لا شهرستان با هدف حفظ کوچکتر زندان جمعیت

لس آنجلس هیئت ناظران رای دادند 5-0 در شنبه 9 ژوئن در حمایت از عبور حرکات دو درخواست لس آنجلس کلانتر به آمده تا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 21 خرداد 1399

لس آنجلس هیئت ناظران رای دادند 5-0 در شنبه 9 ژوئن در حمایت از عبور حرکات دو درخواست لس آنجلس کلانتر به آمده تا با یک طرح برای حفظ کاهش می یابد زندان شهرستان جمعیت در پست coronavirus عصر.

یکی از حرکات نوشته شده توسط سرپرستان جانیس هان و مارک ریدلی-توماس گفت: ازدحام بیش از حد شرایط به کمک های مختلف دعاوی و رضایت در برابر احکام شهرستان است. در سال 2012 شهروند کمیسیون در زندان خشونت شناسایی ازدحام بیش از حد به عنوان یک مشکل جدی و دفتر بازرس کل ادامه داد: برای بالا بردن این به عنوان یک مسئله کلیدی تأثیر زندان.

"ما می دانیم که ازدحام بیش از حد بد است برای همه" گفت: سرپرست هان و اضافه کرد که زندان به سر می برند کمک کرده به شرایط غیر بهداشتی برای زندانیان همراه با گسترش بیماری های مسری. "حتی اگر ما شناخته شده در مورد ازدحام ایم و بارها گفته شده است که هیچ چیز می تواند انجام شود در مورد آن. اما این بیماری همه گیر تا به حال برخی از لنت نقره ای. یکی از آنها این بوده است که ما در واقع می تواند چیزی در این مورد."

کلانتر بخش نظارت شهرستان هفت امکانات از جمله مردان مرکزی زندان برج های دوقلو Correctional Facility قرن بازداشت منطقه ای تسهیلات Pitchess بازداشتگاه Pitchess شمال Pitchess جنوب Pitchess شرق و شمال تادیبی شهرستان.

قبل از شدت عفونی COVID-19 panpidemic شکست متوسط روزانه جمعیت در تمام چهار امکانات بالغ بر بیش از 17 ، 000 مردم است. این تعداد بسیار پیشی هیئت دولت و جامعه اصلاحات دارای ظرفیت برای امکانات است که تنها در مجموع 12,404 افراد که منجر به لوس آنجلس زندان بودن به سر می برند به طور متوسط حدود 4,590 افراد در روز با توجه به حرکت.

از آنجا که COVID-19 همه گیر آغاز شد LASD دادگاه عمومی مدافع و دادستان منطقه کار کرده اند به سرعت کاهش جمعیت زندان. از مارس جمعیت زندانی افراد کاهش حدود 5000 آوردن کل جمعیت زندانی را به 12,026 از این ماه.

برای اولین بار در دهه گذشته این تعداد کمتر از کل هیئت دولت و جامعه اصلاحات-دارای ظرفیت برای شهرستان برگزار شود.

مارک ریدلی-توماس گفت: در لس آنجلس نشان داد "تعهد خود را به کاهش غیر ضروری بیش حبس. این COVID-19 اپیدمی به سادگی تسریع این تلاش ها را با خیال راحت د-زندانی کردن در راه ما تصور نمی شود ممکن است."

با توجه به حرکت بحران "نشان داد که قبل از این بیماری همه گیر وجود دارد هزاران نفر از افراد در زندان به سر می برند که می تواند از زندان آزاد شده و بدون به خطر انداختن ایمنی عمومی"

هیئت مدیره خواسته کلانتر و حسابرس-کنترل گزارش را در 60 روز با یک تجزیه و تحلیل از هر گونه صرفه جویی در هزینه است که یا تولید خواهد شد در آینده از طریق کاهش جمعیت زندان.

این حرکت همچنین خواستار لس آنجلس کلانتر و بخش های دیگر گزارش را به هیئت ناظران در 60 روز خود را برنامه ریزی ارسال-COVID19 برای حفظ کاهش جمعیت زندان در علاوه بر این به ارائه خدمات برای افراد منتشر شده در اوایل و یا منحرف از حبس از جمله:

  • یک پروتکل برای گرم دست آف به پست-انتشار دادن
  • اضافات و بسط مورد نیاز به شهرستان سیستم مراقبت است که می تواند سرمایه گذاری جایگزین برای حبس – مبتنی بر جامعه در هر زمان ممکن است – از جمله برای افراد دچار بی خانمانی افراد با بیماری های روانی جدی و افراد مبتلا به سوء مصرف مواد
  • تغییرات قانونی که این شهرستان می تواند به دنبال و حمایت برای کمک به حفظ کاهش جمعیت زندان
  • برنامه ای برای کاهش تعداد زندانیان بستری به صورت روزانه

جداگانه حرکت معرفی شده توسط استاد راهنما هیلدا سولیس خواست مستقیم مشروط اداره و توسعه جوانان و انحراف در مشورت با مدافع های جایگزین مدافع عمومی دفتر مستقل نوجوانان مدافع دفتر منطقه دفتر دادستان دادگاه رئیس دفتر اجرایی شهرستان مشاور اداره سلامت روان وزارت بهداشت خدمات وزارت بهداشت گزارش را در 30 روز با یک طرح برای حفظ کاهش از جوانان و نوجوانان اردوگاه ها و سالن ها یا در زیر سطح رسیده در طول بیماری همه گیر.

توصیه های دیگر عبارتند از:

  • حمایت و گسترش جامعه مبتنی بر جایگزین به بازداشت خدمات و قرار دادن گزینه های از جمله تخصیص مجدد منابع موجود به منظور اولویت بندی گونه های جایگزین.
  • مقننه و محلی تغییر سیاست برای حمایت از این هدف;
  • ارزیابی نتایج برای جوانان منتشر شد از ماه مارس سال 2020 و کسانی که منحرف و یا در غیر این صورت اوایل منتشر شده از بازداشتگاه, رفتن به جلو.

در سه ماه گذشته را مشروط وزارت در همکاری با دادگاه عمومی دفتر مدافع جایگزین مدافع و دیگر دفاع مشاور دفتر دادستان منطقه و سلامت سازمان کار کرده است به انتشار جوانان از سالن نوجوان. در آن زمان تعدادی از جوانان بازداشت شده در سالن نوجوان کاهش نزدیک به 200 جوانان به حدود 355 افراد جوان و به طور مشابه, جمعیت جوانان در اردوگاه های کاهش حدود 90 نفر جوان به حدود 200 جوانان است.

"این تغییرات باعث می شود ما به درخواست دوباره" چرا این کودکان باید بازداشت و چگونه بسیاری از می تواند به ما در آزادی؟'" سرپرست Solis گفت.

هیئت مدیره نیز با تاخیر رای خود را در Los Angeles County Sheriff Department بازداشت تاکتیک تا آن تاریخ 23 ژوئن نشست.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن