لا مسئولان شهرستان در روز جمعه یک بار دیگر از مردم خواست در خانه بمانند و اگر آنها افراد مسن و یا مشکلات جدی در زمینه شرایط بهداشتی; هر کس دیگری نیز باید در خانه بمانند تا حد امکان محدود کردن فعالیت های مورد آنچه ضروری است — حتی اگر برخی از غیر ضروری کسب و کار باز است.

لا ساکنان شهرستان نیاز به اقدام فوری برای کند کردن این ویروس را گسترش گفته مقامات یادآوری ساکنان به سایش پوشش صورت جسمی فاصله زمانی که خارج از خانه و دستهای.

کالیفرنیا مقامات در ضمن به زودی یکی دیگر از 3,100 زندانیان از زندانها در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. در تمام دولت در حال حاضر برنامه ای برای انتشار در مجموع بیش از 10000 زندانیان و یا نزدیک به 10 درصد از زندانیان به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تلاش کرده است برای پاسخ به تشدید فشار از طرفداران قانونگذاران و قضات فدرال.

آخرین مرحله مشخص شده در یادداشت سه شنبه پیش بینی شده است به زودی رایگان در مورد 3,100 زندانیان با اعطای اکثر یک بار سه ماه اعتبار. این شرح دیگر اقدامات محدود کننده است که انتظار می رود به سرعت به انتشار حدود 7000 زندانی شش ماه قبل از آنها به طور معمول می شده اند paroled.

"برای ادامه به طور موثر مبارزه با این ویروس ما باید با ایجاد فضای بیشتر در زندانهای ما هر دو به گسترش فیزیکی فاصله به سرعت COVID‐19 را گسترش و به سهولت برخی از چالش های بسیار زیاد کارکنان هر روز" California Department of Corrections و توانبخشی, منشی, رالف دیاز گفت: در یادداشتی به تمام زندانیان پنج شنبه.

او گفت که 12 هفته اعتبار امر "به هر کس در CDCR بازداشت" به جز کسانی که در انتظار اعدام, خدمت, زندگی بدون آزادی مشروط یا که باید جدی نقض قوانین بین 1 مارس و جولای 5.

این بدان معناست که این امر در مورد 108,000 زندانیان این گروه تخمین زده می شود و باعث می شود حدود 3,100 واجد شرایط برای انتشار به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده. در میان آنها زندانیان در دولت آتش نشانی اردوگاه هایی که دیده رو به کاهش تعداد نسخه های قبلی باید نصب شده است.

کریستین Ward, مدیر اجرایی قربانیان جرم داد, گفت که او نگران است با نرخ منتشر شده است.

"ما باور داریم که COVID-19 ارائه شده این دولت با یک طوفان کامل برای استفاده در تلاش برای خالی کردن ایالتی کالیفرنیا در زندانها و زندان," او نوشت: در بیانیه ای اعلام کرد: "این بیماری همه گیر باید استفاده نمی شود به عنوان یک راه اندازی هیئت مدیره برای خالی کردن زندانها که در نهایت آن را به تاثیر منفی عمومی ایمنی است."

آسوشیتدپرس و نیویورک تایمز کمک به این گزارش.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب