2 کشته 4 بستری پس از تیراندازی در مرکز توزیع در شمال کالیفرنیا

رد بلاف — دو نفر کشته و حداقل چهار نفر در شرایط عادلانه و در یک بیمارستان شنبه پس از یک مرد سوار به یک مرکز تو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 8 تیر 1399

رد بلاف — دو نفر کشته و حداقل چهار نفر در شرایط عادلانه و در یک بیمارستان شنبه پس از یک مرد سوار به یک مرکز توزیع و شروع به تیراندازی به مردم است.

این دو متوفی مردم و چهار مجروح آنهایی که گرفته شد به سنت الیزابت بیمارستان جامعه در رد بلاف سخنگوی آلیسون Hendrickson آسوشیتدپرس گفت. او کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر.

رد بلاف افسران پلیس به ضرب گلوله مشکوک تیرانداز KHSL تلویزیون ایستگاه گزارش شده است. او بنا به گزارش عمل جراحی قرار گرفتند و وضعیت او ناشناخته بود.

تیراندازی توسط انسان با "AR-نوع سلاح" آغاز شده و حدود 3:30 p. m. در خارج مرکز توزیع جنوبی از رد بلاف اضطراری کنندگان گفت: رکورد افکن روزنامه.

Tehama County Sheriff دفتر نمایندگان را تعیین تیرانداز دور پارکینگ چهار بار قبل از توفنده به ساختمان و آتش باز با یک نیمه بلند تفنگ دستیار کلانتر Phil Johnston به این روزنامه گفت.

جانستون افزود که مقامات نمیفهمد نشده است که آیا این تیراندازی مربوط به یک پیش از آن در روز در نزدیکی Shingletown کالیفرنیا که گزارش کشته شدن سه. "ممکن است ما را نه تنها تایید آن" جانستون گفت.

نیز وجود دارد یک آتش سوزی در مرکز توزیع و مشکوک به نظر می رسد به منفجر کردن یک خودرو به ساختمان dispatchers گفت. وجود دارد حدود 200 کارگر در داخل تسهیلات برخی از آنها قفل شده خود را در یک اتاق کارمندان در این مرکز گفت: KHSL تلویزیون ایستگاه.

مشکوک شد و به عنوان توضیح داده شده در یک وسیله نقلیه ساکرامنتو زنبور عسل گزارش شده است.

مظنون شده بود به ضرب گلوله در قفسه سینه در حدود 3:45 بعد از ظهر dispatchers به این روزنامه گفت.

اسکات Thammakhanty کارمند در تسهیلات دریافت مرکز گفت که او شنیده تیرانداز آتش از یک نیمه اتوماتیک سلاح.

"این رفت و من حتی نمی دانم که چگونه بسیاری از بار او اخراج" Thammakhanty گفت. "من فقط می دانم آن بسیار بود."

Thammakhanty و دیگران آغاز شده در حال اجرا برای زندگی خود را و او را دیدم مردم دروغ گفتن بر روی زمین به عنوان او رفت, او گفت:.

Thammakhanty به این روزنامه گفت که او نمی دانست که هویت خود را.

همکار کارمند فرانکلین لیستر, 51, نیویورک تایمز گفت او فقط شروع به کار هنگامی که یک همکار زد پایین راهرو فریاد می زدند: "فعال شدند! فعال تیرانداز!"

وینس Krick گفت: رکورد افکن که همسر و فرزند خود را در مرکز. آنها صدمه دیده است اما Krick منتظر بود در مرکز توزیع به پیوست با آنها.

"این واقعی بود دیوانه چون شما می دانید شما نمی توانید هیچ چیز" Krick گفت.

Krick شد در راه به انتخاب کنید تا همسر خود را زمانی که او را دیدم شعله های آتش, او گفت:. همسر پیامک که او خوب بود اما او گفت: نه به آمدن به جبهه ورودی به گزارش روزنامه.

Dispatchers گفت: رکورد افکن که حداقل یک زن به ضرب گلوله کشته شده بود. یک مرد تا به حال نیز گزارش خود را در پا گرفتن اجرای بیش از زمانی که تیرانداز آماج یک وسیله نقلیه به فروشگاه اما مرد مطمئن نیستم که آیا او تا به حال شده است, شات کنندگان گفت.

خارج سخنگوی اسکات پاپ گفت: رکورد افکن است که شرکت "آگاهی از وضعیت" و کار با اجرای قانون است.

"ما نمی هر گونه اطلاعات اضافی برای به اشتراک گذاشتن در این زمان" پاپ گفت.

رد بلاف یک شهرستان در حدود 14000 نفر در مورد 131 مایل (210 کیلومتر) شمال ساکرامنتو, کالیفرنیا.

آخرین مطالب