پر هزینه تقسیم رول ابتکار ارائه نخواهد شد وعده درآمد

وقتی که می آید به بررسی خانه و یا کسب و کار وجود دارد نه یک دموکرات یا جمهوری خواه در راه است. شهرستان, ارزیاب

توسط AKHBAREBARTAAAR در 11 تیر 1399

وقتی که می آید به بررسی خانه و یا کسب و کار وجود دارد نه یک دموکرات یا جمهوری خواه در راه است. شهرستان, ارزیابی منصفانه و عادلانه اداره کالیفرنیا پیچیده اموال مالیاتی قوانین و مقررات. ما سعی کنید به چشم پوشی از پیامدهای سیاسی از اعمال ما. گاهی اوقات ما ارزیابی در نتیجه مالیات بر دارایی را افزایش می دهد. بار دیگر ما کاهش مالیات بر املاک به منعکس کننده کاهش ارزش املاک و مستغلات.

به عنوان ساکنان و مالیات دهندگان ما در مورد مراقبت از بودجه کافی برای مدارس و محلی و همچنین اثرات منفی افزایش مالیات می تواند در کسب و کار و ساکنان. اما به عنوان مالیات املاک مدیران ما وظایف ما نیاز به موضوع کارشناسان عینی نظارت یک سیستم پیچیده است که شامل ردیابی هر بسته در استان ها و در نهایت منجر به یک لایحه مالیات بر اموال.

اما زمانی که ابتکار عمل را تهدید ثبات ما تمام اموال سیستم مالیاتی ما مجبور به صحبت کردن. ما باید پیوست کالیفرنیا ارزیابان' انجمن در مخالفت با تقسیم-رول ابتکار در Nov. 3 ایالت رای گیری معمولا به عنوان مدارس و جوامع اول ابتکار است.

اگر مورد تایید رای دهندگان گزاره "تجزیه" مالیات بر اموال رول نیاز است که کسب و کار مزرعه تولید و املاک مسکونی ارزیابی می شود متفاوت است. به عنوان یک دموکرات و جمهوری خواه ما همیشه موافق در سیاست اما ما به شدت موافق این رای گیری ابتکار به عنوان نوشته شده است نمی توان به سادگی اجرا شده توسط Jan. 1, 2022.

امروز مالیات بر املاک مسکونی و کسب و کار, خواص محاسبه شده بر اساس 1 درصد از ارزش اموال در کسب. مالیات سالانه املاک را افزایش می دهد پوش در 2 درصد حتی زمانی که ارزش ملک بیشتر افزایش یابد.

تحت ابتکار عمل ارزیابان مورد نیاز خواهد بود برای ارزیابی مجدد تجاری و صنعتی به ارزش بازار حداقل هر سه سال. طرفداران پروژه ارزیابان اضافه می 1.2 تریلیون دلار در ارزیابی ارزش تقریبا یک شبه.

هیچ سوئیچ نور را که اتفاق می افتد. آن است که به سادگی امکان پذیر نیست.

در مجموع دو از ما بیش از 30 سال تجربه در خدمت به عنوان شهرستان ارزیابان برای سانتا کلارا و سان برناردینو شهرستان. ما نمایندگی سیاسی جوامع مختلف در بخش های مختلف دولت است. ما پیوسته اند دیگر ارزیابان در انعقاد است که تقسیم-رول ابتکار به عنوان نوشته می شود فقط به چالش کشیدن به اجرای آن غیر ممکن خواهد بود.

اگر ابتکار طرفداران به دنبال ایجاد درآمد مالیاتی بلافاصله به "پلاگین" دولت محلی کمبود بودجه با توجه به COVID-19 این اندازه گیری خواهد آن را انجام دهد. نه باید تعداد مدارس جدید درآمد در سال 2022 برای بودجه خود را.

این گزاره نمی خواهد تولید خالص افزایش در درآمد برای سال های بسیاری اگر در تمام نه ماه به عنوان وعده داده شده. ضمن اینکه ایجاد هرج و مرج اداری برای مالیات بر املاک مدیران.

مستقل و بی طرفانه تجزیه و تحلیل آماده برای کالیفرنیا ارزیابان' Association نتیجه اجرای هزینه خواهد رسیدن به 1 میلیارد دلار در طول سه سال اول هیچ تضمینی وجود ندارد آن را ایجاد یک کسری از وعده داده شده $12.5 میلیارد دلار سالانه جدید مالیات بر درآمد یا آن که دولت قوه مقننه تصویب میلیون دلار مورد نیاز برای جذب و آموزش صدها ارشد جدید اولین وبزرگترین. برای چند دهه, دولت شکست خورده است و برای پرداخت سهم عادلانه خود را به صندوق اموال دولت مالیات در کالیفرنیا است. ارزیابان باید بدون اعتماد به نفس آنها را در حال حاضر.

نیاز به ارزیابی مجدد املاک تجاری به ارزش بازار هر سه سال می تواند حدود 12 برابر افزایش در reassessments سالانه به طور چشمگیری تحت تأثیر ارزیابی توانایی برای ارائه خدمات ضروری برای تمام مالیات دهندگان از جمله مسکونی صاحب خانه.

مستقل و غیر حزبی و تحلیل آماده شده برای سن برناردینو Assessor-ضبط دفتر پروژه های ارزیاب و نیاز به دو برابر بودجه جاری توسط 2023. این گزارش شامل نیروی انسانی مورد نیاز برای ارزیابی مجدد از مزارع از جمله فراورده های لبنی و انبار و تولید و امکانات و یا از wineries.

مشابه تحلیل برای شهرستان سانتا کلارا یافت که هزینه اضافی برای بخش سرمایه گذاری سازمان, شهرستان, مشاوره حقوقی و ارزیابی هیئت تجدید نظر می تواند به افزایش 36 درصد است.

در ماه نوامبر ما امیدواریم که رای دهندگان به طور جدی در نظر گرفتن هزینه های اداری و چالش های تقسیم-رول اندازه گیری رای گیری و پیوستن به ما در رای گیری ندارد.

لری سنگ Santa Clara County assessor و ثبت شده دموکرات. باب Dutton است San Bernardino County assessor-ضبط-کارمند شهرستان و ثبت شده است خواه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن