L. A. شهرستان گزارش 18, مرگ و میر, 484 موارد جدید به عنوان جزئی کاهش بیش از آخر هفته در دستور

گلف بازان بودند در لینک گل شد برش دسته و فروشگاه های خرده فروشی گرفتن شدند تا حدودی به حالت عادی تحت محدودیت ه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 اردیبهشت 1399

گلف بازان بودند در لینک گل شد برش دسته و فروشگاه های خرده فروشی گرفتن شدند تا حدودی به حالت عادی تحت محدودیت های خاصی در این آخر هفته. اما مرگ و میر و موارد جدید از رمان coronavirus در لس آنجلس ادامه داشت با این وجود.

شهرستان مقامات بهداشت عمومی در روز یکشنبه گزارش 18 مرگ و میر بیشتر و 484 مورد جدید از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus که سرچشمه در ووهان چین. در حال حاضر 1,530 نفر در L. A. شهرستان فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه از عوارض ناشی از این بیماری بیش از هر شهرستان در کشور و بیش از نیمی از این ایالت مجموع مرگ و میر ناشی از ویروس است.

"هر روز ما گزارش این اعداد دانستن وجود دارد که افرادی که عزادار عزیزان خود که گذشت از COVID-19. به همه شما ما را عمیقا متاسفم برای از دست دادن" گفت: بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر.

در مجموع 31,677 موارد را در حال حاضر تایید شده است از طریق آزمایش های مولکولی. شهرستان حفظ کند رکورد در تعداد افرادی که بهبود یافته اند. سواب تست انجام شده بر روی بیش از 245.000 افراد در L. A. شهرستان با حدود 11 درصد تست مثبت با توجه به عمومی وزارت بهداشت.

در میان کسانی که مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه, 12 نفر از مردم بیش از سن 65 و سه نفر 41 تا 65 سال است. ده نفر در حال اساسی شرایط بهداشتی از جمله نه مردم بیش از سن 65 و یک نفر 41 تا 65 سال است. سه مورد مرگ گزارش شده توسط شهر ساحل طولانی است که گزارش یکی دیگر مرگ و 17 مورد در روز یکشنبه شامل نمی شود در شهرستان شمارش نشده است.

پاسادنا که همراه با ساحل طولانی در عمل خود را در بخش بهداشت و درمان گزارش شده و نه جدید و موارد جدید مرگ و میر. در مجموع 65 نفر کشته شده اند در پاسادنا مربوط به COVID-19 و شهر تایید کرده 551 موارد است.

از هر کس که فوت در L. A. شهرستان به عنوان یک نتیجه از COVID-19 پس از همه گیر شروع شد و حدود 92 درصد شرایط بهداشتی اساسی و نزدیک به نیم اقامت در خانه های سالمندان.

آخرین شماره روز یکشنبه در این شهرستان آغاز شد و به تجربه زندگی زیر یک تقویت سلامت افسر نظم که در آن فاصله فیزیکی و پوشش صورت هنوز هم مورد نیاز است اما در زندگی می تواند شروع به تا حدودی به حالت عادی بازگشت.

دوره های گلف خود را به حال اولین تعطیلات آخر هفته پس از بسته شدن از ماه مارس هر چند بازیکنان مجاز به حذف پرچم چوب و تا به حال سوار شدن به یک گلف باز به سبد خرید. خرده فروشی مغازه ها می فروشند اما فقط برای منظقه وانت. و گل می تواند باز بود که به خصوص مفید برای روز آخر هفته.

شهرستان سواحل شد و انتظار برای بازگشایی پنج شنبه اما تنها به صورت فعال استفاده کنید. حمام آفتاب و مسیرهای دوچرخه در ضمن ممکن است برای باز کردن یکی دیگر از شش هفته. ساحل طولانی مسیرهای دوچرخه, اما, باز خواهد شد دوشنبه.

"همانطور که ما شروع به بازیابی ما سفر ما سپاسگزار برای همه شما انجام داده اند تا ما را به این نقطه" فرر گفت. "بیشتر از همه ما نیاز به ادامه به انجام بخشی از ما به سرعت گسترش COVID-19 برای حفاظت از آسیب پذیرترین اعضای جامعه ما و از همه مهمتر صرفه جویی در زندگی می کند."

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن