L. A. شهرستان به قاضی: انصراف از سفارش به نقل مکان بی خانمان از نزدیکی بزرگراه

لس آنجلس مقامات خواسته شده در روز شنبه, مارس 21 که یک قاضی فدرال رها کردن سفارش خود را به نقل مکان زندگی مردم

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 خرداد 1399

لس آنجلس مقامات خواسته شده در روز شنبه, مارس 21 که یک قاضی فدرال رها کردن سفارش خود را به نقل مکان زندگی مردم در encampments در نزدیکی بزرگراه در روز قبل از دستور بود برای رفتن به اثر.

وکلای مدافع برای شهرستان درخواست شده است که ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه David O. کارتر تخلیه اولیه او حکم که صادر شد, آخرین جمعه, مارس 15 "بنابراین احزاب می تواند معنی و مولد کار را از طریق پیچیده حل و فصل مسائل در ایمان خوب."

آنها گفتند مقامات می خواستم برای کار با "دادگاه و طرفین برای رسیدن به واقع بینانه و دست یافتنی راه حل" اما افزود که دستور مقدماتی "است و نه حق مکانیزمی برای رسیدگی به دادگاه — و شهرستان — اهداف است."

این هفته L. A. شهرستان و مسئولان شهرستان قادر به توافق بر سر یک برنامه منسجم برای ارائه مسکن یا سرپناه به حدود 6000 تا 7000 نفر زندگی می کنند در نزدیکی آزادراه زیرگذر, overpasses و رمپ.

نظم ناشی از طرح دعوی در دادگاه ظ توسط لا اتحاد برای حقوق بشر یک ائتلاف که شامل Skid Row-منطقه مالکان کسب و کار مردم و بی خانمان افراد که متهم به شهرستان و مسئولان شهرستان از عدم به درستی پاسخ به یک رشد بی خانمانی بحران است که در حال حاضر می بیند نزدیک به 60 ، 000 نفر در خیابانها و یا در پناهگاه موقت.

دستور صادر شده توسط قاضی در میان حل و فصل مذاکرات با هدف رسیدن به یک توافق گسترده تر برای پاسخ دادن به بی خانمانی بحران countywide.

مذاکرات به نظر میرسد که شکسته این هفته در بحبوحه اختلافات بر سر اینکه چگونه این طرح به حرکت مردم از نزدیک بزرگراه خواهد بود تامین می شود. شهر و شهرستان تا به حال در زمینه برنامه های جداگانه برای چگونه برای مطابقت با منظور و معلوم بود که از روز شنبه چگونه تلاش خواهد ادامه پس از سفارش به اثر می رود جمعه در ظهر.

شهرستان اعتراض در آمد که مقامات شهرستان نگهداری می شود که این شهرستان نیاز به ارائه کمک های مالی به عمل پناهگاه آنها امیدوار به راه اندازی به خانه هزاران نفر از مردم در شهر لس آنجلس است که ممکن است نقل مکان از همراه و تحت بزرگراه.

در یکی دیگر از پر در اوایل این هفته شهرستان وکلای نوشت که راه اندازی پناهگاه هزینه بین $100 میلیون و 130 میلیون دلار. اما آنها همچنین گفت که این عملیات و خدمات که مورد نیاز خواهد بود "بیا با هزینه های قابل توجهی است که باید به اشتراک گذاشته شده بین شهرستان, شهرستان و LAHSA (لس آنجلس بی خانمان خدمات اقتدار)."

در خود تشکیل پرونده پنج شنبه در شهرستان وکلای خواسته برای دو هفته بیشتر به ادامه مذاکرات.

در ضمن این شهرستان اعتراض شد حمایت وکلای مدافع برای بی خانمان ها حمایت گروه هایی که مداخله در مورد.

آنها نوشت که در حالی که آنها قدردانی تشخیص با قاضی است که وجود دارد و خطرات بهداشتی در ارتباط با زندگی در نزدیکی بزرگراه مانند "قرار گرفتن در معرض آلودگی و خطرات زیست محیطی" آنها مخالف بودند به این دستور نیاز به "شهر و شهرستان به نقل مکان افرادی که بی خانمان دور از این محل."

آنها نوشت که "هیچ فرد است که آسیب های زندگی در نزدیکی یک بزرگراه درخواست کرده است به آواره از این مکان و یا درخواست یک دستور در تنظیم که در آن آنها می توانند زندگی می کنند."

وکیل شاکیان در مورد لا اتحاد برای حقوق بشر روز پنج شنبه خواست قاضی به حرکت رو به جلو با دستور.

"کسانی که زندگی در نزدیکی بزرگراه نمایشگاه افزایش تنفسی و قلبی و عروقی مشکلات سلامتی که درگیری ضرب با ویروس کشنده گسترده ملت با هدف قرار دادن کسانی که از قبل موجود تنفسی و قلبی و عروقی در شرایط" آنها نوشت.

آنها اضافه شده است که انتظار برای یک "قطعنامه نهایی" از ادعاهای آنها ساخته شده در طرح دعوی در دادگاه خود "قرار می دهد و جان هزاران نفر در خطر, هر دو کسانی که زندگی در شناسایی مکان های جغرافیایی و افراد در سراسر منطقه لس آنجلس باید نظام سلامت بود سبب شیوع این بحران است."

"این دادگاه دستور مقدماتی بود و به دقت در نظر گرفته و باید ایستاده به دستور" گفتند.

به عنوان از مطبوعات زمان وجود دارد هیچ کلمه ای از قاضی در مورد اینکه آیا دستور مقدماتی را برای حرکت رو به جلو است.

اصلاح: داستان به روز شد برای رفع این شرح شاکیان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب