L. A. شهرستان رای به توسعه برنامه آزمایشی برای نگه داشتن سالمندان قرار دارد

توسط الیزابت MARCELLINO شهرستان, اخبار سرویسبه عنوان لس آنجلس کارگران حرکت می کند تا 15000 افراد بی خانمان به

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 فروردین 1399

توسط الیزابت MARCELLINO شهرستان, اخبار سرویس

به عنوان لس آنجلس کارگران حرکت می کند تا 15000 افراد بی خانمان به هتل و متل اتاق به سرعت گسترش COVID-19

رای گیری روز شنبه, مارس 14 به منظور توسعه یک برنامه آزمایشی برای نگه داشتن سالمندان قرار دارد.

سرپرستان مارک ریدلی-توماس و جانیس هان همکاری یک حرکت خواستار برنامه ریزی برای گسترش در این شهرستان موفقیت در استفاده از خالی مهمان نوازی اتاق به خانه بی خانمان سالمندان است.

بیست و سه سایت با بیش از 1,946 تخت شده اند تهیه شده تحت پروژه Roomkey همکاری بین شهرستان را بی خانمان ابتکار, سازمان های دولتی و خصوصی و همکاران. این پروژه بر پیدا کردن مسکن موقت برای سالمندان و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی که بیشتر مستعد ابتلا به COVID-19.

تا به امروز فقط 515 تختخوابی در حال استفاده هستند اما ریدلی-توماس بود در حال حاضر با توجه به آنچه در آینده برای سالمندان که آورده شده است در خیابان.

"ما نمی توانیم فقط فکر می کنم در کوتاه مدت" ریدلی-توماس گفت. "ما نیاز به فکر کردن در دو مرحله پیش رو به منظور استقرار (mount) یک پاسخ به بحران است که نه تنها جامع اما پایدار. در حال حاضر زمان برای داشتن این مکالمات — زمانی که فاجعه بودجه اجرا می شود."

گزینه های برای نگه داشتن جمعیت های آسیب پذیر قرار دارد می تواند شامل استفاده از مسکن کوپن اسلات در دسترس تحت سریع rehousing برنامه و حرکت مردم را به حمایت مسکن واحد است که در آینده آنلاین, ریدلی-توماس گفت.

در بیانیه صادر شده پس از رای هان برجسته داستان از 65 سال سابق برنامه نویس نرم افزار به نام بابی که زندگی کرده بود در ماشین خود را برای 10 سال.

"مثل من به خودم خرج کردن در همه زمان ها به باور این" بابی گفت. "من آن را دوست دارم اگر آنها به نوبه خود این را به مسکن دائمی به دلیل آن خواهد بود نوع از بد شانسی مجبور به بازگشت به ماشین. به مسکن دائمی خواهد بود در حال تغییر زندگی — ذهنی معنوی هر نوع راه است."

هان گفت: این شهرستان شد بی سابقه قرار دادن منابع به کار می کنند.

"این سطح از ضرورت است که بی خانمان بحران درخواست کرده است برای سال" هان گفت. "هنگامی که روز می آید که این بیماری همه گیر است که در پشت ما نیاز به اطمینان حاصل شود که ما می توانید با استفاده از این پیشرفت ما را ساخته اند و مطمئن شوید که مردم ما در بر داشت سرپناه انجام پایان کار نبود تا در خیابان."

هیئت مدیره به رسمیت شناخته شده نیاز به از بین بردن برخی از نوار قرمز برای مبارزه با این بیماری همه گیر و دو هفته پیش اعطا اجرایی Sachi Hamai قدرت را به یک طیف گسترده ای از تصمیم گیری در هیئت مدیره به نمایندگی. Hamai تعیین شده بود به بازنشسته که در همان روز اما در آنجا ماند برای کمک به مدیریت بحران است.

اما هان به نظر می رسید تمایلی شنبه به صرفنظر کردن از هیئت مدیره سازمان در حداقل یک مورد بازجویی تصمیم به استخدام یک مشاور برای کمک به با این برنامه آزمایشی برای سالمندان است.

فیل Ansell که منجر شهرستان را بی خانمان ابتکار گفت که این تیم تا به حال رسیده به استاد دنیس Culhane یک محقق برجسته در بی خانمانی برای کمک به. Culhane یکی از نویسندگان 2019 گزارش بی خانمانی و پیری متمرکز در لس آنجلس و نیویورک و بوستون که Ansell به نام پیشگامانه.

"تخصص او خواهد بود بسیار مفید" Ansell گفت. "من می توانم به شما اطمینان دهم که درگیر شدن استاد Culhane خواهد تسریع در توانایی ما برای پاسخ دهند."

هان گفت: او را متقاعد نشد.

"من نمی دانم که این تصمیم اگر آن را یک RFP که پول برای پرداخت این" هان گفت. "این است که برای من, من نمی دانم که چگونه ما این تصمیم را در استخدام بیشتر مشاوران."

هر کس به نظر می رسید به توافق برسند که پیدا کردن مسکن دائمی برای سالمندان کاری مهم است.

"یک جامعه را عظمت می تواند اندازه گیری چگونه به خوبی آن را رفتار جوان و پیر گفت:" آرتور راس یک خیابان توسعه مورد مدیر با بی خانمان ارائه دهنده خدمات HOPICS. "با یک پایدار طرح خانمان سالمندان را یک فرصت برای ظهور مانند یک ققنوس از خاکستر از COVID-19 بیماری همه گیر."

بحران سلامت تا به حال یک آستین ، تاثیر بر روی ساکنان و طرفداران استدلال کرد که هدف باید برای از بین بردن بی خانمانی در میان بیش از 65 جمعیت.

"افراد مسن داشته اند به شیب به پس انداز بازنشستگی خود را به آدرس بالا هزینه های مسکن, خانه و تعمیر و نگهداری خودرو, خانواده, مسائل و نیازهای پزشکی گفت: Sandi همیلتون مدیر ویلووبروک ارشد مرکز و توانمندسازی کنگره ارشد کمیته خدمات. "این بحران بهداشت عمومی بیشتر خواهد شد ارسال بسیاری از شهروندان ارشد به فقر و بی خانمانی. برنامه به آدرس بی خانمانی باید همچنان به عنوان مسکن یک حق انسانی برای همه افراد است."

سرپرست کاترین Barger گفت که او تا به حال شنیده صفر فشار از اعضای جامعه در مورد مسکن افراد بی خانمان در هتل و متل ، که می ایستد در مقابل مقاومت سازمان یافته به طرح اسکان موقت و دائم حمایتی مسکن ارائه شده قبل از وقوع.

"با هر ابر تیره وجود دارد یک پوشش نقره" Barger گفت.

هیئت مدیره خواسته مدیر عامل شرکت به منظور توسعه یک طرح اولیه در 30 روز و یک چارچوب برای اجرای در 45 روز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن