L. A. ورزشکاران به اشتراک گذاری خشم و امید پس از جورج فلوید را به قتل

با حجم ورزشکاران لنت صدای خود را به بین المللی کر محکوم کردن نژادپرستی و خشونت پلیس در آمریکا پس از قتل جورج ف

توسط AKHBAREBARTAAAR در 13 خرداد 1399

با حجم ورزشکاران لنت صدای خود را به بین المللی کر محکوم کردن نژادپرستی و خشونت پلیس در آمریکا پس از قتل جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که 25 مه پس از سفید مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو زد و خود را به زانو در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

مشارکت خود را در اعتراض زیر فلوید کشتن حس می کند در سطوح مختلف L. A. جرقه ستاره و بسکتبال تلویزیون تحلیلگر Chiney Ogwumike روز دوشنبه گفت: در ESPN "بلند شو!"

"در ریشه آن را در DNA ما: ما بازیکنان تیم ما هستند سیمی برای مراقبت از آخرین بازیکن از روی نیمکت به عنوان آنجا که ما در مورد خودمان مراقبت" گفت: Ogwumike اشاره کرد که Jaylen قهوه ای و کارل-آنتونی شهرها در میان بازیکنان NBA که شرکت در تظاهرات برانگیخته توسط Floyd مرگ است.

"به عنوان ورزشکاران زمانی که ما بازی می کنیم در عمل شایستگی مبتنی بر جهانی که در آن شما در حال قضاوت عملکرد خود را نه خود رنگ" Ogwumike گفت. "اما شما ببینید زمانی که ما را ترک عرصه این است که همیشه همان. مهم نیست که چقدر از موفقیت های شما است که موفقیت را تضمین نمی کند شما حفاظت از یک جامعه است که می تواند اگر آن را پس از انتخاب به نوبه خود بر شما بر اساس رنگ پوست خود را.

"من واقعا افتخار می کنم به دیدن آنها ایستاده و صحبت می کنند تا آنجا که – همه ما می دانیم این – ما راحت نیست ماندن در حاشیه ... هنگامی که آن را زمان بحران," او اضافه شده است.

و L. A. مبتنی بر ورزشکاران اعمال در روح عدالت است, در هفته گذشته بوده است پرکار و اغلب عمیق.

بسیاری از اعضای لیکرز مشترک همان پیام در رسانه های اجتماعی: "اگر شما نمی شوخ طبعی ما نیست با خانواده" و دیگر ورزشکاران تشریح.

داجرز ستاره Mookie بتی احساسات مشترک او شده است می خواهم پردازش on Instagram: "در طول چند روز گذشته من نشسته در ناباوری دوباره, چگونه یک مرد سیاه و سفید کشته می شود به دلیل رنگ پوست خود را. به عنوان من همچنان به روند حوادث اخیر من خاطر نشان کرد که مبارزه ما نشده است. ما نباید راحت هنگامی که معترض است بیش از, اما باقی می ماند اختصاص داده شده به ماموریت ما; برابری برای همه!

او ادامه داد: "من بیشتر از یک ورزشکار... من یک مرد سیاه و یک پدر یک مادر و یک برادر و یک دوست."

کوپر Kupp یک قوچ گسترده گیرنده ارسال شده در توییتر یک موضوع است که او گفت: سخت بود برای نوشتن چرا که او در تلاش برای پیدا کردن کلمات مناسب برای وزن "بی عدالتی و ناامیدی است که برادران و خواهران ما تجربه و زندگی می کنند در هر روز است."

"اما" Kupp نوشت: "واقعیت این است که من نمی توانم صحبت می کنند به نظر می رسد مستحق چرا که صحبت کردن انجام شده است برای مدت طولانی و بدون تمایل زیادی به گوش دادن درک منعکس و حرکت را به تغییر هر دو درون و بیرون است.

"گودال در معده من به من یادآوری می کند که آن را شناخته شده است که بی عدالتی و شکنندگی وجود دارد که وجود دارد و هنوز هم من نمی پیوست همراه در فریاد برای تغییر (در حالی که) در همان زمان کار زندگی, راه رفتن در کنار دوستان من که هر روز را در یک سیستم و جامعه ای که در آن شکست خورده است و آنها را بارها و بارها. خانواده من را نه برای آن است و ما حرکت خواهد کرد. سکون نژاد stagnancy. و ما نمی خواهد هنوز هم دیگر هیچ."

ریچارد شرمن, سان فرانسیسکو 49ers cornerback و کامپتون بومی ارسال شده در یک سری از توییت توصیف برخی از نژاد پرستی او مواجه می شوند از جمله به تازگی هنگامی که او را ملبس به صورت پوشش در طول coronavirus بیماری همه گیر.

"وقتی که من یک ماسک من احساس تنش که من احساس کرده اند از آنجایی که من یک کودک بود" شرمن نوشت. "من می توانم احساس به نظر می رسد من (مردم) که فرض کنیم من یک تهدید. اما هنگامی که ماسک می آید و ناگهان من نه یک تهدید.

"حرفه من نه من به آموزش و پرورش تغییر این واقعیت است که من یک مرد سیاه پوست در امریکا" اضافه شرمن سابق دانشگاه استنفورد ستاره و قهرمان سوپر باول. "و به این منظور من ادامه خواهد داد به مبارزه برای برابری برای (مردم) که در حال درمان ناعادلانه در کشور است."

در Instagram, کلیپرز به جلو پل جورج ارسال شده در فیلم از وحشیگری که نگاه به تداوم اجرای قانون در طول هفته گذشته از ناآرامی در سراسر کشور است که شامل غارت و خشونت در جنوب کالیفرنیا. اما جورج زوج 2-دقیقه 11-ویدئو دوم با عنوان حمایت از "پلیس خوب" و هر کس مایل به مبارزه برای تغییر است.

"من باید اعضای خانواده در اجرای قانون بنابراین من می دانم که وجود دارد برخی از پلیس خوب" جورج نوشت. "که می شود گفت, من نمی خواهد می گویند (پیچ) پلیس اما آنچه من می گویم این است (پیچ) سیستم! ما قدردانی از همه که در حال ایستاده با ما! من تجربه کرده ام نژادپرستی بیش از یک بار و به عنوان یک مرد سیاه و سفید بالا بردن دو دختر من از آنها بدم میاید برای آنها را به تجربه آن را به عنوان به خوبی. من شما را دوست دارم اما همه ما باید انجام دهید بهتر است. در حال حاضر که ما در جهان توجه بیایید نگاهی به گام های رو به جلو را تغییر دهید!"

ورزشکاران فقط در مورد هر نظم و انضباط وزن در, از والیبال به ورزش اسکیت بورد.

مارس راس دو زمان المپیک والیبال ساحلی مدال ارسال شده در یک سری از تصاویر و لینک ها در Instagram تشویق طرفداران خود را به شرکت در تلاش برای ترویج برابری نژادی: "از آن زمان به عنوان خوانده شده با توجه به فضا به آن در جامعه صحبت کردن در مورد تجربیات خود و گفتن داستان خود را," او نوشت: در یک پست که همچنین به عنوان خوانده شده در قسمت: "ما باید به تکیه و واقعا گوش دادن. بدون نفس یا بهانه."

Theotis Beasley حرفه ای اسکیت از Inglewood موجز و نافذ با پیام خود در Instagram: "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. نه فقط زمانی که کسی به قتل رسید. نه فقط زمانی که به نظر می رسد خوب خود را برای صفحه رسانه های اجتماعی. نه فقط زمانی که روند آن است. نه فقط زمانی که آن را به یک برچسب. سیاه و سفید زندگی می کند هر ماده (expletive) دوم از هر روز است."

و ونسا برایانت بیوه کوبه برایانت به اشتراک گذاشته 2014 عکس در Instagram محبوب لیکرز ستاره پوشیدن تی شرت در pregame warmups که عنوان خوانده شده, "من نمی توانم نفس بکشم." او در میان بازیکنان NBA به پوشیدن یک پیراهن ارجاع اریک گارنر آخرین کلمات قبل از مرگ او پس از یک افسر پلیس او را در یک سبد.

"شوهر من عینک این پیراهن سال پیش و در عین حال در اینجا ما دوباره" ونسا برایانت نوشت. "زندگی بسیار شکننده است. زندگی بسیار غیر قابل پیش بینی. زندگی خیلی کوتاه است. بیایید به اشتراک گذاری و در آغوش زیبا ویژگی ها و شباهت همه ما به عنوان مردم است. درایو کردن متنفرم. آموزش احترام و عشق برای همه در خانه و مدرسه است. گسترش عشق. مبارزه برای تغییر - ثبت نام برای رای دادن. آیا استفاده از ما به عنوان بهانه ای برای غارت. یک مثال از تغییر ما می خواهم برای دیدن. #BLACKLIVESMATTER."

مشاهده این پست در Instagram

من به خوبی versed در نژادی و بی عدالتی اما من می دانم که ما می توانید انجام دهید بهتر از این است. آنچه اتفاق افتاده به جورج فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور و دیگران بی شماری غیر قابل توجیه است. ما نیاز به تغییر. از آن زمان به عنوان خوانده شده با توجه به فضا به آن در جامعه صحبت کردن در مورد تجربیات خود و گفتن داستان خود را. ما باید به تکیه و واقعا گوش دادن. بدون نفس یا عذر و بهانه. پس ما باید به آن عمل کنند. ما در محافل با اهدای سخن بالا نگه داشتن مردم پاسخگو و جسمی پیوستن به این علت برای برابری. قلب من می رود به همه خانواده ها و کل جامعه سیاه و سفید. من انجام خواهد داد آنچه من می توانم برای تشویق به تغییر در اطراف من و به عنوان یک متحد. و من ادامه خواهد داد به انجام این کار را با من انجام دهد. تا زمانی که همه ما احساس می کنید در برابر این کشور است. ما بیش از حد بزرگ برای حل و فصل چیزی کمتر. ⠀⠀ اگر شما به دنبال راه هایی برای کمک به من شامل برخی از orgs که در حال انجام موثر کار می کنند اگر شما قادر به کمک. من همچنین شامل برخی از کتاب هایی که من دیده ام توصیه می شود اگر مثل من شما متعهد به یادگیری بیشتر. ⠀⠀ همچنین ارتباط #JusticeforGeorgeFloyd دادخواست در داستان است. اسلاید برای اولین بار توسط @nikkolas_smith دوم اسلاید @chuchuboogie سوم توسط @cleowade چهارم از @gq پنجم از @emmaroberts

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط مارس راس (@aprilrossbeach) در

 tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن