L. A. شهرستان برای راه اندازی برنامه آزمایشی برای افراد بی خانمان با بیماری شدید روانی

توسط الیزابت MARCELLINO شهرستان, اخبار سرویسلس آنجلس هیئت ناظران رای دادند سهشنبه 23 ژوئن به راه اندازی یک برن

توسط AKHBAREBARTAAAR در 4 تیر 1399

توسط الیزابت MARCELLINO شهرستان, اخبار سرویس

لس آنجلس هیئت ناظران رای دادند سهشنبه 23 ژوئن به راه اندازی یک برنامه آزمایشی است که با هدف به افراد بی خانمان به شدت معلول ذهنی بیماری به درمان حتی غیر ارادی در صورت لزوم برای نجات زندگی خود را.

سرپرستان کاترین Barger و مارک ریدلی-توماس همکاری یک حرکت به بی خانمان ها کمک رسانی و تعامل همراه (صفحه اصلی) تیم ارائه بحرانی مداخلات درمان برای افرادی که دچار بی خانمانی و مبارزه با بیماری های روانی.

خانه تیم عبارتند از: بهداشت روان, روانپزشک, روانی, مشاوران سلامت روانی پرستاران روانپزشکی اجتماعی کارگران سوء مصرف مواد مشاوران پزشکی مورد کارگران و همسالان را که سلامت روانی ارزیابی در خیابان و ارائه داوطلبانه مداخله در بحران و خدمات همراه با دسترسی به منابع مانند مسکن.

اگر لازم است این تیم همچنین می توانید افرادی که در معرض خطر قریب الوقوع و یا در نظر گرفته به شدت معلول در 72 ساعت نگه دارید و به صورت غیر ارادی ارزیابی و درمان است.

تحت برنامه آزمایشی این تیم قادر خواهد بود به دنبال یک دادگاه دستور conservatorship برای کسی است که در معرض خطر قریب الوقوع است اما به شدت معلول و امتناع داوطلبانه خدمات بهداشت روان.

"این یکی دیگر از ابزار مهم ما در حال تلاش برای خدمت به کسانی که مبتلا به مسائل مربوط به سلامت روان است که سقوط به بی خانمانی مزمن," Barger گفت. "ما باقی می ماند اختصاص داده شده برای رسیدگی به نیازهای این افراد آسیب پذیر و باید با هم کار کنند برای پیدا کردن راه حل های جدید است که به بهبود و افزایش گزینه های درمان ما ارائه برای افرادی که دچار بی خانمانی."

Barger اتحاد مبارزه برای تغییر در کالیفرنیا قانونی تعریف به شدت غیر فعال به منظور جلوگیری از افرادی که قادر به مراقبت از خود را از در حال مرگ در خیابان. که ثابت کرده است دشوار و مخالفان تغییرات می گویند افراد مدنی حق امتناع از دارو یا درمان های دیگر.

"به شدت معلول" به این معنی است که کسی نمی تواند خود را از نیازهای اساسی از جمله غذا و لباس و سرپناه به دلیل یک اختلال روانی. این استاندارد می تواند دشوار برای دیدار با عمل های مختلف شهرداری ها درمان استاندارد متفاوت است.

وزارت بهداشت روانی توسعه برنامه آزمایشی برای کمک به افراد مبتلا به بیماری شدید روانی که چرخه بارها و بارها از طریق شهرستان در زندان ها و بیمارستان ها و در داخل و خارج از بی خانمانی. دکتر جاناتان Sherin که سران این گروه بر نیاز به صورت دراماتیک تر مداخلات.

"ما گروه countywide چند رشته ای خانه تیم تعامل روزانه با افرادی که زندگی شکسته شده اند توسط بیماری های روانی جدی" Sherin گفت. "این مشتریان قادر به تصمیم گیری خوب در مورد مراقبت از خود. آن را ناعادلانه و غیر انسانی به ما اجازه می دهد تا مشتریان به معرض خیابان یا زندان که کمک در دسترس است. این برنامه آزمایشی را ارائه می کنند خانه ما تیم اضافی نامزدی ابزار از جمله 'سرپایی conservatorship' برای اطمینان از مشتری دریافت درمان بدون نیاز به تکیه بر بستری شدن در بیمارستان."

تحت conservatorship دادگاه می تواند تعیین کسی برای مراقبت از یک فرد که نمی توانند از خودشان مراقبت کنند و دادگاه می تواند دستور درمان است. اگر DMH توصیه conservatorship گروه را نیز ارائه مناسب مسکن و یا بهداشت روانی و بستر اختصاصی تیم درمانی برای فرد است.

نزدیک به 1000 نفر بی خانمان ها نفر در خیابان ها در سال گذشته تعداد است که به احتمال زیاد به افزایش این سال با گسترش COVID-19. نگاهی به مرگ و میر در سال 2017, اداره سلامت روان نشان داد که تعداد قابل توجهی از مرگ و میر به علت قابل پیشگیری یا قابل درمان شرایط پزشکی.

ریدلی-توماس گفت: نیاز به برنامه آزمایشی بود فوری.

"حتی قبل از همه گیر سه نفر از بی خانمان ما همسایگان در حال مرگ بودند در خیابان ها هر روز. آن است که همه فوری تر است که ما دخالت انسانی برای جلوگیری مردم از منفعلانه پوسیدگی در خیابان به عنوان یک نتیجه از شدید و عدم درمان بیماری های روانی" ریدلی-توماس گفت.

"امروز حرکت اجازه خواهد داد که این شهرستان را به وزارت بهداشت روانی بلافاصله پس از استقرار خود را بی خانمان توسعه تعامل همراه تیم به خلبان خیابان مبتنی بر درمان و نظارت بالینی برای کمک به آسیب پذیر ترین ساکنان در مسیر بهبودی است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب