Knott را بری مزرعه بازگشایی: آنچه در آن مانند به عقب در داخل یک پارک

Knott را بری مزرعه بازگشت بدون سوار و یا نشان می دهد برای یک Boysenberry-الهام مواد غذایی رویداد است که به باز

توسط AKHBAREBARTAAAR در 28 تیر 1399

Knott را بری مزرعه بازگشت بدون سوار و یا نشان می دهد برای یک Boysenberry-الهام مواد غذایی رویداد است که به بازدید کنندگان فرصتی برای راه رفتن را از طریق پارچه Ghost Town دوباره و بونا پارک theme park یک فرصت برای تست کردن جدید COVID-19 سلامت و اقدامات ایمنی.

این محدود به زمان طعم پارچه, هوای آزاد, هنر و صنعت آبجو و غذا رویداد اجرا می شود در Knott را در روزهای جمعه شنبه و یکشنبه از طریق جولای 26.

همچنین نگاه کنید به: همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد Knott طعم و مزه از پارچه آبجو صنایع دستی و مواد غذایی رویداد

من را از روی پارچه به سه دلیل: 1) برای دیدن آنچه در آن احساس می کند مانند به پا در یک پارک دوباره در میان جهانی از همه گیر 2) برای مشاهده جدید اجتماعی فاصله و افزایش مایع در عمل 3) به بررسی نونما Boysenberry جشنواره است.

طعم و مزه از پارچه اجازه می دهد تا Knott را برای بازگشایی, برای اولین بار پس از چهار ماه coronavirus بسته شدن می دهد و پارک اپراتورها فرصت برای تصحیح جدید COVID-19 پروتکل در یک دنیای واقعی تنظیم قبل از ایالت کالیفرنیا اجازه می دهد تا پارک برای بازگشایی به طور کامل.

طعم و مزه از پارچه نیاز به رزرو و جوی پیشرفته بنابراین Knott را می توانید نگه دارید اندازه جمعیت در شهر ارواح منطقه از پارک در 10 ٪ تا 15 ٪ از حداکثر ظرفیت در طول این رویداد. بقیه Knott را بسته بود و هیچ سواری و یا نشان می دهد در عمل.

دو شب از طعم و مزه از پارچه به فروش می رسد. انتظار Knott را به گسترش محدود به زمان رویداد اگر طعم پارچه همچنان به اثبات محبوب است.

همچنین نگاه کنید به: Knott را بری مزرعه کاوش مجازی سیستم صف برای پست-coronavirus بازگشایی

راه رفتن به این پارک برای اولین بار از اواسط ماه مارس بسته شدن بلافاصله احساس متفاوت است. روح سوار شد و ترسناک silent بدون غرش قطار در حال اجرا در چوبی ذخیره مسیر و یا فریادهای هیجان زده سواران سربار. جداول پیک نیک و یک مرحله پر Grand Avenue برای ارائه در فضای باز ناهار خوری و سرگرمی زندگی می کنند برای مشتریان خانم Knott مرغ شام رستوران و دیگر کالیفرنیا بازار eateries.

اجتماعی فاصله نشانگر صف گردشگاهها و در مقابل هر کالیفرنیا بازار فروشگاه به عنوان به خوبی به عنوان جدید موقت صف منتهی به ورودی پارک. حرارتی تکنولوژی اسکن مجاز Knott را به انجام حرارت چک بدون بازدید کنندگان نیاز به توقف به عنوان آنها را از طریق غربالگری منطقه است. مشخص صف کشیده در مقابل هر بلیط گردان برای حفظ بازدید کننده اجتماعی فاصله آنها وارد پارک. بلیط داوطلبان اسکن کدهای QR بر روی طعم و مزه از پارچه عبور از پشت پلکسی گلاس سپر.

متوجه شدم فقط دو تا مشکل با فوق العاده امن ورود به سیستم.

ماموران امنیتی خواست بازدید کنندگان را به همه چیز را از جیب خود نگه دارید و موارد در دست خود را در حالی که آنها راه می رفت از طریق آشکارسازهای فلزی — دیگر ارائه بالا-تماس با وان برای برگزاری همه اموال خود را. روش دست و پا گیر بود و به ظاهر بی معنی به عنوان بازدید کننده پس از آن راه می رفت از طریق آشکارسازهای فلزی با تلفن همراه کلید و فلز دیگر موارد در دست خود را.

مسئله دیگر درگیر طعم پارچه راحتي. پس از به طور کامل و بدون تماس ورود فرایند gloveless بلیط یادداشت برداری به کار گرفته راحتي و طعم از پارچه عبور من خواهد بود پوشیدن در اطراف گردن و دست زدن به خودم در طول رویداد.

همچنین نگاه کنید: چرا در دیزنی لند 1 میلیارد دلار جنگ ستارگان زمین نیست یک مجسمه با وجود حضور و غیاب, تخت

یک بار داخل, ضد عفونی کننده دست ایستگاه به نظر می رسید به پاپ تا در هر 100 فوت یا بیشتر. کارکنان پوشیدن پوشش صورت و چهره سپر پاک کردن جداول و سطوح تماس. نشانه یادآوری بازدید کنندگان جدید COVID-19 سلامت و پروتکل های ایمنی — اجتماعی از جمله فاصله و اجباری پوشش صورت.

طعم و مزه از پارچه اصل repurposes Knott را Boysenberry جشنواره — حذف کلمه "جشنواره" برای جلوگیری از هر گونه پیشنهاد که کاهش ظرفیت رویداد دارای هر گونه شباهت به در حال حاضر ممنوع است تجمع جمعی مانند جشنواره توت فرنگی یا پرتقال بین المللی Street Fair.

رویداد شرکت کنندگان پرداخت 15 دلار به 25 دلار برای یک طعم و مزه از پارچه عبور کردم که آنها مواد غذایی و نوشیدنی در هشت مکان در سراسر شهر ارواح منطقه از پارک.

همچنین نگاه کنید به: Knott را به تعویق انداختن جشن سالگرد 100 تا 2021 جدید سوار آماده برای باز کردن

خطوط بلند بود وقتی که من وارد ساتر کوره و اتش نشانی BBQ — ساخته شده حتی دیگر اجتماعی فاصله در صف ها و آیتم های محبوب در منوهای خود را. مواد غذایی و آشامیدنی و خطوط تنها بدتر خواهد بود در طول شب افتتاحیه این رویداد است. مشکل اصلی: Knott را اعمال Boysenberry جشنواره مدل بدون حسابداری برای فضای مورد نیاز ما به لحاظ اجتماعی فاصله جهان است.

بزرگترین مسئله به نظر می رسید با تلاش برای نگه داشتن Knott کارکنان با خیال راحت اجتماعی فاصله گرفته در حالی که مشغول به کار در همان Boysenberry جشنواره مواد غذایی غرفه و شهر ارواح آشپزخانه که فقط خوب کار می کرد در قبل از coronavirus عصر.

بازگشت به قبل از حالت عادی Knott را می تواند اضافه کردن بیشتر کارکنان به محل اگر یک خط طولانی تشکیل شده برای boysenberry سوسیس در اتش نشانی BBQ یا boysenberry کباب بال در ساتر کوره. است که بسیار آسان است در حال حاضر. وجود دارد بنابراین بسیاری از کارکنان است که می تواند با خیال راحت مناسب در یک فضای محدود است.

راه حل: استفاده بیشتر از فضای وسیع باز در دسترس Knott است در حالی که این پارک بسته است. پخش مواد غذایی به چند مکان. فردی ایجاد مکان برای محبوب ترین اقلام مواد غذایی است. اضافه کردن فضا به مکان های موجود اضافی غرفه یا موقت چادر. ایجاد مکان های جداگانه برای نوشیدنی.

همچنین نگاه کنید به: Knott را بری مزرعه مالک می گوید خود پارک می تواند بسته از طریق پایان سال 2020

صف های طولانی خوب هستند اگر آنها به سرعت حرکت می کند. آنها کابوسی اگر آنها سخت کار کردن را متوقف کند. این قابل فهم است که یک خط با 6 پا شکاف در حال رفتن به نگاه بسیار طولانی تر از آن واقعا است. اما هیچ پنهان کردن یک خط که امتداد از Knott ایستگاه قطار به سمت پارک جلوی دروازه. حداقل کسانی که خطوط نیاز به پیش بینی و مشخص اجتماعی فاصله نشانگر. کارکنان انجام یک کار خوب از فاصله کردن خوشه های تشکیل شده است که در انتهای خطوط از زمانی که 6 فوت فاصله نشانگر ناپدید شد.

با هیچ سواری و پراکنده سرگرمی وجود دارد هیچ چیز در طعم و مزه از پارچه اما صبر در خطوط مواد غذایی است. مغازه ها ایستاده بود تا حد زیادی خالی در حالی که بازدید کنندگان صبر کردم به خوردن. ساخت مواد غذایی و آشامیدنی (persian) عنصر اجرا بیشتر هموار خواهد به احتمال زیاد به نوبه خود به خوبی تغذیه بازدید کنندگان به مرور خریداران.

همچنین نگاه کنید به: چه دیزنی لند پاریس بازگشایی می تواند برای دیزنی لند

آن را سرگرم کننده برای راه رفتن را از طریق شهر ارواح دوباره و دیدن مغازه ها باز و صنایع دستی فروشندگان از فروش اجناس خود را. کابوی ها و شهر های مردمی در بالکن بالای پارچه سالن bantered با بازدید کنندگان در گردشگاهها زیر.

آنچه به وضوح از دست رفته از غذا و آبجو جشنواره موسیقی زنده. که یک گزاره دشوار در این عصر جدید. اما اگر Knott را می توانید شکل و خارج چگونه با خیال راحت به بازی موسیقی زنده در Grand Avenue, پس از آن من مطمئن هستم که آن را می توان در داخل محدوده پارک.

این عجیب بود برای دیدن گلوله نقره ای سربار با هیچ سواران زوزه با لذت به آنها پیمایش مارپیچ ذخیره نماید. آن را حتی غریبه ای به نگاه کردن به سمت دریا چرخاندن جراحی افعی نشسته بیکار در به طور کامل خالی و بسته کردن مرور بخش از پارک. من به شدت می خواستم به عجله بیش از سوار شدن به زمان قطع و یا Xcelerator — اما متاسفانه که نمی خواهد اتفاق می افتد برای مدتی.

همچنین نگاه کنید به: چگونه بسیاری از مردم خواهد دیزنی لند اعتراف با کاهش ظرفیت?

من احساس کاملا امن و به راحتی در فاصله کل زمان من در Knott است. پارک انجام یک کار عالی در مدیریت جمعیت و سطح Knott کارکنان در همه جا مجدانه تمیز کردن هر بالا-سطح تماس در پارک. من به ارمغان آورد خود من مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب برای تمیز کردن جداول اما Knott را تمیز تیم اغلب با ضرب و شتم مرا به آن. همان رفت و برای ضد عفونی کننده دست در کیف من که رفتم تا حد زیادی استفاده نشده به دلیل از دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه که همیشه در بینایی.

Knott را اضافه کرده است جداول پیک نیک در سراسر شهر ارواح و دریایی از نقاط به غذا خوردن در حالی که به لحاظ اجتماعی فاصله در مقابل پارچه معدن مرحله. اگر شما عصبی در مورد اینکه در یک جمعیت بزرگ در طول همه گیر شما پیدا کردن مقدار زیادی از اتاق را برای حفظ فاصله خود را در حالی که هنوز هم با بهره گیری از این رویداد.

طعم پارچه کشید وجدان جمعیت بیشتر از بزرگسالان است که با پیروی ماسک-پوشیدن نیاز 100% و ساخته شده تلاش برای باقی می ماند اجتماعی فاصله از بازدید کنندگان دیگر در این شهر ارواح گردشگاهها.

همچنین نگاه کنید به: 'آقای دیزنی' طول می کشد شور و شوق برای دیزنی لند فراتر از موضوع خود را پارک کار

سوال واقعی برای کسی که فکر کردن در مورد رفتن به طعم و مزه از پارچه است که چقدر شما واقعا در از دست, پارک, مواد غذایی است. $25 برچسب قیمت برای پنج مذاقات بسیار برجسته است توسط پارک استاندارد. که 5 $پاپ برای هر یک از 20-به علاوه آیتم در منو. Knott را نیز ارائه می دهد یک $15 مزه کارت برای بچه های خوب برای سه مورد است. تمام مزه کارت باید خریداری آنلاین و در پیشبرد.

این boysenberry pastrami ساندویچ با شور مستی و دست برش چیپس سیب زمینی شگفت انگیز بود — و تا به حال یک خط کوتاه به دلیل بیابان های گوشتی شد دورترین محل از مقابل در ورودی.

مینی پر churro با boysenberry پر عظیم بود نه با هر چیز و بیش از حد برای یک فرد به خوردن. این churro ایستاده که خدمت فقط یک مورد بود که کارکنان تنها یک کارمند است که همه چیز را — که آهسته به خزیدن چه شده است باید یک فرآیند ساده است.

این boysenberry جم شکر cookiewich نگاه شگفت انگیز است اما فاقد هر چیزی در این راه از عطر و طعم. نرم خدمت boysenberry بستنی در وسط به نظر می رسید به هیچ boysenberry طعم و همان رفت و برای boysenberry کوکی ها قند از برگزاری ساندویچ بستنی با هم. حداقل آن را سرگرم کننده و سرد است.

من چپ شدن نیست همه چیز من می خواستم به خاطر این خطوط برای boysenberry فلفل قرمز بال و بامیه بیش از حد طولانی است. اما این لزوما چیز بدی نیست. با بسیاری از گزینه های در منو من هرگز قادر به سعی کنید آن را همه در یک دیدار به هر حال. ترک مشتریان اشتیاق برای بیشتر سعی و واقعی مدل کسب و کار. ترک آنها را نا امید صف های طولانی نیست. من ایمان بزرگ که Knott عملیات و مواد غذایی و آشامیدنی تیم را از کار کردن باز روز kinks.

Knott طرفداران که از دست این پارک را دوست دارم سرگردان را از طریق پارچه Ghost Town دوباره قدم زدن از طریق مغازه ها و گرفتن یک طعم و مزه از Boysenberry جشنواره که به تعویق افتاد توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

برای من فوق العاده بود به یک بار دیگر به عقب در داخل یک کالیفرنیای جنوبی پارک. سواری را نشان می دهد و ممکن است باید صبر کنید. اما این احساس خوب با خیال راحت به سر یکی دیگر از جنبه های زندگی جدید طبیعی است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب