پادشاهان بی باک می بیند هیچ راه روشن به NHL را در این فصل بازگشت

به ندرت به گوشت چرخ کرده و کلمات و یا نگه دارید زبان خود را بر روی یخ پادشاهان defenseman به خود جلب کرد بی با

توسط AKHBAREBARTAAAR در 26 فروردین 1399

به ندرت به گوشت چرخ کرده و کلمات و یا نگه دارید زبان خود را بر روی یخ پادشاهان defenseman به خود جلب کرد بی باک تا حد زیادی خاموش ماند رسانه های اجتماعی و از چشم های عمومی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

او در روز دوشنبه گفت در طول یک کنفرانس تلفنی از خانه اش در لندن, انتاریو, کانادا, پرداختن به امکان و یا عدم آن از سرگیری بازی این فصل خود را در زندگی داخلی در قرنطینه پادشاهان آینده و حتی زندگی پس از هاکی.

NHL معلق بازی در مارس 12, یک روز پس از پادشاهان شکست خورده سناتورهای اتاوا برای هفتمین پیروزی راست. امروز که موج به نظر می رسد مانند آن را باید پیچیده پادشاهان فصل البته قبل از موعد مقرر در بالا توجه داشته باشید.

"من نمی بینم که چگونه این فصل قصد بازگشت. من واقعا نمی. ما هیچ ایده زمانی که این ویروس در حال رفتن به بیش از" بی باک گفت.

در حالی که NHL مشورت تیم برای در دسترس بودن عرصه خود را از طریق اوت یک سناریوی از شروع مجدد فصل یا شروع برگشتی به خوبی به تابستان خواهد بود پیچیده به حداقل می گویند. صلاحیت برای پلی آف پس از ناقص فصل خواهد بود ستیز و بنابراین ممکن است بیش از حد حذفی, قالب بی باک گفت.

بدتر هنوز هم مانند یک برنامه به طور جدی می تواند تاثیر فصل آینده به عنوان اردوگاه های آموزشی به طور معمول شروع به در اوایل تا اواسط سپتامبر. بی باک گفت که او نگران بود در مورد تاثیر بر روی بازیکنان در بدن می شود که تجربه بازی در سال 2016 جام جهانی هاکی قبل از جهش به 2016-7 فصل به طور منظم. که بسیار کوتاه تر و با شدت کمتر از مسابقات پلی آف جام استنلی هر چند بی باک گفت: او احساس اثرات تمام فصل.

"اگر شما تنها یک هفته اردوگاه آموزشی با یک زن و شوهر نمایشگاه بازی شما در حال رفتن به خود را خراب کردن بدن" بی باک گفت.

بی باک گفت: به طور کلی طول می کشد سه تا چهار هفته به طور کامل اجازه می دهد تا بدن خود را برای درمان و سپس قطار تمام تابستان از رفتن به اردوگاه. بسیاری از بازیکنان را از سر گرفت آموزش به عنوان بهترین آنها می تواند دسترسی به یخ شده است تقریبا بی سابقه در طول دوره قرنطینه و گروه تمرینات شده اند nixed–اما بی باک گفت: او تنها در زمان حدود چهار روز بعد از لیگ معلق بازی.

کار در خارج از خانه بوده است آسان به اندازه کافی برای بی باک که مانند بسیاری از, تا به حال هیچ کمبود وقت آزاد در قرنطینه. جدا از پمپاژ آهن بی باک به تماشای "میهن" "اوزارک" و "Westworld" با همسر خود.

آنها همچنین پدر و مادر دو کودک در سن 2 سال و 6 ماه و بی باک است و لذت این فرصت را به صرف زمان بیشتری را با خانواده خود را.

"در طول فصل آن را به سختی بر ما ، من خیلی سخت با نیاز به قادر خواهید بود به خواب. او به من اجازه می دهد برای انجام این کار به طوری که او را با بچه ها در هر زمان آنها در حال گریه و در بیشتر قسمت ها, مراقبت از آنها" بی باک گفت. "من واقعا خوشحال هستم من قادر به گرفتن یک کمی خاموش شانه های او."

بی باک نیز نگه داشته و در تماس با پادشاهان تیمی از طریق کنفرانس تلفنی چت گروهی و البته کمی مهربان سرزنش نسبت به بازیکنان جوان برای رسانه های اجتماعی خود را پست.

او chirps کنار بی باک گفت: او با تشویق جهت به طور فزاینده ای جوانی پادشاهان این فصل حتی اگر آنها یک بار دیگر در نزدیکی پایین از لیگ.

او به جلو نگاه به توسعه دفاع چشم انداز مانند Tobias Bjornfot Mikey Anderson and Kale Clague. او مورد تحسین قرار گرفته defenseman و به علاوه بازیکن مت روی اولین فصل در لس آنجلس. وی با تمجید rookie مرکز بلیک Lizotte یک undrafted عامل رایگان. او همچنین مجددا بر او ایمان قوی در جلو Adrian کمپ توانایی توسعه به سازگار سلاح برای پادشاهان.

بی باک نیز گفت: او نا امید شده بود که این تیم نمی تواند دستیابی به موفقیت بیشتر هر چه زودتر تحت سال اول مربی تاد McLellan.

"همه بازیکنان واقعا عاشق تاد. او یک مربی اما در همان زمان او را کمی از بازیکنان مربی گفت:" بی باک, که اضافه شده که McLellan خواستار شد اما بسیار روشن در آنچه او می خواست از گروه خود.

بی باک, 30, همچنین خطاب, آنچه در زندگی خود ممکن است مانند پس از هاکی هر چند او تا به حال در مورد آن فکر نمی بیش از حد در عمق. بسیاری از بازیکنان سابق به رادیو و تلویزیون و, New Jersey Devils P. K. Subban به تازگی در زمان به میزبانی هاکی چیزهای بی اهمیت نشان می دهد پتانسیل پرشی برای سرگرمی های دیگر سرمایه گذاری.

"من فکر می کنم من می خواهم در آن خوب باشد اما من فکر نمی کنم آن را برای من است. من می تواند مناسب و معقول در رادیو و تلویزیون از آنجا که من درک می کنم این بازی و همه سیستم" گفت: بی باک که بازی برای, Ontario هاکی لیگ Guelph طوفان. "آنچه من می خواهم به انجام وقتی که من انجام من می خواهم به حرکت بازگشت به لندن است. رویای من این است که برای خود یک OHL تیم است."

بی باک تصریح کرد: چندین بار است که او نمی تواند پیش بینی هر ابزار مناسب از محور در این فصل هر چند او گفت که او باقی مانده آماده برای رقابت اگر و هنگامی که آن را از سر گرفت.

در حالی که خود دلایل منطقی در مورد حرمت رقابت و ایمنی از بازیکنان را به خوبی استدلال یک خبرنگار نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم اگر بی باک ممکن است احساس متفاوت اگر پادشاهان بودند در موقعیت حذفی هنگامی که بازی متوقف شد.

بی باک, پاسخ بدون تردید "آره برای اطمینان حاصل کنید."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن