L. A. شهرستان گزارش فقط 12 جدید و میر ناشی از کروناویروس در میان حداقل پس از همه گیر شروع

لس آنجلس بهداشت عمومی گزارش 12 مرگ و میر مرتبط با رمان coronavirus در دوشنبه 25 مه میان کمترین تعداد مرگ و میر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 خرداد 1399

لس آنجلس بهداشت عمومی گزارش 12 مرگ و میر مرتبط با رمان coronavirus در دوشنبه 25 مه میان کمترین تعداد مرگ و میر گزارش شده در یک روز پس از همه گیر مارس آغاز شد.

آخرین بار کمتر مرگ و میر گزارش شده در L. A. شهرستان مربوط به کروناویروس رخ داده در مارس 3 هنگامی که 11 مرگ و میر اعلام شد.

همچنین جمعه این شهرستان گزارش شده 1,047 جدید موارد تا بیش از 46,000 در حال حاضر نزدیک به نیمی از تمام موارد تایید شده در کالیفرنیا است.

در مجموع 2,116 مردم در L. A. شهرستان فوت کرده اند از عوارض مربوط به COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس که بیش از نیمی از این ایالت مجموع مرگ و میر. مقایسه در یک سال معمولی حدود 250 نفر تایید مرگ از آنفولانزا.

روز دوشنبه گزارش که در روز یادبود تعطیلات به دنبال یک کاهش عمومی در coronavirus مرگ و میر و موارد جدید گزارش شده در طول هفته گذشته هر چند مقامات محتاط بوده است در گذشته در مورد نسبت دادن بیش از حد به گزارش های روزانه به عنوان آنها اغلب می تواند نتایج حاصل از انباشت پرونده ها در گزارش. چند روز با کم شمارش به خصوص در طول تعطیلات آخر هفته هستند و اغلب به دنبال یک روز فوق العاده بالا شماره.

مقامات بهداشت انتظار می رود تعداد موارد تایید شده به عنوان افزایش مقدار از آزمایشات انجام شده نگه داشته در حال افزایش است. این شهرستان را آزمایش کرده است نزدیک به نیم میلیون نفر در حال حاضر با حدود 8 درصد از آنها تست مثبت است.

بستری شدن در بیمارستان یکی از مهم ترین معیارهای برای دانستن اینکه آیا گسترش ویروس شد, کاهش, ادامه سیر نزولی خود در حال حاضر با 1,440 مردم اعتراف کرد. در میان آنها 28 درصد دریافت مراقبت های ویژه و 18 درصد در هواکش. در اوج شیوع بیماری در لس آنجلس در آوریل 29, نزدیک به 2000 نفر در بیمارستان بستری شدند.

با جمعیت هجوم آوردند به سواحل و پارک ها در طول روز یادبود تعطیلات مقامات خواهد بود که بستری شدن در بیمارستان همچنان ثابت باقی می ماند به عنوان آنها ارزیابی رفتار عمومی و اینکه آیا به ادامه کاهش های اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

"در این روز یادبود به ما بپیوندید با کسانی که در ماتم از دست دادن عزیزان خود به COVID -19 از جمله خانواده ها از 1100 جانبازان که به تازگی در گذشت از COVID-19, ما می خواهیم به افتخار حافظه تمام اعضای نیروهای مسلح که با شجاعت به خود را برای محافظت از کشور ما" گفت: باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی.

فرر گفت که این شهرستان را به قلب درس شجاعت و مراقبت مشخص شده است که روز یادبود تعطیلات به این شهرستان آماده بازگشایی بخش های بیشتری از جامعه است.

"همانطور که ما آماده به دوباره باز کردن بسیاری از مکان ها و فضاهای که هنوز بسته" فرر گفت: "آن نیاز به تلاش فوق العاده ای توسط همه ما برای جلوگیری از شیوع بیماری در میان کارگران و ساکنان است."

شهرستان مقامات بهداشتی به احتمال زیاد مشغول این هفته است. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه در را باز کرد برای شهرستان برای بازگشایی در فروشگاه های خرده فروشی, خرید و مذهبی خدمات با کمتر از 100 نفر یا 25 درصد ظرفیت است.

برای کسانی که دستورالعمل برای رفتن به اثر در لس آنجلس آن نیاز به تایید از شهرستان در بخش بهداشت و درمان. یک نماینده برای وزارت نیست پاسخ به سوالات در روز دوشنبه و هیچ اشاره ای به فرماندار اعلام در روز دوشنبه در بیانیه ای از وزارت.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن