اسب مسابقه: Toinette برنده سانتا آنیتا Wilshire سهام

آن را حافظ به وسیلة ستاره آورده است که دو مسابقه برنده خط به چهار $100,000 درجه سوم Wilshire سهام در سانتا آنی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 تیر 1399

آن را حافظ به وسیلة ستاره آورده است که دو مسابقه برنده خط به چهار $100,000 درجه سوم Wilshire سهام در سانتا آنیتا, اما روز متعلق به سالن از شهرت مربی نیل درایسدیل.

Toinette این 3-5 مورد علاقه به درایسدیل خود را برای اولین بار از دو مدرج-مخاطرات پیروزی در بعد از ظهر در Wilshire در حال اجرا توسط 2 3/4 طول در حالی که تکمیل 1 مایل در چمن در 1:35.20 تحت دیدار پیشرو سوار Flavien Prat.

سپس حدود 50 دقیقه بعد در بلمونت پارک درایسدیل-آموزش Oleksandra را 2-1 مورد علاقه بسیج به ضرب و شتم پسران توسط یک گردن با جوئل روساریو سرنشین در $200,000 کلاس من جیپور سهام در 6 furlongs در چمن.

حافظ به وسیلة ستاره رفت به Wilshire خاموش پیروزی در درجه من Gamely مخاطرات و درجه دوم Buena Vista, اما او هیچ بازی برای Toinette ساخت او برای اولین بار شروع به پس از به پایان رساندن چهارم در درجه من مادر در دل مار در دسامبر. 1.

"شما همیشه کمی نگران هنگامی که یک اسب تا به حال شش ماه خاموش" 72 ساله درایسدیل گفت. "این فوق العاده است که او را به عقب."

درایسدیل چند ویژه بانوان در انبار و Toinette 5 سال از گم شدن پدر به ثمر رساند چهارم مدرج-خبر پیروزی خود را حرفه ای. به طور کلی او را برنده 8 12 برای درآمد از $566,720.

Toinette شد در مقابل از طریق باز 23.89 سه ماهه اول تسلیم منجر به کولی روح که دومی ساخته شده یک حرکت اولیه تا پشت با مایک اسمیت روی و سپس در زمان فرماندهی دوباره در بالای کشش در حالی که نقشه کشی دور.

قرمز شوخی یک 14-1 longshot در زمان دوم یک و نیم ظهر در مقابل Querelle در پنج اسب زمینه این سایت متعلق به fillies و مادیان. حافظ به وسیلة ستاره در یک نحو نامشخصی ضعیف شروع شد و هرگز یک عامل در کشش به پایان رسید و آخرین.

"وجود دارد هیچ سرعت" Prat گفت. "او کمی تازه است. او به من در زمان به مسابقه. (کولی روح) ساخته شده حرکت به سمت خارج از مسابقه به رفتن. اسب من در زمان کمی استراحت بود و او در این مسابقه از وجود دارد. من نمی خواهم به این منجر شود بنابراین من خوشحالم که وجود دارد یک اسب ساخته شده است که حرکت و ساخته شده برخی از سرعت."

در ضمن 3,000 مایل دور Oleksandra بسیج از گذشته در هشت اسب جیپور به لبه Kanthaka, 16-1, در حالی که برنده شدن برای هفتمین بار در 15 شروع می شود. این بود که 6 سال از پادشاهی حیوانات کلاس اول من پیروزی است.

"او قرار داده تا عملکرد عالی و خوب در پایان" روساریو گفت: بلمونت پارک تبلیغات. "او یک اسب است."

پیروزی به دست آورده Oleksandra تمام هزینه های پرداخت شده سفر به Breeders' Cup چمن با حداکثر سرعت دویدن در ماه نوامبر در purple entertainment.

درایسدیل برنده سوم مسابقه روز شنبه زمانی که آب کلم پیچ 7-5 مورد علاقه, برنده 11th نژاد $20,000 قبل از ازدواج claimer با ادوین مالدونادو روی.

در سانتا آنیتا دو دیگر مخاطرات مسابقات روز شنبه:

— تبانی توهم ساخته شده از آن چهار پیروزی در پنج عمر شروع می شود و برنده مبلغ 100,000 درجه سوم Lazaro Barrera سهام توسط 3 1/4 طول بیش از Ragtime بلوز به عنوان 2-5 مورد علاقه.

Twirling آب نبات کره اسب سواری توسط Prat بسیج از دوم تا پشت برای پیروزی تکمیل 6 1/2 furlongs در برابر چهار نفر دیگر 3 ساله در 1:16.03.

Ragtime, بلوز, برگزار, دوم, 3 1/4 طول بیش از 43-1 longshot پيشتازان.

Pacesetter Ragtime بلوز حک شده فراکسیون 21.90 و 44.73, تنظیم آن را برای تبانی توهم برای غلبه بر دو ظهر کسری در بالای کشش.

— هند به اوج با یک حرکت قوی تا سیرجهت مخالف مبداء مسابقه تحت اسمیت برگزار شد خاموش کالیفرنیا Kook و نیم ظهر به برنده $150,000 برف ارشد مخاطرات برای 3 ساله تربیت یا sired در کالیفرنیا است.

زمان نهایی برای 1 1/8 مایل در چمن شد 1:48.11.

"او می خواست به آن را به 'em اوایل که یک چیز واقعا خوب" اسمیت گفت: از شمال کالیفرنیا اهرم آموزش توسط کوین Howey که بسته به عنوان انتخاب دوم در wagering در 5-2. پسر کمیک استریپ برداشت تا 90000 دلار به پد خود درآمد حرفه ای به $204,100.

مارگوت این پسر حتی پول مورد سوم به پایان رسید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب