LA County روزانه coronavirus تلفات قطره به 14 با 940 بیشتر موارد

به عنوان آخر هفته روز یادبود جلب جنوب کالیفرنیا دوباره به سواحل و سایر فضاهای عمومی لس آنجلس مقامات بهداشتی گز

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 خرداد 1399

به عنوان آخر هفته روز یادبود جلب جنوب کالیفرنیا دوباره به سواحل و سایر فضاهای عمومی لس آنجلس مقامات بهداشتی گزارش دادند 14 اضافی مرگ و میر افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 و گفت: تعداد موارد صعود توسط 940 موارد به 44,988 در سهشنبه, مارس 24.

با آخرین گزارش مرگ و میر 2,104 مردم کشته شده اند و پیمانکاری رمان coronavirus از زمان شروع این بیماری همه گیر.

"برای افرادی که در حال عزاداری عزیزان که گذشت از COVID-19 ما از شما فکر می کنم هر روز و ما برای شما آرزوی شفا و صلح" شهرستان سلامت عمومی مدیر باربارا فرر گفت.

از کسانی که کشته شد, ده بودند مسن تر از 65 سال و دو بين 41 - و 65 سال. نه از کسانی که فوت کرده اساسی شرایط بهداشتی هشت نفر که مسن تر از 65 سال و یکی از بين 41 - و 65 سال. مقامات بهداشت عمومی گفت: 93 درصد از کسانی که از دست زندگی می کند وجود دارد تا به حال شرایط بهداشتی اساسی.

شهرستان گزارش نشده شامل به روز رسانی از ساحل طولانی و پاسادنا که عمل خود را سلامت بخش است. لانگ بیچ گزارش یک مرگ یکشنبه آوردن مجموع آن به 71 و 29 مورد جدید آوردن مجموع آن به 1,582. پاسادنا را در بخش بهداشت و درمان نیز گزارش یک مرگ برای یک مجموع از 80 در حالی که با اضافه کردن 17 بیشتر موارد در مجموع 848.

در گذشته فرر است ذکر شده پایین تر آخر هفته در مجموع در شهرستان به عنوان نتیجه به احتمال زیاد از کوچک رکورد نگه داشتن برای آزمون مراکز. مقامات سازمان دیده بان در هفته آینده این تعداد نزدیک به مقامات شهرستان به امید دیدن کاهش تعداد مرگ و میر موارد و بستری شدن در بیمارستان آن را به عنوان تلاش برای دیدار با آمار معیار برای باز کردن کسب و کار بیشتر.

در حالی که روز یکشنبه روزانه LA County رقم پایین تر از نمونه های اخیر روز county مقامات بهداشت در روز یکشنبه گفت: آنها همچنین در پاسخ به یک راش از شیوع بیماری در نه امکانات صنعتی در شهرستان ورنون که خود وزارت بهداشت است که باید گزارش موارد به لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی.

بزرگترین شیوع بیماری در کشاورز جان پردازش گوشت گیاه متعلق به Smithfield مواد غذایی است که در آن 153 از 1,837 کارکنان باید آزمایش مثبت برای رمان coronavirus از مارس.

هشت دیگر ورنون کسب و کار CLW از طریق De France Yamazaki, Inc., کال مزارع گوشت شرکت Takaokaya ایالات متحده آمریکا, Inc. F. Gavina & Sons, Inc., طلایی غرب تجارت Overhill مزارع و رز و ساحل.

در ضمن یکشنبه نیز شاهد فشار ادامه به افزایش در رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom به بازگشایی بیشتر کسب و کار و مکان های عبادت به عنوان چند صد تظاهر کنندگان ریخت و به مرکز شهر لس آنجلس است.

گروه دیگری جمع آوری شده در اوایل روز شنبه در خارج از کلیسای جامع بانوی ما از فرشتگان به تماس برای بازگشایی کلیساها و دیگر اماکن عبادت به لس آنجلس اسقف اعظم خوزه گومز ارائه شده خود را livecast توده در داخل تا حد زیادی خالی کلیسای جامع.

فرر و گفت: این شهرستان در حال پیشرفت است در فشار پایین موج از موارد با روزانه بستری شدن در بیمارستان اعداد و مرگ و میر در ادامه روند رو به پایین و تست گسترده تر.

یکشنبه وجود دارد 1,490 مردم در بیمارستان بستری 28 درصد بودند که در ICU و 19 درصد در هواکش. این شهرستان دارای نتایج آزمون از نزدیک به 465,000 مردم 8 درصد از آنها تا به حال آزمایش مثبت است.

اما فرر اضافه شده وجود دارد نیاز به هوشیاری ادامه داد: در تمرین های اجتماعی فاصله اقدامات را "تحت تاثیر قرار دهد که چگونه بسیاری از موارد جدید جدید, بستری شدن در بیمارستان و جدید مرگ ما را ببینید چند هفته از هم اکنون."

روز یکشنبه آمار و ارقام و اخبار از شیوع بیماری در ورنون امکانات صنعتی به عنوان شهرستانهای ایالت به تدریج آرامش stay-در-خانه قوانین که در محل نزدیک به دو ماه است. اما در حالی که وجود داشته اند نشانه هایی از بهبود لس آنجلس همچنان به حساب بزرگترین سهم از موارد و مرگ و میر در سطح ایالت.

لس آنجلس است واجد شرایط برای اجازه دسترسی به شل اقامت در خانه محدودیت تحت دولت معیار اگر چه مقامات دولتی باید در هفته های اخیر بازگشایی سواحل مسیرهای پیاده روی و برخی از غیر ضروری کسب و کار از جمله خرده فروشی منظقه معاملات برخی شرکت های تولیدی. شهر لس آنجلس در هفته گذشته نیز بازگشایی نظافت حیوان خانگی کسب و کار و تمام کارواش.

در ضمن از جمله کشورهای همسایه به عنوان نارنجی و Ventura این هفته بودند مجاز به آغاز بازگشایی ناهار خوردن در رستوران ها و مراکز خرید.

لس آنجلس اقامت-در-خانه سفارش در هفته گذشته بود تجدید نظر به اجازه بازگشایی, ساحل, مسیرهای دوچرخه و پارکینگ منظقه خدمات در داخل مراکز و خودرو های خاص رژه می روند. کسب و کار خرده فروشی در امتداد ساحل بعضا هنوز هم باید بسته باقی می ماند و عمومی و خصوصی تجمعات هنوز هم محدود به اعضای همان خانواده است.

این شهرستان دارای نژاد و قومیت اطلاعات برای 99% — یا 1,941 از 2,041 که فوت کرده اند — نشان می دهد که 40 درصد از مرگ و میر در میان Latino/Latinx جمعیت 29 درصد در میان ساکنان سفید 17 درصد در میان آسیایی, ساکنان, 12% در میان آمریکایی های آفریقایی تبار ساکنان 1% در میان بومیان هاوایی/ساکنان جزایر اقیانوس آرام و 1% در میان ساکنان شناسایی با دیگر نژادها.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب