کن منینگ معمار پاکسازی آبهای زیرزمینی در San Gabriel Valley, چین حوضه بازنشسته

او حرفه ای بود بسیاری مانند آب او ساخته شده تمیز کننده برای تقریبا سه دهه جریان در سراسر شهرستان خطوط تان شدیدا از یک پروژه به بعد کار پشت صحنه از دید مردم پنهان.

بیشتر مردم نمی دانند که خود را به آب های زیرزمینی آلوده بود یا از حلال های صنعتی است که چشمانداز به سن گابریل حوضه یا گاو زباله و نمک در جنوب چین واقع است. و آنها نمی دانند که آلوده به بخش تعطیل توسط مقامات فدرال در بسیاری از موارد شد و در نهایت در حال بازگشت است.

Kenneth “کن” منینگ 69, ثابت در زمین-آب مرمت در لس آنجلس و سان برناردینو شهرستان های پیشگام در بازیافت آب و یک استاد در بخش های خصوصی و دولتی می دانستند.

و در تاریخ 30 ژوئن منینگ بازنشسته خواهد شد و از جدید ترین کار به عنوان مدیر اجرایی این سن گابریل آب حوضه کیفیت و قدرت. پس از 11 سال او در پشت برگ کار خود را به عنوان معمار 33 عظیم زمین-آلودگی آب گیاهان درمان نارسایی San Gabriel Valley, از بین بردن 45 تن از آلاینده برای پرداخت 500 میلیون دلار در خصوصی و همچنین فدرال و دولت بودجه.

“سان گابریل حوضه یکی از موفق ترین پروژه های پاکسازی در کشور” منینگ گفت: ژوئن 22.

کن منینگ با فعال محیط زیست Erin Brockovich, در طول یک مشترک ارائه آنها در سال 2013 است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از سن گابریل آب حوضه کیفیت قدرت).

قبل از آن بین سال های 2004 و 2011 او به عنوان مدیر عامل شرکت از چین حوضه Watermaster است که این دادگاه منصوب-سازمان مسئول نظارت بر منبع آب آشامیدنی برای 800,000 ساکنان از پومونا به فنتنا و جنوبی به چین.

همچنین در آن زمان او نظارت آغاز و بعدا با گسترش چین حوضه Desalter قدرت شد چین حوضه پاکسازی راه حل اجازه می دهد برای آب بیشتر به اشتراک گذاشته شود در میان چینو چینو هیلز نورکو انتاریو و دیگر حوزه های قضایی, او گفت:.

در حالی که رفتن تا چین حوضه وی افزود: نفوذ در کنترل سیل کانال اجازه می دهد بیشتر باران آب گرفته شده و فرستاده شده به آبخوان. دوباره شارژ ظرفیت افزایش 20,000 هکتار-فوت (یک هکتار پا برابر 326,000 گالن).

منینگ گفت: سیاست در 2000s مانع کامل زمین-پاکسازی آب. بنابراین او برای پیوستن به دره سان Gabriel آژانس بود که بیشتر در طول تلاش های پاکسازی.

قبل از در حال اجرا SGVWQA او خدمت در هیئت مدیره از سال 1994 تا 2005 پس از انتخاب شدن به بالای دره سان Gabriel آب شهری منطقه در سال 1992. در محلی که آب مدیره او و دیگران شروع به کار بر روی اولین پروژه بازیافت آب در لس آنجلس تبدیل فاضلاب به آب برای آبیاری در ریو هندو و رز تپه گورستان در وایتیر.

امروز مفهوم بازیافت آب گسترش یافته است به, پارک, توپ, زمینه ها و خیابان مادها صرفه جویی میلیاردها گالن آب آشامیدنی برای استفاده در خانه. در 20 سال گذشته خشکسالی و تغییرات آب و هوایی محدود استفاده از وارد آب از شمال کالیفرنیا و رودخانه کلرادو ساخت محلی آب زیرزمینی با ارزش تر است.

استفاده از آب بازیافت shepherded توسط فوقانی مدیران منطقه مرو Cichy و تونی همکار دریافت افزایش زمانی که منینگ آمد در هیئت مدیره گفت: همکار در دوشنبه 22 ژوئن.

“بسیاری می گویند هیئت مدیره همچنان به زنده کردن این انفجار از ایده هایی که شد ضروری و ذخیره بالا در منطقه و دره سان Gabriel در طول نه سال خشکسالی است. کن تحت فشار قرار دادند و ما را به فکر می کنم بزرگتر و دقیق است. آن را باور نکردنی در دوره فوقانی منطقه تاریخ” گفت: هموطنان, یکی از طولانی ترین خدمت اعضای هیئت مدیره آب منطقه.

اما منینگ را بیشتر شناخته شود تا بدانند چگونه برای مقابله با آلودگی آب های زیرزمینی از سن گابریل حوضه اعلام کرد بزرگترین Superfund سایت در کشور در سال 1984 توسط ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست.

آژانس خواهد بود bomarded توسط صدها نفر از مردم در جلسات برای انتقاد از مصرف بیش از حد طولانی برای تمیز کردن شیمیایی فرار از سفره های زیر زمینی. اما این تغییر در سال 1994 زمانی که دولت ایجاد WQA.

منینگ گفت: single-mindedness کلیدی بود. آن را به حال برای پیدا کردن یک راه برای ساخت پروژه های درمان و کسانی که مسئول پرداخت است. “در سال 1993, 1994, ما به دنبال راه حل و آنها وجود ندارد. بنابراین ما تا به حال به اختراع آنها” منینگ گفت.

در طول زمان خود را در WQA هیئت مدیره این سازمان رونق گرفت. اما بعد از آن فکر کردم باید آن را تعطیل. در سال 2011 منینگ بازگشت و به عنوان مدیر اجرایی آشنائی محلی اعضای کنگره فضل ناپولیتانو و اد هرناندز برای فدرال دلار و هل دادن از طریق پاکسازی بیشتر پروژه ها.

این سازمان به زودی پایان نهایی پروژه بزرگ واقع در شهرستان صنعت با بودجه 40 میلیون دلار از Northrop Grumman Systems Corp., این شرکت به طور بالقوه مسئول آلودگی است.

که گیاه 80 درصد ساخته خواهد شد با استفاده از نوع جدیدی از درمان روش برای خورد کردن dioxane که می تواند کلیه و کبد آسیب; PCE که مرتبط است به سرطان مثانه; TCE مربوط به غیر هوچکین lymphona; پرکلرات یک جزء از سوخت موشک که تداخل با غده تیروئید و کروم شش ظرفيتی که می تواند باعث بیماری های متعدد از جمله سرطان و باروری آسیب برساند.

منینگ خواهد بود موفق شد توسط شیدا Schoellerman که در حال حاضر WQA دستیار اجرایی مدیر و مهندس ارشد است. Schoellerman, 54, کرده اقتدار در ظرفیت های مختلف برای 26 سال است.

“من واقعا خوشحال با آنچه که ما انجام داده ایم,” منینگ گفت. “در حال حاضر از آن زمان برای کسی دیگری را انتخاب کنید تا گوشته.”