L. A. مسئولان شهرستان درخواست برای فروشندگان خیابانی برای تعطیل در طول coronavirus بحران

لس آنجلس سرپرست هیلدا سولیس و county Department of مقامات بهداشت عمومی به نام برای خیابان فروشندگان مواد غذایی

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 اردیبهشت 1399

لس آنجلس سرپرست هیلدا سولیس و county Department of مقامات بهداشت عمومی به نام برای خیابان فروشندگان مواد غذایی برای جلوگیری از عملیات در طول COVID-19 همه گیر و ارائه منابع برای کسانی که از نظر مالی تحت تاثیر قرار.

Solis گفت: بسیاری از فروشندگان خیابانی ممکن است در ادامه به کار گیرند چرا که آنها فکر نمی کنم آنها واجد شرایط برای COVID-19 کمک از شهرستان از جمله خدمات بهداشتی و اجاره کمک و کسب و کار کمک و آنها ممکن است ترس برای دسترسی به این خدمات با توجه به وضعیت مهاجرت.

"من می دانم که امن تر در خانه سفارش چالش برانگیز است برای بسیاری از افراد به خصوص کسانی که قادر به کار از خانه و یا کسانی که با داشتن یک زمان سخت گیری به پایان می رسد دیدار" Solis گفت. "ما می دانیم که بسیاری از خانواده های ما در حال تلاش برای حتی قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است."

صرف نظر از تابعیت وضعیت Solis گفت: این شهرستان ارائه خواهد شد کمک به افرادی که تماس بگیرید و یا بازدید 211 covid19.lacounty.gov برای کسب اطلاعات بیشتر از جمله مکان های توزیع مواد غذایی و مراکز راه به آنها دسترسی داشته باشید.

مقامات گفت: مردم هنوز هم می تواند درخواست برای این شهرستان CalFresh برنامه کمک غذایی با تماس 866-613-3777 یا رفتن به dpss.lacounty.gov/wps/portal/dpss/main/programs-and-services/calfresh/.

"در ماه مارس ما شاهد 71 درصد افزایش در CalFresh برنامه های کاربردی که در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته" Solis گفت.

فروشندگان مواد غذایی و کامیون ها در حال حاضر در حال سقوط به یک منطقه خاکستری تحت محلی همه گیر سفارشات. فروشگاه های مواد غذایی و بازسازی نسخه از بازارهای کشاورزان مجاز به کار گیرند اما Solis گفت: فروشندگان مواد غذایی و کامیون همچنان به قرار دادن خود و دیگران در معرض خطر است.

بسیاری از بدون مجوز کامیون مواد غذایی است که در ادامه به کار در سراسر شهرستان شده اند الزام کاربران به رعایت اجتماعی فاصله, او گفت:. اجتماعی فاصله تعریف شده توسط این شهرستان به عنوان حفظ شش پا بین مردم و مراجعان از مجوز کامیون مواد غذایی نیز مجاز به اویختن در کامیون یا جمع آوری در گروه های بزرگ.

"در طول این بیماری همه گیر بهداشت عمومی است که درخواست شفاعت با فروشندگان مواد غذایی غیرمجاز به انجام بخشی خود را به عنوان اعضای جامعه و برای جلوگیری عامل تا زمانی که آنها امن بهداشت عمومی اجازه" گفت: Liza Frias, DPH مدیر بهداشت محیط ، "این مجوز تضمین می کند که فروشندگان با رعایت تمام آداب و ایمنی مواد غذایی مورد نیاز برای اطمینان از سلامت و ایمنی نه تنها خود بلکه جامعه به خدمت اشتغال دارند."

فروشندگان مواد غذایی که نمی مطابق با سفارشات می تواند 1000 $خوب یا اتهام تخطی از قانون.

مردم همچنین می توانید خدمات بهداشت و درمان از شهرستان به بخش بهداشت عمومی. متقاضیان باید 26 سال و بالاتر, دارای درآمد پایین و قادر به واجد شرایط برای بیمه. مردم می توانند به dhs.lacounty.gov/mhla برای کسب اطلاعات بیشتر در خدمات بهداشتی و درمانی.

اخراج moratoriums در محل هستند برای اجاره در سراسر unincorporated areas شهرستان و شرکت شهرستانها و مستاجرها باید یک سال و به پرداخت اجاره آنها بدهکار خود را در هر نرخ از 4 مارس. مردم می توانند به lacountyhelpcenter.gov برای اطلاعات بیشتر.

Solis گفت: این شهرستان در حال کار بر روی کسب و کار محلی وام و کمک مالی به برنامه های نهایی شود در هفته های آینده.

از طریق فدرال Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند و یا مراقبت در عمل شهروندان را دریافت و یا دریافت یک محرک چک کنید اما هزاران نفر از ساکنان شهرستان نیست و باید یک حساب بانکی برای دریافت پرداخت های الکترونیکی.

ساکنان شهرستان که یک حساب کاربری می توانید به BankOn سایت برای باز کردن یک بانک یا تعاونی اعتباری حساب در dcba.lacounty.gov/bankon.

زنان و نوزادان و کودکان برنامه یا WIC نیز سقوط می کند و نه تحت فدرال اتهام عمومی قوانین و مهاجران می توانید برای درخواست منابع از آن Solis گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن